RIVAL loves me

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csibe0704, Módosítva: 2021. június 10.

Lelőhely:   Rossmann

Szemöldök púder a szemöldök korrekcióra vagy a 2 természetes árnyalat kombinációjával az optimális hangsúly megtalálása és kifejezése.A 2in1 profi ecset pedig lehetővé teszi a pontos alkalmazást.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

umpalumpa

2015. november 27.

Reméltem, hogy lesz már itt vélemény és ad valami támpontot a használatával kapcsolatban, mert bénázom :)
A világosabb púder kicsit melegebb szín, mint ami nekem kell, a sötétebb árnyalata tökéletes, de annyira pigmentált, hogy még az én majdnem fekete szemöldökömön is brutális. Hogyan tudnám megoldani, hogy lágyabban vigye fel az ecset? Tudom gyakoroljak... Esetleg összekeverem valami krémmel, vagy fehér púderrel?
Amúgy a stöpszli ecsetke működik és a másik végén a fésűcske is, csak annyira rövid az egész, így kicsit kényelmetlen. A tokja nekem nehezen nyitható, féltem a körmömet közben. Nem láttam más színkombinációban a polcon, ezért csak olyan valaki vegye meg, aki az erősebb, sötétebb hatást szereti. Szőkéknek és világos szemöldökhöz tuti nem alkalmas (hacsak nem profi az illető, aki "lájtosan" is tudja használni).
Frissítek, ha kitaláltam hogyan kéne használjam.

Friss: az Essence ferde preciz ecstevel sikerult olyan modon felvinni a port, ahogy tetszik. Csak a szemoldokom utolso harmadat festem ki vele konnyeden es igy termeszetesnek hato, rendezett kepez kapok.
Marad a 4-es, mert a csomagolasra kivagyok akadva es a szinkombinacio nem a legjobb (egy hideg egy meleg).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 27.

Frissítek, ha kitaláltam hogyan kéne használjam.