RIVAL loves me

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: redheadvrouw, Módosítva: 2015. október 26.

Lelőhely:   Rossmann

Ragyogó kiemelés, hangsúlyozás az arcon és a dekoltázson.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

AdriannaKiara

2020. május 14.

Gyonyoru szint eredmenyez 😍

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

Gyonyoru szint eredmenyez 😍

Zsombi333

2020. április 17.

Huuuhu nekem nagyon bejött legalább is drag makeup hoz nálam nagyon bejött!!😍

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 17.

Huuuhu nekem nagyon bejött legalább is drag makeup hoz nálam nagyon bejött!!😍

Jujuci

2019. február 21.

KM-n kutakodtam bronzerek után, miután felírtam a kis listámra ezt is. Rossmanban megláttam, rákentem kicsit a kézfejemre, és kijelentettem magamban, hogy nekem ez nem kell, ugyanis tiszta csillám. Nem akarok diszkógömb lenni. Aztán nem hagyott nyugodni a gondolat, a sok itt olvasott pozitív vélemény után. Oké, egy próbát megér, olyan sokat nem veszítek, ha a kukában landol is. Mennyire jól tettem! Ámulok és bámulok, hogy egy ilyen olcsó cucc hogy lehet ennyire jó. Nálam nagyon szép természetes színe van, nem világos, nem túl sötét. (bár nekem alapból kissé kreolosabb a bőröm, fehérebb bőrűeknél nem tudom hogy beválna-e) Arcra kenve a csillogásból éppen egy leheletnyi látszik. Szépen dolgozható és nem fukarkodtak a mennyiségen sem. Szupeer!

UPDATE: sajnálom, szőrös szívű vagyok és le kell vonnom egy csillagot. Nálam nagyon nem tartós. :( reggel 7kor felkenem, délután 1-kor már alig látszik valami..primert, BB krémet, és fixáló spray-t is használok.:/ Én csinálok valamit rosszul?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

Ennie86

2019. február 15.

Kedvezményesen jutottam hozzá és nagyon örülök neki, hogy megvettem. :) Így télen óvatosan kell vele bánni, mert nagyon szépen pigmentált. Én csak egy leheletnyit szoktam feltenni, de egész nap egészséges bőrszínt ad. :) Gyönyörű színe van. Imádom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

Eveee

2019. február 6.

Nagyon szép színű bronzer, de óvatosan kell vele bánni mert extrán pigmentált. A téli bőrszínemhez nem illik, de nyáron nagyon jól fog jönni. Addig is szemhéjpúderként használom. Összességében nem bántam meg, hogy megvásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Andrea1198

2018. augusztus 1.

Színe szép, a csillogás már nem a kedvencem. Óvatosan kell vele bánni, pigmentált és koszos hatást kelthet. Könnyű eldolgozni, építhető. Lehetne tartósabb, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

MissWolf

2018. február 27.

Nagyon jó áron van, és egy életre elég. :D Hiába csillog, arcon ez nem feltűnő, nem tesz diszkógömbbé. Szemhéjpúderként is használom, mert gyönyörű színe van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

pszabina

2018. február 25.

WOW! Bevallom a szín fogott meg és gondoltam, ennyiért mindenképp megéri. Drogériás termék nekem ennyire még nem jött be! Gyönyörűen mutat a bőrön, könnyen eldolgozható, fixálóval nem kenődik vagy mászik át a ruhára és nagyon tartós! A tartósság úgy értendő, hogy a kicsit hosszúra sikeredett nap végén, 12 óra elteltével is a helyén volt, a bőrömnek még mindig meg volt az a halvány aranyos-bronzos csillogása. Egyértelműen újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Pinklady94

2017. november 30.

Imádom ezt a bronzosítót, erősen pigmentált ezért nem szoktam sokat felvinni belőle, gyönyörű színt ad az arcbőrnek. A kedvező árhoz egy szuper jó termék társul. Kíváncsi vagyok mikorra fogom tudni elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

bogdanbianka

2017. november 10.

Nagyon jól illeszkedik a bőröm színéhez, de vigyázni kell vele, nagyon pigmentált. Az ára nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Parabének: Methylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).