RdeL Young

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2020. február 20.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Rossmann

Megakadályozza a szemfesték elmosódását. Ideális ahhoz, hogy estig megőrizze a sminked!

Ár: Ingyen elvihető , Eladó: hevero12
Állapot: Sokszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Lehel téren, 4.30 után

Korita

2020. június 14.

Nekem sajnos nem jött be. Ugyan úgy összegyűlik a szemhéjam hajlatában a szemfesték.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

danna113

2020. május 7.

Csoda és pont. Az eddigi alapjaim mind fura színűek voltak, elütöttek és egyik sem váltotta be sem a hozzá fűzött reményeket, de még azt sem, amit ígért. Ez pedig gyönyörű színű, nagyon kevés is elég belőle, fenntartja a szemsminkem és sokkal szebbek és élénkebbek lesznek a színek is. Nem gyűlik össze a ráncokban, amit felteszel fölé, az ott is marad. Aludtam már el sminkben (tudom, tudom vétek) és még másnap is ugyanúgy néztem ki, mint előző este. Persze emellé baromi olcsó is. Egyetlen bajom van vele, hogy mivel elég krémes és valahogy rugalmas é meg puha, ezért a megfelelő mennyiség felvitele igényel egy kis rutint. De ez legyen a legnagyobb problémája az embernek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

barabara

2020. április 8.

Itteni vélemények alapján esett rá a választásom. Úgyhogy csajok, köszönöm! :)
Használata előtt egy kis primert szoktam alkalmazni (az Avonosat).

A nap végére ugyanolyan volt a sminkem, mint reggel, amikor felkentem. A csillogósabb szemhéjfestékek sem mattultak be, nem gyűlt össze redőkben sem.
Mindenképpen újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

Itteni vélemények alapján esett rá a választásom. Úgyhogy csajok, köszönöm! :)
Használata előtt egy kis primert szoktam alkalmazni (az Avonosat).

Mindenképpen újravevős!

TBianka

2020. április 5.

Imádom, 12 órában dolgozok, így eléggé letudtam tesztelni, egyik nap egyik szememre kentem ebből a másikra nem és az eredmény magáért beszélt. Alapból pár óra úton mindig össze gyűlik egy csikba a smink a szememen, de ezzel bírta a 12 órát is. Igaz nem 100% maradt ugyan olyan, de azért egy 90%-ban. Ennyi pénzért teljesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 5.

Beiggi

2020. március 25.

Az itteni vélemények alapján vettem meg olajos szemhéjamra. Sajnos nem jött be, ugyanúgy összegyűlik egy csíkba vele a szemfesték mint nélküle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 25.

bucieli

2020. március 21.

Eléggé átütnek az erek a szemhéjamon, régen csak korrektort használtam (azt gondoltam elég az...:) krémbe jól beletapad a festék...hááát :))) de összegyűlt nagyon a redőkbe a festék amit rátettem.
Aztán megvettem ezt... :) Hálisten! Nagyon szeretem, mert tartóssá tesz mindent.. ha egyszer elfogy tuti, hogy ezt veszem újra! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 21.

fdorottya

2020. március 2.

Mindig használok szemhéjpúder alapot. Általában Artdeco-t szoktam vásárolni, de most úgy gondoltam, hogy váltok. Erre esett a választásom, főleg az itt olvasott vélemények alapján. Elsőre nekem tetszik.

UP: Lassan már egy éve vagyunk barátok. Már csak őt veszem. Lepipálja az összes drága szemhéjpúder alapot.

UP2: mindig visszatérek hozzá! Nem is tudom már hány darabot vettem már. Az ára 750,- ft volt legutóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

dunaimano

2020. február 8.

Sajnos nekem nem lett a kedvencem. Az összetevői nagyon szépek, előtte az Artdeco-t használtam, na hát van különbség a kettő között. De sajnos az Artdeco jobban teljesít. Könnyedebb, puhább állaga van, jól kenhető. Sajnos többször megesett, hogy nap végére csíkokban gyűlt össze a szemfesték. Jó kis alap termék, olcsó is, de nekem megéri többet kiadnom egy olyan szemhéjbázisra, amivel nem mozdul el a sminkem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

Sterc

2020. február 2.

Eddig nagyon tetszik: Intenzívebb vele a szemhéj púder és sokkal kevésbé mászik be a szemsmink a mélyítővonalba, nem áll össze egy vonallá ott.

Up.: Egész este hibátlanul tartotta a szemsminket, hibátlan!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 2.

Up.: Egész este hibátlanul tartotta a szemsminket, hibátlan!

viragszonja

2020. január 19.

Sosem használtam még baset a szememre, mert mindig korrektort használtam, ám egy impulzus vásárlás során bekerült a kosaramba és nem bántam meg. A kedvenc Revolution palettámban a piros szín egy hosszabb napon összeáll kis csíkban, ám ez kiküszöböli, így mindenképp újra vevős és ajánlós ez a kis termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.