RdeL Young

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2020. február 20.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Rossmann

Megakadályozza a szemfesték elmosódását. Ideális ahhoz, hogy estig megőrizze a sminked!

Ár: Ingyen elvihető , Eladó: hevero12
Állapot: Sokszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Lehel téren, 4.30 után

Ralynna

2017. december 22.

Abszolút tökéletes. Nagyon kevés kell belőle, én ujjheggyel szoktam felvinni. Könnyen eloszlik a szemhéjamon, nem érzem nehéznek, nem ragacsos. Rögtön lehet rá sminkelni, egységes felületet ad és a tartóssága... 12 óra után érintetlenül mosom le a szemsminkjeimet. Teljesen mindegy, hogy maga a szemhéjpúder milyen márkájú, ez mindent tart, mint a beton. De komolyan, még nem találkoztam olyan szemhéjpúderrel amit nem tartott volna egész nap. Mindegy, hogy drága, olcsó, krémes állagú vagy porol, ezt felkenem alá és minden tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

cs3ng31214

2017. december 11.

Szuperszónikus! A szalagavatós sminkem alá tettem és az egész estet halványodás nélkül kibírta. Nem pergett le a szemem alá a festék és még a színét is felerősítette.
Tényleg csak jót tudok mondani és bátor szívvel ajánlom mert ennyi pénzért-> ajándék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.

Kiezapcsa

2017. december 9.

Ecsettel és vékonyan viszem fel. Higiénikus marad a tégelyben és tartós a szememen. Szuper termék, szuper áron. Más márkát még nem próbáltam, de nem is nagyon fogok szerintem, a Chanel, az Estée Lauder és a saját márkájú RdeL szemhéjpúdereket is a helyén tartja. Ami még fontos szempont nálam, hogy nem irritál, nem szárít. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

Reva03HU

2017. december 7.

Lovely classic paletta sokkal tartósabb vele. Simán kibírja a 8-9 órát, abszolút megéri,habár nincs összehasonlítási alapom, hiszen nem használtam még se másik szemhéj alapozót,se drágább palettát. Én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Amadea

2017. december 4.

Eredetileg a Milani ikonikus szemhéjbázisára pályáztam a 20%-os akció keretében, de természetesen elfogyott, mire eljutottam a rendelésig. Elmentem a dm-be a Trend It Up termékéért - nem volt. Ekkor már kezdett elegem lenni, mert a S-he szemhéjalapozóm már erősen túllépte a szavatossági időt, ezért muszáj volt tovább próbálkoznom (nyilván nem lehet élni szemhéjalap nélkül). Az utolsó tippem a kis listámon ez a termék volt, és csodák csodájára volt a Rossmannban. Négyszázvalahány forintért jutottam hozzá, ha nem vált volna be, akkor se bántam volna, hogy kipróbáltam. De működik! Sűrű, kenőcsös állaga van, ami "csúszósnak" érződik, könnyű eloszlatni a szemhéjon. Nekem viszonylag sok kell belőle, mert elég olajos a szemhéjam, de hat óra múlva is szépen néz ki a mini festővászon (=a szemhéjam).
A kiszereléséért nem vagyok odáig, de már megszoktam, egy kis korrektorecsetet használok a felviteléhez, mert a hosszú körmeimmel lehetetlen és nem higiénikus a tégelybe nyúlkálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

vikikike

2017. november 21.

Első és valószínűleg utolsó szemhéjalapozóm, annyira bevált. Jól tartja a festéket, nem gyűlik össze se ő se a festék a szemhéjamon több óra után sem. A színek is sokkal intenzívebbek tőle. Ennyi pénzért ajándék. Egyetlen problémám a tégely, amibe igencsak nehezen lehet bejutni, főleg ha az embernek kicsit hosszabb a körme, de megéri :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

agciika

2017. november 13.

Az itteni vélemények miatt szereztem be, nagyon szuper kis cucc, de inkább estékre/alkalmakra feltűnőbb szemsminkek esetén szoktam használni. Még az olcsóbb szemhéjfestékeket is pigmentáltabbá, szebbé teszi, és tényleg nem moccan sehova. A titok, hogy vékonyan kell ujjbeggyel felvinni. Hátránya a túl pici tégely, amiből amint fogyni kezd a tartalma, művészet kinyerni belőle az alapozót....nálam ezért csak 4*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

csillu23

2017. október 18.

Rejtett szemhéjam van, ezért a szemhéjfesték sokszor csúnyán összeáll egy kis idő után. Erre kerestem egy alapot ami segíthetne a problémámon. Nekem nagyon bevált, és ami még jobb az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Rekakarolina

2017. szeptember 28.

Szuper szemhélyalap, ár-érték arányban a lehető legjobb. Kicsit nehéz a kis tégelyből kiszedni, de ennyiért még el is lehet nézni neki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

e.m.e.s.e

2017. szeptember 10.

Valószínűleg még soha eddig nem vásároltam ennél olcsóbb sminkterméket (420 Ft-ért jutottam hozzá a Rossmannban). Sokáig hezitáltam, hogy megvegyem-e, nem akartam elhinni, hogy ennyi pénzért beválhat.
Nagyon olajos a szemhéjam, így amióta sminkelek, hozzá vagyok szokva, hogy a szemhéjfestékek csak néhány óráig érzik jól magukat a szemhéjamon. Évekkel ezelőtt próbálkoztam az Artdeco fekete tégelyes szemhéjalapozójával, de sajnos erős allergiás reakciót váltott ki, úgyhogy gyorsan felhagytam a használatával. Azóta sem vásároltam egy ilyen célra szánt terméket sem. Folyamatosan nézegettem ugyan őket, de féltem, hogy az érzékeny szememmel egyáltalán nem fognak kijönni.
Viszont, mint azt már írtam, ez olyan olcsó volt, hogy nem sajnáltam volna kidobni sem, ha nem tetszik. És ugyan az első használat után majdnem a szemetesben végezte, inkább nem adtam fel, és próbáltam eltalálni a megfelelő mennyiséget, valamint a helyes applikációt. Egy hét telt el azóta, s bátran merem állítani, hogy jó úton járok. :) Mikor a felvitelt követő 6-8. órában ellenőriztem a helyzetet, az elmúlt egy hétben csupán két alkalommal nem voltam elégedett. Kifejezetten jó arány, és remélem, hogy lesz még jobb is. :) A tetőpont a tegnap volt: délelőtt 11 órakor sminkeltem, de amikor éjfélkor a tükörbe néztem egy zsúfolt, rohangálós nap után, a rá épített Artdeco szemhéjfesték még mindig a helyén volt! Soha korábban nem reméltem ilyen látványt bő 12 órával sminkelés után. :)
Az INCI-vel sokkal elégedett vagyok, mint az Artdeco szemhéjalapozó esetében, allergiát pedig eddig egyáltalán nem okozott. (Amennyiben később lesz ilyen, frissítek.) A tégelyes kiszerelésért kár, a csillámok viszont nem zavarnak. Nagyon örülök, hogy kockáztattam azt a 400 Ft-ot. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.