RdeL Young

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2020. február 20.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Rossmann

Megakadályozza a szemfesték elmosódását. Ideális ahhoz, hogy estig megőrizze a sminked!

Ár: Ingyen elvihető , Eladó: hevero12
Állapot: Sokszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Lehel téren, 4.30 után

sackoka

2017. szeptember 7.

Nagyon jó kis termék! Teljesen megéri az árát. Szépen helyén tartja a szemhéjpúdert, bár az elején kellett kísérletezgetni a megfelelő adag megtaláláshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Dyttka

2017. augusztus 29.

Ár-érték arányban tökéletes. Tartós, világos. A kis tégelyből nem mindíg könnyű kiszedni, de nagyon jó termék. Hatásra nekem felér az artdeco alapjával.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

bellalabella

2017. augusztus 28.

nagyon ritkan hasznaltam szemhejpudert, de miota megvettem, szinte mindig!!! a rossmannban nezelodtem, mikor egy kedves kremmanias hallotta, hogy mit keresek es arrol lebeszelt, de ezt ajanlotta, meg is vettem es nagyon nem bantam meg!! sot!! nekem az is tetszik, hogy onmagaban is van egy kis fenye. es az ara is tul van a tokeletesen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

zsofc

2017. augusztus 22.

Mások véleménye alapján vettem meg, sokkal tartósabbá teszi a szemhéjpúderem, és az ára is nagyon jó:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

szalontai

2017. augusztus 18.

Itteni vélemények alapján vettem meg és nagyon jónak találom, délutánig marad a szemhéjpúder még ebben a hőségben is! Köszönöm a sok hasznos véleményt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Mofi

2017. augusztus 13.

Tegnap esküvőm voltam és 12 órán át volt rajtam a sminkem. Nem használtam túl minőségi palettákat és a szemhéjam is eléggé zsírosodik, de a szemhéjpúder mégsem mozdult el, nem ült bele ennek a cuccnak köszönhetően!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Lina1105

2017. július 21.

Olcsó, teszi amit ígér. Szeretem, hogy nem gyűlik vele csíkba a szemfestékem, egészen estig kitart. Valóban van egy kis szaténos csillogása felkenéskor, de egyáltalán nem zavaró, és nem üt át. Egyedül a tégelyes megoldás zavaró, mert eleinte ujjal vittem fel, úgy is tökéletesen működött, de ahogy fogy, egyre rosszabb kibányászni belőle. Szerencsére ecsettel ez is megoldható, úgyhogy összességében jó kis termék, bőven megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

HRenata

2017. július 18.

Itteni vélemények alapján vettem meg, de ez az eddigi legrosszabb szemhéjalapom. Fura hogy kissé csillog,fura az állaga és nekem nem túl tartós, csíkokban összegyűlik a szemhèjpúderrel együtt. Igaz, hogy olcsó, de előtte pl a S-he stylezone szemhéjalapját hasznàltam, ami szintén olcsó, de sokkal jobb. Ez kuka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 18.

Summer39

2017. július 17.

Az évszázad találmánya ez az alapozó. Erősen hangsúlyozom a szememet, amiről a festék szépen összegyűrődött a nap végére. De ezzel nyolc óra múlva, 32 fokban is ugyanott találom, olyan állapotban, ahová és ahogy felraktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 17.

Lilcii

2017. július 17.

Fél évig csak kenegettem, de nem hittem azt,hogy tartósabb tőle a sminkem, csak gondoltam ha már megvettem, ne vésszen kárba az a pár száz forint. Egyik nap véletlenül csak az egyik szemhéjamra kentem, és meglepődve észleltem, hogy a szemhéjalapos szememen legalább 2-szer olyan intenzív a szemhéjpúder, mint az anélkülin. Nap végére a bekent szememen tökéletesen és pigmentáltan megmaradt a smink, a másik, fakó szemhéjamon pedig csomókba rendeződött. Szerintem ennél meggyőzőbb teszt nem is kell! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.