RdeL Young

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2020. február 20.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Rossmann

Megakadályozza a szemfesték elmosódását. Ideális ahhoz, hogy estig megőrizze a sminked!

Ár: Ingyen elvihető , Eladó: hevero12
Állapot: Sokszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Lehel téren, 4.30 után

Dorathea

2017. július 2.

Nekem se volt ezelőtt szemhéjalapom. Korábban a szem alatti korrektoromat vittem fel a szemhéjamra is, egyrészt egy kis erecske miatt, másrészt mert sokszor csak szemceruzát használok, meg némileg jobban tapad bele a szemhéjfesték, mint simán. Pár hónapja vettem már essence must have mono szemhéjpúdert és annak nem volt elég ha alákorrektorozok, így megvettem ezt a szemhéjalapot, és nagyon bevált. hihetetlenül tartós lesz felette a szemhéjpúder! az állaga mondjuk nekem fura, van hogy alig tudok kiszedni belőle valamit, van hogy két szemre elegendőt egyszerre. Mindenesetre nagyon szeretem, és mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

cattitude

2017. június 28.

sosem volt még ezelőtt szemhéjalapozóm, szóval nincs sok viszonyítási alapom. szerintem elég jól szuperál, még ebben az izzadós időben sem folyik le a sminkem, nem ül meg a szemhéjam ráncában a festék, sőt, még a csillámos szemhéjpúderek is egészen egybenmaradnak. nekem speciel nem nagyon tetszik a színe meg az, hogy csillámos, egy világosabb, csillámmentes verziónak jobban örülnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

mano

2017. június 27.

Nem használtam még más szemhéjalapozót, ezért nincs összehasonlítási alapom. Szépen kiemeli a szemfesték színét, valamivel tartósabbá is teszi. Az állaga fura, viszont az ára kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

Juuice

2017. június 26.

Tök jó! Kicsit hamarabb is száradhatna, hogy elkezdjem a sminkelést, de tartóssbbá teszi a szemhéjpúdereket, szemceruzát, ceillámport. Az áráról nem is beszélve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 26.

pd199288

2017. június 22.

Krémmániás és barátnős vélemény alapján vettem meg. Szuper termék, korábban nem nagyon találtam még olyan szemhéjalapot amitől ne gyűlt volna össze a szemhéjpúder a szemhéjamon. Nekem ezzel sem bírja 10-12 órán át, vagy egy egész éjszakán keresztül, viszont azt eddigiekhez képest, hogy 1 óra után a ráncokban volt a szemhéjfesték.. ahhoz képest ez egy fantasztikus termék. Főleg ár-értékarányban remek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

Nomacs

2017. június 22.

Az az igazság, hogy nálam elég nehéz feladata volt. Rejtett szemhéjam van, ha lecsukom, még akkor is van egy redő, ellenben nem annyira olajos a szemhéjam. Önmagában nem bírta megtartani a festéket, felgyűlt a redőben. Nálam az artdeco szemhéjbázisán kívül eddig a drogériásak mind megbuktak :( Kap két csillagot az ára miatt, de ezen kívül nálam nem votl pozitívum, bár valószínűleg egy normál szemhéjon jobban teljesít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

ZitaKisasszony

2017. június 14.

A kedvenc szemhéj alapozóm. Hajnaltól egészen estig bírjaa szemsminkem csíkosodás nélkül. Szuper kis termek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

mandora

2017. június 10.

Mivel már többször vettem újra, mindenképp megérdemel egy értékelést. Az olajos szemhéjamon szuperül működik. Még 10-12 óra múlva is vállalhatónak néz ki a sminkem. Az meg csak bónusz, hogy nevetségesen olcsó. Ennél sokkal de sokkal rosszabb példányokkal találkoztam már a magasabb árkategóriákból.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 10.

aalexaa

2017. június 5.

Szerintem már mindent leírtak az előttem szólók: olcsó, sokáig elég, és szépen teszi a dolgát. Viszont nekem valamiért (talán a kiszerelése miatt, ebből sosem tudok pont eleget kiszedni, vagy túl sok vagy túl kevés, és folyton bemegy a körmöm alá... próbáltam ecsettel, de úgy meg nem az igazi) az ezelőtt használt s-he szemhéjalap jobban bejött, ha ez valaha elfogy, azt veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

Szanszi

2017. június 4.

Wow... ez a kis termék egy csoda! Éppen készültem megrendelni egy csillagos ég árkategóriás szemhéjalapot, mert egyik se vált be amiket eddig próbáltam, amikor a Rossmannban megláttam. Egy darab árválkodott belőle, gondoltam egye-fene jön velem. Amikor először belenyúltam a tégelybe... hát nem fűztem nagy renényeket hozzá, iszonyú krémes volt, gondoltam majd úgy is elmászkál napközben. De nem! Még este is csak minimálisan kopott a szememen a festék, teljesen vállalható volt! Ha látok még tuti betárazok belőle vagy 2 tégelyt! Ajánlom mindenkinek akinek rejtett és olajos a szemhéja! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.