RdeL Young

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2020. február 20.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Rossmann

Megakadályozza a szemfesték elmosódását. Ideális ahhoz, hogy estig megőrizze a sminked!

Ár: Ingyen elvihető , Eladó: hevero12
Állapot: Sokszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Lehel téren, 4.30 után

Bettii98

2020. január 16.

Semmilyen sminket nem tart fent tovább, a sminkek csomosódnak, szétfolynak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 16.

Semmilyen sminket nem tart fent tovább, a sminkek csomosódnak, szétfolynak.

szucsnoem95

2020. január 9.

Kb 3 hónapja tesztelgetem, de még mindig nem tudom eldönteni, szeretem-e. Bizonyos szemhéjpúderekkel nagyon jól működik, de van, amikor már délre teljesen "begyűrődik" a festék a szemráncokba, ha alatta van ez a primer (ha nem használom ezt alá, nincs ilyen problémám azokkal a palettákkal.) Még kísérletezem vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

Zituska77

2019. december 17.

Az úgy volt, hogy volt nekem a kedvenc milanis primerem, a Milani kivonult Magyarországról. Ehh... Majd rátaláltam a Rimmel primerjére, ami szintén szuper, heuréka!, kivonták a forgalomból. Grrr! Majd elkezdtem nézelődni itt, Krémmánián, és ennek a primernek olyan sok véleménye volt, és hát az a 4,4 pont meggyőzött, hogy ennyi pénz még akkor sem lesz pénzkidobás, ha nem jön be. De bejött! Nem kicsit, nagyon. Minden nap használom, és nekem a szemsminkem este, 10-11 óra viselés és 2 óra edzés után is úgy néz ki, mintha most tettem volna fel. Az nem nagyon tetszik, hogy tégelyes, utálom a kézzel belenyúlkálós sminkeket, úgyhogy ecsettel viszem fel. Egy csillámos alapot ad, ami a matt festékek alatt egyáltalán nem látszik lát, viszont úgy tartja a festéket, hogy ihaj. Megmentett a Milani és a Rimmel után :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 17.

TamiTami9

2019. december 15.

Ezelőtt még életemben nem volt dolgom szemhéjpúder alapozóval, ezért meglepődtem a boltban, amikor megláttam, hogy milyen aprócska kiszerelésben lehet kapni. Ezért talán lehetne egy picit olcsóbb, vagy nagyon minimálisan nagyobb a tégely. (Igaz, viszonyítási alapom nincsen, hiszen ez az első ilyen termékem.) Azonban az biztos, hogy ezalatt a rövid idő alatt, amíg használtam/használom, 100%-osan meg vagyok vele elégedve. Tökéletesen megfogja a szemhéjpúdert, nem "olvad" le a szememről, akár egy egész napon át kitart. Mióta megvettem, sokkal több lelkesedésem van a szemhéjpúderek használatához. Ugyanakkor a megfelelő mennyiségre ügyelni kell, mert a túl soktól beleragad a szemhéjpúder. Kell egy két alkalom, mire az ember ráérez a pontos elosztására. De mindent összevetve, még így is 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 15.

Kitts

2019. december 12.

Hetek óta kerestem az összes létező drogériában a jól bevált maxfactor szemhéjalapom, de nem akart előbújni sehonnan... halványan rémlett, hogy olvastam itt jó véleményeket másról is, ő volt az. Kicsit féltem lelépni a régi megszokott útról, de egyáltalán nem bántam meg. Ma (22:27 van) reggel 7:30 óta tartja magát, egy icipici minimálisan elhalványodott csíkocska van csak a szemredőmben így 15 óra elteltével, de a festék nem gyűlt össze benne. A nap érdemi részét tökéletesen bírja. Krémesebb, lágyabb anyag, mint a drágább társai, könnyebben kenhető és nagyon kevés elég belőle. Az árához képest iszonyatosan jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

eszterszekely

2019. november 13.

A sok pozitív vélemény miatt vásároltam meg, mert valóban a töredékébe kerül az előzőleg használt Art Deco szemhéjalapozóhoz képest. Ami a javára írható, hogy sokkal krémesebb, nem olyan konzisztens és eddig nem tapasztaltam, hogy kezdene beszáradni, ahogy az előbb említett tette. Viszont! Számomra nem is annyira tartós hatást eredményez. Az Art Deco-n valahogy jobban megtapadt a szemhéjpúder és csak tizenX óra után kezdett el valamelyest begyűrődni. Ennek ellenére ez a termék is határozottan jó és ár-érték arányban magasan veri az Art Deco termékét. Annyival azért az sem nem tud többet mint amennyivel többe kerül.

Update: még a szavatossági idő lejárta előtt furcsa szaga lett. Kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 13.

Update: még a szavatossági idő lejárta előtt furcsa szaga lett. Kidobtam.

anna48

2019. november 3.

Nincs viszonyítási alapom, mert ez az első szemhéj alapom, de nem tudom hogy lehet-e ennél jobb bármi más. Ha már rááll az ember keze a megfelelő mennyiségre, akkor a szemhéjpúder egész nap tart rajta. Szokott olajosodni a szemhéjam eléggé ennek ellenére többször is kitartott már a sminkem reggel 7-től este 10-ig ezzel a csodával. Az áráról ne is beszéljünk! Anno ráadásul akciósan vettem. Először féltem hogy irritálni fogja a szemem, mert elég érzékeny, de már a tégely felénél tartok és még nincs semmi probléma.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 3.

Zsozsi21

2019. október 27.

Imádat, a legjobb bázis, amit eddig kipróbáltam. Youtube videók hatására szereztem be, volt már más tubusból kinyomós és üveges applikátoros primerem, de számomra ez vált be a legjobban. Mindegyik palettámhoz, mono púderemhez jól működik, intenzívebb a szín, könnyen eldolgozható, ha előtte egy alap szemhéjpúderrel átmegyek rajta. Tart a nap végéig, nem ül be a mélyítővonalamba, vagy ha húzós a nap, akkor is csak mininálisan.
Imádkozom, hogy ne vonják vissza, ennyi pénzért ez a hatás csoda.
Nagyon jó ez a szilikonos, krémes állag, nem szárad meg rögtön, ezért kell rá mindig valami alap púderszín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Imádkozom, hogy ne vonják vissza, ennyi pénzért ez a hatás csoda.

nona96

2019. október 15.

Pár évvel ezelőtt nyertem egy Artdeco szemhéjpúder alapozót. Imádtam, de miután lejárt és kidobtam, nem akartam annyi pénzt kiadni egy ilyen pici termékre, ezért az itteni vélemények alapján megvásároltam ezt a terméket. És milyen jól tettem! Szuper cucc! Kezdetben kicsit ragadósnak és csillámosnak tűnik felvitelkor, de ahogy rákerül a szemfesték, ez megszűnik. Sokkal élénkebbé és tartósabbá teszi a szemhéjpúdereket a szemen. Alapdarab a neszesszerben!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 15.

Melpa

2019. október 8.

Dobtam egy hátast ettől a cucctól. Eddig az artdeco, majd az urban decay szemhéj bázist használtam (amelyek szintén tökéletesen működtek), majd gondoltam, adok egy esélyt ennek is, olyan jó az értékelése. Huhhhh. Csak lestem milyen jó! Nálam pont ugyanolyan jól működik mint a 10-szer annyiba kerülő UD bázis vagy az ötszörösébe fájó artdeco. Még egy tesztet tervezek, hogy egyik szememen ez a másikon valamelyik drága cucc, és majd jövök egy update-tel. Eddig 10 csillag, egy tégelyt március elhasználtam belőle, asszem kartonszámra fogom venni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.