RdeL Young

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2020. február 20.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Rossmann

Megakadályozza a szemfesték elmosódását. Ideális ahhoz, hogy estig megőrizze a sminked!

Ár: Ingyen elvihető , Eladó: hevero12
Állapot: Sokszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Lehel téren, 4.30 után

kklaram

2015. március 1.

Nekem is teljes mértékben bevált, meg se mozdul a szemhéjfestékem egész nap :) Előtte a DIY verziót probáltam, ami a testvaj-korrektor-alapozó összetevőkből állt. De e mellett maradok, ennyi pénzért meg főleg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 1.

masnis

2015. február 23.

Szerencsére nekem is nagyon bevált, rohangászós napokon, bulizós napokon és edzős napokon is bizonyított. Drogériás csodaszer potom pénzért. ♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 23.

zsooofizsooofi

2015. február 16.

Nos, bármennyire meglepő is a dolog, ötcsillagos csodaszernek kell minősítenem rögtön első használat után ezt a tüneményt. Eddig az essence szemhéjalapozóját használtam, de nem voltam vele megelégedve. Amikor először találkoztam ezzel a márkával, kb körberöhögtem a pultot, annyira gagyinak és nevetségesnek tűnt, na, ilyet sem veszek sose, gondoltam magamban, és erre tessék. Direkt egy porolósabb, csíkozódni hajlamos szemhéjpúderrel teszteltem, de nap végére is tökéletes maradt. Külön pluszpont, hogy nem sárgul be, mint az essence-féle cucc.
Szeretném viszont kérelmezni valahogy a Rossmannál, hogy ugyan legyenek már szívesek rendes tesztert kitenni MINDENBŐL, mert annak ellenére, hogy direkt odafigyeltem, hogy olyan darabot vegyek, ami rendesen le van ragasztva (tehát elvileg érintetlen), tapasztalnom kellett, hogy valaki belenyúlkált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 16.

palackonjelzettidopont

2015. február 12.

miután elfogyott az artdeco szemhéjalapom, próbáltam kutatni valami hasonlóan jót, dehát ezt épp karácsony előtt sikerült, amikor az összes üzlet összes szemhéjalapozóját lerabolták. gyors keresgélés a krémmánián telefonról, majd rá esett a választásom. mennyire nagyon jól tettem! <3

két óra edzés után, 8-10 szemen töltött órával bátran mondhatom, hogy kiállta a próbát. tényleg, a sminkem egyáltalán nem kenődik és maszatolódik el sosem(folyamatosan használom), ráadásul mindez hatszáz forintért. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

Malachite

2015. február 6.

Első szemhéjalapozóm - aaaah! Hibátlan termék, nevetséges áron! Részben fedett, olajos szemhéjam van, amiről a legtöbb szemhéjpúder 1-2 óra alatt takaros csíkokba rendeződik, de ezzel egész nap hibátlanul fent marad! Felapplikálni nem olyan könnyű mondjuk, és úgy vettem észre egy vékonyabb réteg jobban működik mintha vastagabban kenem. Korrektor alá is működik, ha hosszú nap áll előttem. Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

Judiit

2015. február 6.

Már egy ideje megvettem, használtam. Ha első körben írtam volna véleményt kapott volna egy kettest, de vártam. Itt minden az adagoláson múlik. Nagyon, de nagyon kevés kell belőle. Én az egyik ecset végével piszkálok ki a tégelyből egy hangyafarknyi mennyiséget ami a két szememre elég. Könnyen kenhető, enyhe, épp csak látszik valami a szemem . A porok nagyon jól tapadnak bele , ahogy pl a Pupa krémes szemhéjárnyalója is. A tartóssága vetekszik az ArtDeco és a painterly teljesítményével, de csak ha minimális éppencsak réteg kerül a bőrre, különben csíkozódik rendesen.
600 Ft így már nevetségesen kevés pénz érte. Nálam 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 6.

600 Ft így már nevetségesen kevés pénz érte. Nálam 5 csillag.

ezustfuvola

2015. február 4.

Nekem ez az első szemhéj alapozóm. Alapból zsíros a bőröm, de eddig a szemhéjpúder alá sima alapozót vagy korrektort használtam. Szuper kis termék, ezt használva a sminkem egész nap kitart, nem kell utána igazítanom. Ha elfogy biztosan újra fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

Viki995

2015. január 8.

Tökéletes!!! :D Simán bírja vele 16 órát az a smink ami eddig 3-4 óra alatt elmosódott! Nekem bevált ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

lilla96

2014. december 28.

Első szemhéjpúder alapozóm, ezen gondolkoztam és az Avonoson, mindkettőről jókat olvastam, de ez amúgy sem volt egy drága termék még be is akciózták így lecsaptam rá és nagyon klassz!:) Könnyű, tartóssá tesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 28.

pampamacska

2014. december 23.

Kellemes habos állaga van és nagyon könnyen használható. Eddig essence szemhéjalapozóm volt, de úgy érzem, hogy ez simán legyőzte. Szebb, jobb és könnyebb használni. Ujjal érdemes felvinni a megfelelő mennyiséget :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.