RdeL Young

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2020. február 20.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Rossmann

Megakadályozza a szemfesték elmosódását. Ideális ahhoz, hogy estig megőrizze a sminked!

Ár: Ingyen elvihető , Eladó: hevero12
Állapot: Sokszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Lehel téren, 4.30 után

bandita

2014. december 10.

Egy hete tesztelgetem, és egy napja szülöm a véleményemet, mert a szokásos hárombetűs jelzőt ezúttal nem szerettem volna a nyakába akasztani, de kulturáltan nagyon nehéz megfogalmazni, hogy mennyire semmilyen, és ha pénzkidobásról beszélek, akkor abszolút nem hat meg, hogy egy Boci csoki árát adtam érte, mert az árfekvés számomra nem mentség.
Egy órán belül ugyanúgy nézett ki a szemhéjamon lévő smink, mint nélküle, azaz csíkosodott, trutymósodott.
Mindegy volt neki, hogy por állagú, vagy krémes festék alá kentem, így számomra ez a termék az idei tél legrosszabb vétele volt, sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 10.

Bunnylove92

2014. december 6.

Ma teszteltem és nekem teljesen bevált. Ez az első szemhéjalapom, elvoltam eddig nélküle, de olyan sok jót írtatok, hogy gondoltam kipróbálom, nem tudom mennyi ideig elég,mert elég krémes az állaga. Először alapozót kentem a szeméjamra és csak uána ez, így teljesen jól működött. Úgy látom a RdY a jövő Lovely-ja. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 6.

v.szilvia789

2014. december 5.

Ennyi ötcsillagos vélemény után én leszek a mumus. Mindig is küzdöttem a zsíros szemhéjammal és eddig főleg Avon szemhéjpúder alapozót használtam, de ez annyira olcsó volt és annyi jót írtatok róla, hogy kár lett volna kihagyni ennyi pénzért. Először is az állaga: zsíros, ragacsos, hiába nyomom bele az ujjam vagy ez egész hegynyi ragad rá vagy nagyon kevés, szóval szórakoztam vele reggel a felvitellel. A finish-e nekem túl nedves-zsírszerű, muszáj volt fixálni púderrel. A márka saját festékét próbáltam rajta ki, szépen megtapadt benne, de nehezen lehetett satírozni, ahová feletettem a festéket az ott is ragadt. A tartósságával sem vagyok kibékülve, délutánra egy nagyobb gyűrődést produkált a mélyítővonalban és a szemhéj fölé is sok festék felcsúszott. Jó indulattal hármas.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 5.

krisztina.matolcsi

2014. december 4.

Én is megvettem, bár kicsit szkeptikus voltam, mert már több szemhéjalapot is kipróbáltam (Essence, Catrice, Avon...), de sjnos a "lógós" szemhéjamon egyik sem működött. De ez nagyon kellemes csalódás okozott. Újbeggyel kenem fel, van egy enyhe szaténos fénye, de ez egyáltalán nem zavaró. És csodák csodája a sminkem este is szinte tökéletes! Nem maszatolódik, nem gyűlik össze a ráncokban. Sőt kibírt egy másfél órás kemény, izzadós edzést is! Nagyon tartós. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 4.

kvitta.girl

2014. december 3.

Bevallom ez a legelső szemhéjpúder alapozóm,nem éreztem szükségét rá eddig mivel nem zsíros a szemhéjam,nem is rejtett,szemsminkek rajtam meglepően tartósak szoktak lenni,de mivel rossmannba minden RDL termékre 25% kedvezmény van tegnapelőtt vettem pár terméket,köztük a jó vélemények miatt ezt is. 2 napja használom, nagyon kevés elég belőle, hamar megszárad, nem húzódik tőle a szemhéjam és mint mondtam nem vagyok jó tesztalany, de észrevettem hogy nap végén is tovább marad ép a smink, és jó érzés használni. Nem halnék bele ha nem lenne de használni fogom mindennap, szerintem egy agyon hype-olt termék se tudhat sokkal többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 3.

Nora.89

2014. november 30.

Én is megvettem, tényleg nagyon jó.
Idáig sokkal drágábbat használtam, de mostantól ez is jó lesz...
8-10 órán keresztül bírta vele a barna füstös szem festékem. Az este végére kopott csak egy picit meg, de ahol voltam nagyon meleg volt és estére picit már fájt a szemem, picit dörzsöltem is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 30.

Én is megvettem, tényleg nagyon jó.
Idáig sokkal drágábbat használtam, de mostantól ez is jó lesz...

Dark4ngel

2014. november 29.

Megvettem. Nem azért, mert nincs szemhéjalapom, hanem azért mert mocskosul olcsó volt. 600 forint...

Több mint 2 éve lassan már, hogy ar Artdeco szemhéjalapot használom, én csak arra esküszöm, vízállóvá teszi a sminket, tartós, szépen beletapadnak a színek. Nehéz lesz meggyőzni, hogy a maga 2500 forintos áráért van olcsóbb, ami megközelíti ezt a tudást.

Első használattal lenyűgözött ez a kence: semmi illata nincsen, ami az artdeco után igazi felüdülés számomra. Kellemes, könnyű textúrája van, szépen eloszlatható ujjal és ecsettel egyaránt. A színeket szépen felerősíti, valamint szépen lehet satírozni felette.

Első benyomásra meggyőzőtt. A következő napokban tesztelni fogom: egyik szememre artdeco, másikra pedig ez a szemhéjbázis fog kerülni. Nem fogom kímélni, aztán jelentkezem, hogy tartósságra veri-e a kedvenc alapomat :) Megelőlegezem neki az 5 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 29.

sofie_sz

2014. november 29.

A mai nap csak 4 órát kellett rajtam kibírnia, de ezt eddig hibátlanul teljesítette. Olyan krémes-habos állaga van, egy kicsit meg is lepődtem rajta, de könnyen, ujjal is fel lehet kenni. Picit zsíros érzete van - ez furcsa - de végül is ebbe tapad bele jól a szemhéjpúder. A színek is élénkebbek rajta. :)
600 forintba kerül, ha valaki érdeklődne, én az árkádi Rossmannban vettem.

Upd.: Kb.8-10 órát lazán kibírt, úgy, hogy közben este két órát edzettem...

Upd. 2.: Tegnap bulizni voltam, egy egész estén át tartotta a kék füstös sminkemet. :)

600 forintba kerül, ha valaki érdeklődne, én az árkádi Rossmannban vettem.

Upd.: Kb.8-10 órát lazán kibírt, úgy, hogy közben este két órát edzettem...

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.