RdeL Young

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2020. február 20.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Rossmann

Megakadályozza a szemfesték elmosódását. Ideális ahhoz, hogy estig megőrizze a sminked!

Ár: Ingyen elvihető , Eladó: hevero12
Állapot: Sokszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Lehel téren, 4.30 után

krembarbi

2019. október 6.

Primerként jó viszont ekcémát okozott a szemhéjamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

Primerként jó viszont ekcémát okozott a szemhéjamon.

lagreta

2019. szeptember 28.

Igaz, hogy van egy kis fénye a tégelyben, de ahogy rákerül a szemfesték, el is tűnik. A feladatát kiválóan ellátja, a szemhéjpúdereket nagyon szépen megtartja, nekem nap végéig is ki szokták bírni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Wicky93

2019. szeptember 6.

Nekem sajnos nem jött be. Nem tette tartósabbá a sminket és beült a ráncokba pár óra után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

HHH97

2019. augusztus 31.

Nem rossz, de nem is ájultam el tőle. Nem érzem, hogy sokat hozzátenne a smink tartósságában. Apró kis csillámok vannak benne, amik kifejezetten zavaróak tudnak lenni matt sminknél, nem veszem újra.

Update: Megtanultam bánni vele, és tényleg hasznos kis termék. Sokkal élénkebbé teszi a szemhéjpúderek színeit a szememen (ezzel vigyáznom kellett az elején), plusz tartósabbá is, ezekért jár a plusszpont. Negatívuma továbbra is a sok csillám benne, illetve még az, hogy nehéz ez elején eloszlatni rajta a szemhéjpúdert és ragad tőle az ecset. Összességében egy csillagot emelek rajta, de ha elfogy, kipróbálok mást, maximum visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Ayanna

2019. augusztus 3.

Az itteni vélemények alapján vettem meg már jó régen, de sajnos nekem nem vált be. Olajos, rejtett szemhéjam van, és kb. fél órát bírt ki a sminkem ezzel az alappal. Én kicsit zsírosnak érzem ezt az alapot, valószínűleg ezért nem lettünk jó barátok. Sajnálom, mert az ára nagyon kedvező.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

macooka

2019. augusztus 3.

A fórumos csajok ajánlották és hát mit mondjak, beváltotta a hozzá fűzött reményeket. Egyszerűen nem értem, hogy egy 700 Ft-os drogériás szemhéjalap hogyan lehet ennyire szuper? Alig kell belőle használni, tehát nem is fogy gyorsan, a szemsminket viszont bombabiztossá teszi, reggel 7-től este 8-ig meg sem moccan az egész. Alapdarab lesz mindenképpen, nem keresek tovább.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

LizzC

2019. július 18.

Szépen megtartja a sminket, jó állaga van, ujjal könnyen fel tudom vinni a szemhéjamra. Vékony rétegben is szépen tart, ha túl sokat viszek fel, akkor viszont beül a rejtett szemhéjam kis csíkjaiba. Ki kell tapasztalni a pont jó mennyiséget, akkor tökéletesen használható, ráadásul olcsó is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

Kamea

2019. július 16.

Eddig az Ingrid Cosmetics (lengyel cég) szemhéjalapját használtam és meg voltam vele elégedve. Mivel itt annyi pozitív véleményt olvastam a RdeL Young szemhéjbázisáról, ezért nagy nehezen ugyan, de sikerült beszereznem 2 db-ot. És van különbség, meg kell, hogy mondjam! Nemhiába a sok pozitív vélemény! Ráadásul szinte harmadannyiba kerül, mint a NYX szemhéjalap, amivel jól befürödtem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 16.

smgyzsuska

2019. július 1.

Úgy furcsállom, hogy szinte mindenkinek így bevált, az enyémnek olyan érdekes az állaga, alig bírom felrimánkodni a szemhéjamra, lehet pont egy hibásat fogtam ki, nem tudom, de igazából olyan olcsó, hogy mindegyis.
Ha már fent van belőle egy jó adag, akkor nem rossz, szépen fent tartja a sminket, de ha keveset viszek fel belőle olyan mintha ott sem lenne.
Szerintem még kísérletezek más márkák termékeivel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

Szerintem még kísérletezek más márkák termékeivel.

zalla

2019. június 10.

Nem gondoltam volna, hogy a drogériában, 1000 ft alatt fogom megtalálni az eddigi legjobb szemhéjalapozómat. Kifejezetten zsíros a szemhéjam, ami mellett a primer kötelező. Átlag napon még így is ritka, hogy a szemhéjpúder a helyén marad a nap végére. A termék állaga kicsit ragacsos, de viszonylag könnyen eldolgozható. Én azt vettem észre, hogy a lehető legkevesebbet érdemes felvinni, mert különben nehezebb szép sminket összehozni. Azt nem vettem észre, hogy a szemhéjpúderek színeit élénkebbé tenné, de határozottan javít a sminkem tartósságán. Értelemszerűen egy 1 órás tornatermi izzadást nem bír ki, de egy átlagos nap végén a szem sminkem teljesen vállalható. Nagyon kíváncsi vagyok, a nyári nagy melegben hogy fog teljesíteni, de addig mindenképpen jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.