RdeL Young

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2020. február 20.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Rossmann

Megakadályozza a szemfesték elmosódását. Ideális ahhoz, hogy estig megőrizze a sminked!

Ár: Ingyen elvihető , Eladó: hevero12
Állapot: Sokszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Lehel téren, 4.30 után

Alexa1993

2019. június 3.

Csak ezt használom. Jó kis termék. Ragacsos alapot biztosít. Jó rá szemhéj púdert felvinni és elsatírozni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

tmelcsi73

2019. június 2.

KM ajánlásokra vettem meg. Mondhatom a legjobb amit valaha használtam. Kb 2 éve minden szemfesték 1 óra alatt lejött a szememről Megvettem az UD, MAC, TheBalm szemhéjprimert, de nem értem el velük semmit. Ezzel az alappal még este is kiváló állapotban van a szemsminkem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 2.

Szofi1101

2019. április 29.

A legjobb szemhéjpúder alap. Évek óta veszem újra, és sokfélét próbáltam, drága, profi terméket is. Ez a kis kence, amióta használom egyetlen egyszer sem hagyott cserben. Akár mennyit van rajtam egy smink, ez soha nem hagyja, nem hogy beülni a ráncba, megmozdulni sem! Mindenkinek ajánlom. Mivel ragacsos, ezért nem feltétlen kezdő-barát elsatírozásnál, de ha lepúderezi ember máris megoldódik a helyzet. Ha intenzívebb színeket akarok nem púderezem le egyenletesre, hanem csak simán kenem is a szemhéjpúdert. Sokáig elég, árban verhetetlen. Már nem egy barátnőmmel megszerettettem. Ameddig a piacon van, addig nem veszek mást, kipróbálni sem, mert nincs értelme.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

Anheszenamon

2019. április 24.

A KM fórumon ajánlották a lányok ezt a hihetetlen kis cuccot. Elképesztően jó! Komolyan mondom, hogy az eddig próbált hasonló termékek között a legjobb. Még az imádott Milanit is lekörözi, ugyanis mostanában nem tudom mi van, de már nem teljesít annyira jól, mint az első tubus amit elhasználtam. Hihetetlen számomra, hogy ez az olcsó szemhéjprimer lett a befutó ebben a mezőnyben: Artdeco, Urban Decay Primer Potion Anti Aging, Milani, S-he, Rimmel. Biztos vagyok benne, hogy ezután a Rdel Youngot fogom újra venni. Egyedül a tégelyes megoldás nem a szívem csücske, de elnézem neki, mert annyira jó maga a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 24.

racheldawes

2019. április 11.

Örök kedvenc, évek óta csak ezt a terméket használom a szemhéjfesték alapozásához. Könnyű felvinni, nem irritálja a szememet és környékét, és nagyszerűen végzi a dolgát: egész nap fenntartja a szemhéjpúdert, ami nem csíkozódik, és nem ül bele az apró vonalakba. Az ára is nagyon kedvező, a mindennapos használat mellett is hónapokig elég a kis tégely tartalma. Szívből ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

vkata96

2019. április 3.

A rengeteg pozitív vélemény miatt vettem, de nem sikerült megszeretni. Ez egy fényes alapot adó krém, amibe inkább beleragad a szemhéjpúder és eldolgozhatatlan lesz. A fényes és csillogó szemfestékekkel még nagyjából kompatibilis, de a mattok esélytelenek. Inkább korrektort használok szemhéjpúder primernek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 3.

Zsina01

2019. április 3.

Az itteni rengeteg pozitív vélemény miatt vettem meg. De sajnos nekem sikerült kifognom egy érintetlennek látszó darabot, amiről otthon kiderült, hogy valaki azt hitte, az a bontatlan csomagolásban lévő teszter... Szóval a termék kb. harmada rögtön kárba veszett a fertőtlenítés során.
Ennek ellenére nyilván kipróbáltam, többször is teszteltem, de azt vettem észre, hogy nekem nem igazán csinál semmit a szemhéjsminkemmel. Nem lett se tartósabb, mint nélküle és nem is voltak élénkebbek a színek. Lehet, megváltozott a textúrája, amíg bontott állapotban volt a polcon, vagy amikor lefertőtlenítettem, nem tudom, de egyelőre most úgy gondolom, nem vásárolnám újra. Sajnálom, hogy nekem nem vált be, az ára és a viszonylag szép összetevőlista miatt kap tőlem 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 3.

D0rkaa

2019. március 20.

Az itteni vélemények alapján vettem meg és nagyon nem bántam meg! Minden nap használom kb 2 hónapja és szinte nem is látszik hogy fogyott volna belőle. Nagyon tartóssá teszi a szemsminket ugyanakkor sminklemosóval könnyen leszedhető. Szeretem! 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

Ancsiiii

2019. március 8.

Szeretem a szemem sminkelni, de mindig elfolyt egy idő után a festék és tusvonal. Rengeteg szemhéjalapozót próbáltam, majd itt az oldalon vélemények alapján találtam rá erre a kis csodaszerre. Egyszerűen tökéletes: nem szárít, nem folyik el, tartja a sminket (legyen szó szemhéjpúderről vagy szemhéjtusról), nem nehezíti el a szemhéjam, kellemes viselet. Ha elfogy egészen biztosan újra fogom venni, ajánlom mindenkinek aki napi szinten sminkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 8.

umpalumpa

2019. február 12.

2 hét alatt megszerettem. Itt a KM Fórumom kaptam a tippet erre a cuccra, köszi Lányok!
Minden festékkel jól elvan. A drogériások hordási idejét nem annyira hosszabbítja, de valamennyit igen és ez azért mindenképp pozitív. A közép és élmezőny szemfestékeit jól tartja, hosszú ideig szép, majdnem egész nap, kora reggeltől. Estére azért már nem az igazi, de olyankor úgysem páváskodom már.
Használom a szemöldökömön is, a hézagos részeken, ahol növesztésben vannak a szálak, mert a rárajzolt szemöldök ceruza vonalakat is szépen megtartja. Az ujjammal viszem fel és nem érdekel, hogy tégelyes :P
A legtutibb tulajdonsága, hogy élénkebbnek láttat bármilyen szemhéjpúder színt. Most már a satírozással sincs bajom, mert alkalmazom Amadea tippjét: mielőtt színt viszek fel előbb átmegyek rajta púderrel. Ez nálam nem evidens, mert a sok festékréteget nem szeretem, de ez így oké.
Velem nincs könnyű dolga, mert majdnem teljesen fedett már a szemhéjam és nagyon tud olajosodni. Szóval csak így tovább kicsi, aranyos szemhéj primer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.