RdeL Young

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2020. február 20.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Rossmann

Megakadályozza a szemfesték elmosódását. Ideális ahhoz, hogy estig megőrizze a sminked!

Ár: Ingyen elvihető , Eladó: hevero12
Állapot: Sokszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Lehel téren, 4.30 után

Dori419

2019. február 5.

Kifogásolhatatlan számomra! Az ára és a minősége is kiváló. Egyik szemhéjpúderem sem porol mióta használom, sokkal élénkebb a színük és nap végére sem gyűlik össze a smink a szemhéj ráncaiban! Nekem maximálisan bevált, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Cosette

2019. január 27.

Elsőnek itt olvastam róla, és én se hittem, hogy tényleg ennyire jó az árához képest. Már pár hete használom, elsőnek nehezen sikerült kibányásznom belőle a krémet, mert mindig sok jött, de mostanra kitapasztaltam. Enyhe gyöngyházfénye van, próbáltam már matton és csillámoson is, eddig jóltartott és szépen kihozta a színeket is. Az igazi próba majd nyáron jön, amikor könnyebben elmosódik a sminkem.

UP.: Anno 2017-ben vettem akkor egy ideig nagyon bevállt. Kb. a tégely felénél jártam, amikor elkezdett megváltozni az állaga. Kezdetben csak nap végére csomósodott és ült bele a ráncokba, aztán egyre rövidült ez az idő. A végén már a frissen felkent szemhéjpúder is csúnyán mutatott. Végül úgy döntöttem, hogy hanyagolom a szemhéjbázisokat, mert anélkül is szebb volt, mint ezzel. Mostanában kezdett újra zavarni, hogy fél napnál többet nem bír a sminkem (pontosabban nagyon kopnak a színek) és beruháztam egy NYX HD bázisra, hát ég és föld a különbség! 3 csillag mert anno szerettem és olcsó is volt, de hamar megromlott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

monikabujtas

2019. január 26.

Nagyon szeretem, tartós és főleg ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Nagyon szeretem, tartós és főleg ennyi pénzért.

Fe0ve0

2019. január 18.

Én az olcsobb arkategorias sminkeket ezek miatt a gyongyszemek miatt imádom. Kb ingyen dobálják az ember után.:D nem ül be a mélyítővonalba, a szemhéjpúder tartós és intenzív lesz. Komolyan az osszes szemhéjpúderemmel működik. Csak arra kell figyelni, hogy vékony rétegben kenjük fel, első ránézésre olyan mintha kevés termék lenne benne. Az enyem nem elfogyott, hanem ki kellett dobnom olyan régi volt, pedig minden szemsminkemhez ezt használtam. :D egyszóval szeretem, imádom.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 18.

kkinga07

2019. január 13.

Rejtett szemhéjan van, szóval nekem egy kötelező kellék. Csodásan fixálja a port is, de még a szemceruza sem kenődik el, ha használom. Ennyi pénzért csodaszer :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

tsolya

2019. január 13.

Ez az első szemhéjalapom, az itteni rengeteg pozitív vélemény miatt döntöttem úgy, hogy megveszem. Nagyon örülök, hogy így döntöttem. Általában reggel 7 körül csinálom meg a szemsminkem, és este 6-ig tökéletesen tartja magát. Nem csak tartósabb a sminkem, hanem a színek is pigmentáltabbak, ha erre viszem fel. A tégelyes megoldás kicsit megnehezíti a használatot, de úgy gondolom, hogy a végeredmény teljesen elfeledteti velem ezt az apró hibát. Ár-értékben verhetetlen. Nem rég vettem meg a második tégelyemet, úgy érzem, hogy nem kísérletezek más alapokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

Kremcica

2019. január 9.

2019. január 09.
1 éve használom (a címkéje szerint 2 évig szavatos) és észrevehetően megváltozott a szaga és darabosság vált. Nehéz elkenni, gyakran beleül az apró ráncokba. Ráadásul túl vagyok a tégely felén, ez a belenyúlós dolog borzasztó. Minden alkalommal alá megy a körmömnek. :( Próbáltam egy kisebb ecsettel kivenni, de úgy meg az eloszlatása botrányos. Idő előtti kuka lesz belőle. Összvéleményem hogy jó, főleg az árához képest de ennél sokkal jobb primerek is vannak.

2018. január 18.
Szuper termék olcsón. Eddig csak az Art decos alapot használtam, de az drága is és borzasztó az incije. Ez legalább annyit tud és még az összetevői is szépek. Kicsit kemény, de jól kenhető én is ecsettel viszem fel. Picit csillámos, de nekem nem tűnt fel hogy a matt szín fényesedne tőle. A pigmentek pedig csodásan beleragadnak, a smink lemosásig tartós. Nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

2019. január 09.

2018. január 18.

hógolyó

2019. január 9.

Borzalom...csúszik róla a smink. Szétfolyik. Semeddig nem tart. Pont mint az artdeco. Csak ez fillérekért van. 0 csllag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

Lovemyhair

2019. január 2.

Nagyon jó termék. A szemhéjpúder pigmentáltabb tőle. Soha nem gondoltam, hogy ilyen olcsón, ilyen szuper terméket lehet szerezni. A tégelyben csillámos, de a bőrön alig észrevehető. Nem csomosodik össze a szemhéjpúder rajta és egy hajnalig tartó buli végén is szépen fennmaradt. Mindenkinek ajánlom. Sokáig elég lesz.
Update: Egy ideje már használom, valami történt vele. Sajnos le kell húzzak egy csillagot, nagyon csomós lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

VSzandika

2018. december 20.

Hosszú évekig kerestem azt a terméket amitől nem csomósodik össze a szemhéjpúderem. Megtaláltam!
Hónapok óta használom minden nap, kb. a fele fogyott el. Reggel felteszem és este is gyönyörűen fest a szemsminkem.
Ez minden lánynak kötelező darab. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

Ez minden lánynak kötelező darab. :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.