RdeL Young

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2020. február 20.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Rossmann

Megakadályozza a szemfesték elmosódását. Ideális ahhoz, hogy estig megőrizze a sminked!

Ár: Ingyen elvihető , Eladó: hevero12
Állapot: Sokszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Lehel téren, 4.30 után

juliara

2018. október 1.

Brutál tartóssá teszi a szemsminkem, egyszerűen imádom, simán kibír 8 órát. Nagyon jó krémes állagú, annyi a titka, hogy meg kell találni a megfelelő mennyiséget belőle. Már nem is emlékszem, mikor vettem, de még mindig megvan a tégely fele, pedig használom rendszeresen. Ilyen minőségű termék ilyen árban szinte ingyen van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

nagy.karolina.0723

2018. szeptember 28.

Felerősíti a színeket, tartósítja a szemsminket, remek cucc ár-érték arányban. Más fajtát még nem használtam, ezért összehasonlítási alapom nincs. Ujjbegyemet beleérintve egy pici mozdulattal annyi termék rá is tapad amennyi a két szemhéjamra elég. Kb. fél perc várakozás után teszem fel a szemhéjpúdert. Nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

javi

2018. szeptember 24.

Hát nem is tudom. Jobbra számítottam a vélemények alapján. Tényleg később olajosodik tőle a szemhéjam és kevésbé csíkozódik a festék, de ezzel se tart 8 órát a szemhéjpúderem (p2) annyit meg mégiscsak kéne bírnia. A szemceruzára viszont úgy veszem észre, jó hatással van. Még kísérletezgetek vele, addig 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Veronikaa

2018. szeptember 22.

El kell találni a megfelelő mennyiséget, de nagyon szeretem szépen tartja a sminket. Ami plusz pont az ára mellett, hogy nem szárad ki az Artdecossal szemben. Újravásároltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Gabica55

2018. szeptember 13.

Ez a legjobb szemhéjalapozó!!! Ezzel késő estig a szemhéjamon marad a smink, nem maszatolódik, nem kopik le a festék, egyszerűen imádom :) Az ára pedig tökéletes.. Jár a 5* :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

tyukanyo

2018. szeptember 7.

Imádom. Rejtett olajos szemhéjam van, és egész nap a helyén marad a szemsmink ha ezt használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Colette221

2018. szeptember 6.

Töröltem a több mint két éves - nem túl jó - véleményemet róla. Tusvonallal nem szerettem használni, de mióta elhagytam azt és csak szemhéjpúdereket használok, TÖKÉLETES.
Vigyázni kell, hogy hogy viszi fel az ember, mert csomósodásra hajlamos. Meg kell találni a megfelelő technikát. Én úgy szoktam, hogy a szemhéjamra előtte felviszek egy kis korrektort, majd csak utána teszem fel ezt. Miután feltettem, várok egy kicsit, (addig megcsinálom a szemöldököm) és utána jöhet a szemhéjpúder. Az ecsettel a púdert sosem húzom a mozgó szemhéjamon, hanem tapogatom, így egyenletesebb lesz rajta és nem mászik el ez a kis primer.. A szín tartós és sokkal élénkebb. Ennyi pénzért abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

avealena

2018. szeptember 6.

A szemhéjaim nagyon olajosak, és eddig akármilyen sminket csináltam, szinte elegendő volt fél óra, hogy máris elpárologjon a szemem nagy részéről, ami nagyon idegesítő ezért szinte már soha nem is csinálok semmilyen szem sminket, mert feladtam. Ez a kis cucc viszont lehet hogy megváltoztatja ezt a helyzetet. Le volt árazva a boltban, bár az ára amúgy sem vészes úgyhogy mindenképp megvettem volna. Nagyon meglepődtem hogy milyen kicsi a termék, de annyit hallottam róla hogy úgy voltam vele, muszáj kipróbálnom. Az állaga igazán nem tetszik, és nehéz kiszedni a kis tartájából, ujjal semmiképp sem lehet mert a körmöm alá bemegy a fele, ecsettel se egyszerű kiszedni. Először aggódtam, mert az állaga miatt nagyon kétségbe voltam esve, de aztán kellemesen csalódtam. Megcsináltam a sminket tesztelésképp, majd kb 4-5 órán keresztül magamon hagytam, és mikor a tükörbe néztem nap végén, érintetlennek tűnt minden. Lehet másnak nem tűnik soknak 4 óra, de nekem az első egy órában le szokott jönni az egész, ezért nagyon örültem. Mintha soha nem is lett volna olajos, pici szemhéjam ami nagy csíkokban szívja fel a terméket. Hihetetlenül meglepődtem. Nem tudom hogy tart ez ki a nagy nyári melegben, de biztos akkor is tesztelni fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Szilviams0118

2018. augusztus 29.

tényleg elengedhetetlen szemhéjfestékek alá, csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

tényleg elengedhetetlen szemhéjfestékek alá, csodaszer!

bugeyes

2018. augusztus 27.

Őszintén nem igazán használok ilyen termékeket, mert akárhányat vettem eddig, mindig kihasználatlanul végezték a kis kozmetikai táskámban. Ezt egy barátnőm hagyományozta rám, aki nem igazán sminkel, gondoltam kipróbálom, baj nem lehet. Sajnos ez a darab is ritkán kerül a kezem ügyébe, de ha szemhéjpúdert használok, már tudatosan nyúlok érte. Igaziból nagy csodát nem vártam tőle, az viszont meglepett, hogy nem egy high end termékről van szó, mégis jó valamire. Nem igazán tetszik az állaga, de szépen terül rajta a szemhéjpúder, kicsit megnöveli a színek intenzitását és a tartósságot is, azonban ugyanúgy begyűlik egy idő után a szemhéjfesték felül a kis szemhéjráncba. Kihasználatlansága miatt nem venném újra, de nem egy rossz termék alapvetően, csak az én mindennapi rutinomhoz nincsen rá túl nagy szükségem. Az is lehet azonban, hogy nekem egy applikátoros változat jobban kézre állna...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.