RdeL Young

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2020. február 20.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Rossmann

Megakadályozza a szemfesték elmosódását. Ideális ahhoz, hogy estig megőrizze a sminked!

Ár: Ingyen elvihető , Eladó: hevero12
Állapot: Sokszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Lehel téren, 4.30 után

bugeyes

2018. augusztus 27.

Őszintén nem igazán használok ilyen termékeket, mert akárhányat vettem eddig, mindig kihasználatlanul végezték a kis kozmetikai táskámban. Ezt egy barátnőm hagyományozta rám, aki nem igazán sminkel, gondoltam kipróbálom, baj nem lehet. Sajnos ez a darab is ritkán kerül a kezem ügyébe, de ha szemhéjpúdert használok, már tudatosan nyúlok érte. Igaziból nagy csodát nem vártam tőle, az viszont meglepett, hogy nem egy high end termékről van szó, mégis jó valamire. Nem igazán tetszik az állaga, de szépen terül rajta a szemhéjpúder, kicsit megnöveli a színek intenzitását és a tartósságot is, azonban ugyanúgy begyűlik egy idő után a szemhéjfesték felül a kis szemhéjráncba. Kihasználatlansága miatt nem venném újra, de nem egy rossz termék alapvetően, csak az én mindennapi rutinomhoz nincsen rá túl nagy szükségem. Az is lehet azonban, hogy nekem egy applikátoros változat jobban kézre állna...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Pikvuo

2018. augusztus 15.

Már egy ideje használom. Nem akartam elhinni, hogy ebben a melegben is ott marad a szemhéjamon a festék. Nagyon meglepett. Tetszik az állaga és nagyon olcsó. Sokáig ki fog tartani, de utána is szívesen újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Bubbles

2018. augusztus 15.

Bár én főleg minimál szemhéjpúdereket használok, főleg a nyári időszak miatt szükségem volt egy szemhéj alapra, amivel nem kenődik el/kopik le a smink a szememről. Az itteni vélemények alapján vásároltam és nem csalódtam. Imádom az állagát, könnyű vele és rá dolgozni és még az ára is baráti. Bármikor újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

adi99

2018. augusztus 10.

Ennyi pénzért ez egy ajándék. :) Szuper kis cucc, tartósabbá teszi a sminkem, tartja a pigmenteket és a színét a művemnek, hosszú órákon keresztül is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

margit17

2018. július 23.

Másodszor vettem újra a terméket, eredetileg egy sminkes facebook csoportban ajánlották kipróbálásra. Tényleg szinte nevetséges áron van, ahhoz képest, hogy mit tud ez a kis csoda. Tényleg tartóssá teszi a szemsminket, hosszú órák telnek el, mire egy kicsit is elmászik a smink és akkor sem durván feltűnően. Szépen tartja a pigmenteket is, egyszerűen öröm vele a sminkelés, biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

geldorina

Korcsoport: < 18
2018. július 18.

Jó termék. Tartósabbá teszi a szemsminket, de az illata nem a legkellemesebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 18.

Jó termék. Tartósabbá teszi a szemsminket, de az illata nem a legkellemesebb.

trixie22

2018. július 13.

Nem rég vásároltam, de eddig tökéletesen működik. Reggel megcsináltam a sminkem, 30 fok minimum volt aznap, és még az esti bulin is hibátlan volt a szemhéjpúder. Mindenkinek ajánlom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 13.

exhocmomento

2018. július 10.

Nagyon bevált, szuperül a helyén tartja a szemhéjpúdert és annak színét is élénkebbé teszi! Ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

MiniMaus7

2018. július 9.

Legjobb!! Én mindig is szenvedtem a zsíros szemhéjammal, sose mertem buliba erős szemfestést feltenni, mert reggelre katasztrófa volt. Mindig irigyeltem a barátnőmet aki gyönyörű sminkeket kreál magának csak alapozót alátéve és reggelre meg se moccant. Valamit tennem kellett, így hát keresgéltem, és először az artdeconak a szemhéjalapját vettem meg bár kicsit a 3000 Ft-ot soknak tartottam. Egész jól bevált, a hátránya, hogy nekem a felénél beszáradt és használhatatlan lett. Utána próbálkoztam olcsóbb verziókkal mint az eccence stb. de azok nem váltak így be. Aztán gondoltam kipróbálom ezt, hasonló volt a textúrája a színe, mint az artdecosnak és végül ugyanúgy működött csak éppenséggel 500 Ft-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

angyalka1225

2018. június 8.

Épp most vakartam le kb. az összes sminket a szememről ennek köszönhetően, pedig késő estig kellett volna bírnia és nincs nálam tartalék. :-/ Első 1-2 használatnál volt olyan érzésem, mintha tartósabbá tette volna az egyébként mindig elmászó sminkemet, de utána már nem, ráadásul én is tapasztaltam, amit előttem leírtak, hogy összecsomósodik. Ilyenkor úgy érzem, mintha nyomnák le a szemhéjamat. A legújabb felfedezésem pedig ez, hogy ha valahogy belemászik a szemembe, nagyon elkezd viszketni tőle. :( Reméltem, hogy valamelyik másik kencém a ludas, de nem, mert most úgy jött elő, hogy minden más a szokásos volt rajtam, kivéve ezt. Csak azért adok neki 2 csillagot, mert eddig amik irritálták a szememet, azok már első használatnál és azoktól patakokban folyt a könnyem, szóval van rosszabb is.
Ez volt a 3. szemhéjalap, amiről ódákat zengtek, nekem viszont nem vált be, szóval ha esetleg majd egyszer egy ilyet megdicsérek, az tényleg csodaszer lesz. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.