RdeL Young

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2020. február 20.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   Rossmann

Megakadályozza a szemfesték elmosódását. Ideális ahhoz, hogy estig megőrizze a sminked!

Ár: Ingyen elvihető , Eladó: hevero12
Állapot: Sokszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Lehel téren, 4.30 után

donett0629

2018. május 29.

Szuper termék, ha ezt használom, jóval tartósabb a szemsminkem. A sminkem így még este lemosáskor is ugyanúgy néz ki, ahogy reggel felkentem. Ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Larkasztikus

2018. május 18.

Imádom! Tökéletesen fennmarad, sokkal de sokkal tartósabb, mint bármelyik másik alap. Mikor az állagát megláttam, és először felkentem akkor én is kicsit meglepődtem, illetve meg voltam győződve, hogy még pénzkidobás. De tévedtem! Nekem egyetlen bajom, hogy aztán mikor helyezem rá a szemfestéket akkor az ecsetemet van amikor befogja (fura mód nem mindig), és így amikor a következő színért nyúlnék, akkor a palettában lesz olyan a szín. Ezért nem vonok le egy csillagot sem, mert lehet túl sokat helyezek fel olykor, azért lehet. Kipróbálásra mindenkinek ajánlom, én még nem csalódtam benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

Vicus

2018. április 27.

Nem rossz, de azért egy 8 órás munkaidőt nem bír ki teljesen végig :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

Nem rossz, de azért egy 8 órás munkaidőt nem bír ki teljesen végig :/

Kispitypang

2018. április 21.

Ez tényleg egy csodaszer! A NXY szemhéjalapozómat váltottam le erre, mert az az istennek se volt hajlandó egyben tartani a szemfestéket a szememen. Ellenben ez az 1/4-anyiba kerülő szemhéjalapozó mindent megoldott.
Érdekes egyébként az állaga, erősen szilikonos. Éppen ezért amikor először használtam, szkeptikus voltam, hogy képes lesz-e megtartani a szemfestéket. Még soha nem volt ilyen állagú szemhéjalapozóm, és nem is szoktak beválni a szilikonos termékek. De ez valamiért működik. Egész nap érintetlen marad a szemfestékem, akár krémes, akár por. Ha nagyon hosszúra nyúlik egy napom, akkor 12-13 óra után azért már kopnak a színek, de ezt nem bánom, mert mélyen ülő, zsíros szemhéjam van, az lenne a csoda, ha egyáltalán nem kopna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

ancsika678

2018. március 23.

Ahogy eltelt pár hét, már nem működött ugyanúgy, sajnos. Fél napot se bírt ki...

Pöpec kis termék. Még nem csalódtam benne. Ha van időm, dél körül frissítek kicsit a sminkemen egy kis szemhéjpúderrel. Így egész nap simán bírja. Sportolás kompatibilis! Azt mondtam már, hogy olcsó?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

erynis

2018. március 19.

Nekem sajnos nem jött be. Számomra túl krémes, gyöngyházfényű krém tulajdonképpen, ami színnel/fedéssel nem rendelkezik (az avonosban szerettem, hogy fed is), és sajnos az én rejtett, olajos szemhéjamra kevés. Tartósabb a szemhéjpúder, mint nélküle, de 3-4 óra múltán beül a ráncokba és ugyanúgy kopik, eltűnik :(. Eddig az avonos jobban teljesít, most megpróbálkozom a Milani alapjával, hátha beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 19.

SchmitzhoferFanni

2018. március 18.

Remekül működik, mindig használom és nem gyűlik össze a szemsminkem a ráncocskákba, nagyon tartóssá teszi a sminket. Abszolút 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

pattelin

2018. március 12.

Még csak párszor használtam, de eddig nem okozott csalódást! Tartóssá teszi a szemsminket. De ha teljesen natúrt szeretnék, csak szempillaspirállal, akkor is szép színe van! Nem lett tőle érzékeny, az amúgy elég érzékeny szemem! Már csak ezért is 5-ös! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 12.

LillaM

2018. március 7.

Nekem egyáltalán nem működött.Nem mondom, nehéz eset vagyok olajos és rejtett szemhéjjal, na de akinek nincs ilyen problémája, annak minek szemhéjalap, ugye. 3 óra alatt tűnt el a szemfestékem (illetve ekkor néztem tükörbe, lehet, hogy már előbb). Anno az ArtDeco jobban működött, de az se volt tökéletes, úgyhogy én inkább nem fogom festeni a szemhéjamat, tök fölösleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 7.

Alexia

2018. február 20.

Igaz, nem sok viszonyítási alapom van, de nekem bevált ez a termék. Nagyon sokáig elég (amit most használok, az már egy éve megvan, úgy hogy szinte minden nap sminkelek). Ára is nagyon kedvező. Többször újra vásároltam már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.