RIVAL loves me

Ár:   399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 0kosan, Módosítva: 2021. június 10.

Kiszerelés:   1,3 g
Lelőhely:   Rossmann

Kiemelésre vagy kontúrként a szemöldökre.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

nusysan

2018. február 22.

Ennyiért és ennyi jó vélemény után ki kellett próbálnom. Nem rossz a színe se és a tartóssága se, de rá kellett jönnöm, hogy ezek a klasszik szemöldök ceruzák nem feltétlen nekem valók. Egy próbát azért megér, nem árt nekem se, hogy van otthon ez tartalékban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

nyinails

2018. február 22.

Szeretjük egymást. Szuper a szín, néha kicsit meglehelgetem, ha ugy erzem, nem fog eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

Dorxy98

2018. február 17.

Nyáron vettem meg, ez az első szemöldökceruzám. Fél év elteltével is még mindig ugyanazt a ceruzát koptatom, pedig minden egyes nap használom. Ha elfogy biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

gioia

2018. január 20.

Nagyon jó! A középső, szürkésbarnás árnyalatot vettem meg. A szürkésbarna remekül illeszkedik az eredeti szemöldökszínemhez. Tartós, könnyű hegyezni és filléres tétel. Nagyon klassz természetes hatást lehet vele elérni.

Update: kipróbáltam a sötétebbik barna színt és az is szuper természetes lehet, ha ügyesen használja az ember. Ennyi pénzért ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

dunaimano

2018. január 12.

Akciósan 240 Ft-ért szereztem. Színkéserletezésképp vettem meg, úgy voltam vele, ennyiért nem sajnálom ha nem találom el. Hát mégis a jó színbe sikerült belenyúlni. Egész nap fent maradt, elég tartósnak találtam. Maximálisan meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

DuckTalesWooHo

2018. január 4.

Első szemöldökceruzám, mert alapjáraton szép szemöldököm van, és elégedett vagyok vele, de ez még dob rajta

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

lovecreams

2017. december 14.

Nekem a 04-es light black árnyalatban van meg, tökéletes a fekete szemöldökömre. A formát szoktam ezzel megrajzolni, de a hiányosabb részek kitöltésére is nagyon jó. Természetes a hatása, az állaga pont jó és könnyű hegyezni. Pedig már kezdtem azt hinni, hogy nem létezik jó drogériás szemöldökcucc fekete szemöldökre..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

biszpiridin

2017. október 29.

03-dark brown
Tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

03-dark brown
Tökéletes!

blankasara

2017. szeptember 18.

Több szemöldök ceruzáról gondoltam már azt, hogy tökéletes, most ő lesz a következő néhány hónapig. 1-2 kivétellel valahogy mindig szerencsésen választok szemöldök ceruzát. Ez annyiban pozitívabb, mint a korábbiak, hogy ilyen olcsón, 300 Ft-ért még biztosan nem jutottam hozzá és annyira természetes és tartós eredményt tudok vele elérni, amiben nem is reménykedtem ennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

nikiii.*

2017. szeptember 14.

Eddig nem használtam szemöldöktermékeket, mert alapjában körülbelül három szálat szedek ki mindig, és nem láttam szükségét -- azonban egy idő után észrevettem, hogy vannak még lyukas területek, hiába fésülöm formára. Bármit próbáltam, mindennel úgy néztem ki, mint egy pornószínésznő (az erőteljes arcvonásaim miatt), így egy időre fel is adtam a keresést. Gondoltam, ezt a ceruzát kipróbálom, mert a világosbarna (02)-es árnyalat pont passzol a szőkésbarna hajamhoz -- nagyon pozitívan csalódtam! Az eredmény természetes, nagyon szép halvány színe van, nem tolakodó, és szinte észre sem lehet venni, hogy használtam valamit a szemöldökömre. Teljesen elégedett vagyok, biztos újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.