RdeL Young

Ár:   399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 0kosan, Módosítva: 2015. február 11.

Kiszerelés:   1,3 g
Lelőhely:   Rossmann

Kiemelésre vagy kontúrként a szemöldökre.

Ár: 350 Ft , Eladó: Barby0227
Állapot: 1-2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel az Alleenál és az Árkádnál lehetséges, vagy Foxposttal tudom küldeni
zsofc

2017. augusztus 22.

Végre találtam egy szemöldökceruzát, aminek nem túl meleg tónusúak a színei, és az ára is nagyon jó. Az állaga alapvetően nekem kicsit puha, így nem annyira tudom imitálni a szőrszálakat, és hegyezés előtt is mindenképp hűtőbe kell raknom, különben egy katasztrófa, amit művel vele a hegyező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Ygritte

2017. június 10.

imádom,02 medium-brown árnyalatot használok,enm kemény de nem vaj állagú,hihetetlenül olcsó,sokáig tart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

Tuszy

2017. június 5.

Nagyon jó szemöldökceruza, én a 04-es árnyalatot használom, a sötétbarna hajamhoz tökéletes.
Könnyű vele dolgozni, szép vonalakat lehet vele húzni, szinte természetes szemöldököt lehet vele készíteni :)
Én a hézagok kitöltése miatt vettem, tökéletes! Árhoz képest nagyon jó.
Nekem zsírosabb a bőröm, így könnyen lejön a festék, ha valami hozzáér, illetve ha elrontom a vonalat, gyorsan tudom javítani.
Ha nem ér semmi az arcomhoz, a nap végéig kitart. Viszont ahhoz, hogy szép vonalakat lehessen vele húzni, elég sokszor kell hegyezni, így gyorsan fogy mindennapos használat során.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

Én a hézagok kitöltése miatt vettem, tökéletes! Árhoz képest nagyon jó.

szabo123

2017. június 1.

03-dark brown
Rimmel ceruzámat váltottam rá,nem bántam meg! Tartós,szép és természetes végeredményt lehet elérni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

03-dark brown

Hopi

2017. május 31.

Kb hófehér szemöldököm van alapból, ezért muszáj szemöldök ceruzát használnom :) Sok mindent kipróbáltam már, most éppen ezt az RDel Young ceruzát, medium brown árnyalatban. Kellően puha, szép színe van és tartós, elkenődés nélkül könnyű szerrel kibír egy teljes napot. Ezek után azt hiszem ennél a terméknél fogok maradni hosszú távon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

Naschkatze

2017. május 16.

UPDATE:
Továbbra is elégedett vagyok a termékkel, sőt, nagyon megszerettem. Nap végéig kitart, akkor is ha porral nem fixálom. Színben teljesen természetes. Szerintem 5*-os.

Ár-érték arányban bőven hozza az elvárható szintet, sőt, talán még túl is teljesít. Bár tényleg nem nagy a színválaszték, kínál olyan világos színeket amik jól illeszkednek a szemöldök természetes színéhez. Szemöldökporral együtt szép végeredményt lehet elérni, s nem utolsósorban tartósat is. Negatívum számomra az, hogy kissé keménynek találom, s használata során néha kitép 1-1 szál szemöldököt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

UPDATE:

missmomsen

2017. május 4.

Természetes fekete szemöldököm van, így egyszerű választásom volt (04). Nem a teljeset akartam lefesteni, hanem csak azon részeit, ahol "kikopott" a szőr, azaz a végein, és itt-ott feltölteni a hézagokat. A tartóssága hagy kivetnivalót, nekem jóindulattal 4 órát maradt fent, jobb lenne, ha tovább bírná... talán érdemes lenne port rátenni, de itt jönne képbe a szemöldök királynőség (azaz a 2000 méterről kiszúrható agyonmázolt szemöldök :D), plusz nem is vagyok egy ügyes sminkelő, nálam 4*, tartósság kéne (vagy lehetne szárazabb bőröm)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

Nime

2017. április 12.

Imádom,szerintem mindig nála fogok maradni >< Nekem fekete árnyalatban van meg,és pont tökéletes a sötét gesztenyebarna hajamhoz :) Nem kenődik,kibír egy egész napot,könnyű használni,és nem lesz tőle "vonal" szemöldököm :) Az áráról meg ne is beszéljük :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

Zsupika726

2017. április 3.

Jelenleg ezt a szemöldökceruzát használom "dark brown" árnyalatban mivel sötétbarna szinű hajam van.
Könnyű vele dolgozni, a hozzá tartozó kis kefe is hasznosnak bizonyul és szép természetes hatást lehet vele elérni.
Igaz, hogy könnyen elkenődik ha véleltenül belenyúlok, viszont nekem egy egész napot kibir anélkül, hogy korrigálnom kéne.
Összességében teljesen megvagyok elégedve a termékkel, eddig ez a legjobb számomra amivel eddig dolgoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 3.

LegallyBlonde

2017. március 30.

Nagyon világos a bőröm, kék a szemem és világos szőke a hajam. Ebből kiindulva a szintén szőke szemöldökömet igyekszem úgy formázni, hogy azért ne éljen külön életet utána a fejemen a szemöldököm, mint Kiszel Tüncinek... ennyire világos árnyalatot - ami tényleg szőkés barna és nem pl kislibafos sárga - elég nehéz találni. Nem azt mondom, hogy ez a szemceruza az általam megálmodott tökéletes árnyalatot hozza, de olyan 90%-osan igen. másik gondom vele, hogy nem tudom tű hegyesre hegyezni akárhogy próbálkozom, így pedig igazán vékony szálacskákat nem tudok vele húzni. Ugyanakkor 400Ft-ért még így is azt mondom megéri és ajándék, mert könnyű vele dolgozni, nem túl kemény, de nem is túl puha, hogy kenődjön össze vissza. Nem azt mondom, hogy nem keresgélek már soha többet mellette, mert jelenleg is azt teszem, de 400Ft-ért jelenleg a 3. kerül a polcomra, mert egy biztos pont, hogy jól használható, jó a színe, és a reggeli kapkodásban is jól lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.