RIVAL loves me

Ár:   399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 0kosan, Módosítva: 2021. június 10.

Kiszerelés:   1,3 g
Lelőhely:   Rossmann

Kiemelésre vagy kontúrként a szemöldökre.

LegallyBlonde

2017. március 30.

Nagyon világos a bőröm, kék a szemem és világos szőke a hajam. Ebből kiindulva a szintén szőke szemöldökömet igyekszem úgy formázni, hogy azért ne éljen külön életet utána a fejemen a szemöldököm, mint Kiszel Tüncinek... ennyire világos árnyalatot - ami tényleg szőkés barna és nem pl kislibafos sárga - elég nehéz találni. Nem azt mondom, hogy ez a szemceruza az általam megálmodott tökéletes árnyalatot hozza, de olyan 90%-osan igen. másik gondom vele, hogy nem tudom tű hegyesre hegyezni akárhogy próbálkozom, így pedig igazán vékony szálacskákat nem tudok vele húzni. Ugyanakkor 400Ft-ért még így is azt mondom megéri és ajándék, mert könnyű vele dolgozni, nem túl kemény, de nem is túl puha, hogy kenődjön össze vissza. Nem azt mondom, hogy nem keresgélek már soha többet mellette, mert jelenleg is azt teszem, de 400Ft-ért jelenleg a 3. kerül a polcomra, mert egy biztos pont, hogy jól használható, jó a színe, és a reggeli kapkodásban is jól lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 30.

KlaudiaZs

2017. március 22.

Alapvetően sötét szemöldököm van, csak ritka, viszont most hogy platinaszőke lettem, kicsit világosabb szemöldököt akartam összehozni, túlságosan erősnek ítéltem meg a maybelline-es ceruzával, amit használtam eddig, viszont nem akartam sokat kiadni érte, ha nem tetszene az eredmény. A 01-es szőke volt egyedül a boltban, s végül elhoztam, lesz ami lesz alapon, de nagyon remekül ki tudom pótolgatni a szömöldököm vele, ad egy világosabb alapot, amit utána egy középbarna géllel véglegesítek, és pont azt kapom, amit akartam, egy szőkésbarna, a hajamhoz jobban illő szemöldököt. Kicsit maga a ceruza kemény, de én ezt jobban szeretem, a túl puhával túl erős eredményt lehet elérni nagyon könnyen, szóval jobban oda kell figyelni, így nekem ez a keményebb állag abszolút pozitívum ennél. Az ára meg csodás, a kefe is egészen használható, valamint pont azért, mert keményebb a ceruza, ritkábban kell hegyezni, nem tompul be 2 másodperc alatt a hegye, így nem csak, hogy könnyebben meg lehet vele rajzolni a szemöldököt, de tovább is elég. Meg fogom venni az eggyel sötétebb árnyalatban is, próbáltam sokféle szemöldökceruzát már, de ez a kedvenc eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Dorottya92

2017. március 19.

Én a 01-es natural blond árnyalatot használom, nagyon megvagyok vele elégedve. Szerintem jól lehet vele dolgozni, egész nap fent marad, nem kenődik el és természetesnek hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

aalexaa

2017. március 15.

Még akkor vettem meg a 04 light black árnyalatot, amikor kékesfekete volt a hajam és a barna szemöldökkencéim nagyon elütöttek tőle. Általában gyakran váltogatom a hajszínemet, így nem akartam sokat költeni rá. Gyorsan csekkoltam itt, jókat írtatok róla. a színe is jónak tűnt úgyhogy megvettem. Hát, nekem nagyon nem jött be... Az előttem szólóval ellentétben nekem pont az volt a bajom, hogy nagyon puha, inkább szemceruza jellegű, így nagyon nehéz vele természetes hatást elérni, kenődik, maszatol, csomósodik, nehéz egyenletesen felvinni. A tartóssága pedig végképp botrány. Mondhatnám, hogy az ára miatt megbocsáthatóak a hibái, de nem: 150 forinttal drágábban mind az essence, mind a miss sporty ezerszer jobb alternatívát kínál. Persze lehet, hogy csak ez az árnyalat rossz, mindenesetre ezt nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

AnnaPanka

2017. március 15.

Csak nekem nem jött be? :( Jó véleményeket írtatok, gondoltam kipróbálom. Végül is pár száz forint, sok veszíteni valóm nincs. Örülök is, hogy nem drágább.. számomra sajnos használhatatlan szinte. Világos színűt vettem, kicsit sárgás. Ez még hagyján, de alig tudok vele rajzolni, mintha viasszal akarnám megcsinálni a szemöldököm. Nem fog rendesen, oda kell nyomni és többször át kell húzni, akkor látszik valami. Viszont maszatos lesz a végeredmény... Oké, ezt még korrigálom korrektorral. De mivel nem jó színt vettem kis porral ki kell egészíteni, azt meg nem lehet rá felvinni normálisan. Az ecset csak elkeni amit addig megcsináltam, a por meg alig akar ott maradni. Mire sikerül alkotni valamit elmegy egy csomó idő és a végeredmény nem szép. Nem is tartós, elkenődik, eltűnik. Én nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

thalion3

2017. február 18.

Medium brown árnyalat van meg. Ez passzol legjobban hozzám az összes általam próbált szemöldök ceruza közül. Tartós, könnyű hegyezni és nagyon-nagyon olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.

Evelin123

2017. február 17.

könnyű vele dolgozni, napközben nem bírja rosszul, maximum hosszú napokon kissé veszít tartósságából de csak minimálisan. Nagyon olcsó, szerintem ugyanannyit tud, mint néhány társa, amik sokkal többe kerülnek. Örültem neki, hogy nem csak barna és fekete árnyalat van a sötétebbek közül, hanem egy sötétebb barna (barnás-feketés árnyalat) is, ami tökéletesen passzol a hajamhoz. Jó, hogy van egy kis keféje, minden nap használom. Eleinte csak ezt használtam de a természetesebb hatás kedvéért a szemöldököm festésének nagy részét porral teszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

knikolett629

2016. november 30.

evek ota ezt hasznalom, vegre talaltam valamit, ami nem kelt termeszetellenes mu hatast, es szepen el tudom dolgozni a szemoldokomon. mondjuk alapjaraton dus es szep, ivelt szemoldokkel rendelkezem...csak itt-ott van szukseg egy kis minimalis korrigalasra, nekem erre a celra tokeletesen megfelel!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

CoCoaPowder2

2016. november 30.

Nagyon olcsó termék, de én nagyon szeretem. Szerintem a drágább szemöldök ceruzák se tudnak ennél többet... Világosbarna hajam van, így a 01- natural blond árnyalatot vettem meg, és elégedett vagyok vele. Könnyen faragható, nem ragad bele a faragóba. Emelett könnyen felvihető.

LegallyBlonde

2016. november 24.

Én teljesen elégedett vagyok vele. Hófehér bőröm van, világos szőke hajam, és az a típus akinek a szemöldöke,szempillája is világos szőkés barna, megspékelve néhány igazán szőke szállal, ami közelről ugyan látszik, de pl 1 méterről már kicsit olyan, mint ha hiányos lenne a szemöldöke...mindig bajban voltam ezzel a szemöldökceruza kérdéssel, mert akármilyet nézegettem, vagy nagyon sötétnek éreztem ( nem szeretnék a most divatos karakteres szemöldök rajzolni, máson van, hogy tetszik, de az én arcomhoz az abszolút nem illik...csak tényleg egyenletesebb összképet szeretnék vele elérni ) vagy a világos árnyalat sárgás volt...ebből viszont a 01-es természetes szőke változatot vettem, és az én színeimhez, arcomhoz tökéletesen illeszkedik. Én a tartósságával is elégedett vagyok, tekintve, hogy igyekszem nem minden nap sminkelni, és ha mégis úgy alakulnak a napjaim, hogy kell, akkor is első dolgom otthon lemosni, szóval én extrém 12-24 órás megpróbáltatásoknak nem tettem ki, ott nem tudom hogyan viselkedik, de egy 8-9 órát szerintem bőven jól teljesít. Ennyi pénzért meg aztán végképp jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 24.