RdeL Young

Ár:   399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 0kosan, Módosítva: 2015. február 11.

Kiszerelés:   1,3 g
Lelőhely:   Rossmann

Kiemelésre vagy kontúrként a szemöldökre.

Ár: 350 Ft , Eladó: Barby0227
Állapot: 1-2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel az Alleenál és az Árkádnál lehetséges, vagy Foxposttal tudom küldeni
LakatosEstonkucser

2016. július 7.

Nagyon szuper! Világosbarna árnyalatban vettem meg és pont jó. Fent is marad, nekem tartós is. Még egy kis csonk van belőle, de mindenképp újravevős :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Dorotien

2016. július 3.

A legsötétebb árnyalatot vettem meg a sötétbarna/fekete szemöldökömre. Előtte az YR sötétbarna ceruzáját használtam, de sajnos az a szín nem igazán passzolt hozzám. Ennek a sötétbarnája szerintem természetesebb, bár úgy vettem észre, hogy kevésbé tartós, szerintem az állagából adódóan (ami egyébként ideálisabb), de 1 napot azért ki szokott bírni, ha nem nagyon érek a szemöldökömhöz. Ennyi pénzért szerintem teljesen megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

Myrthille

2016. június 30.

Nagyon szeretem, sokáig tart, és nem kopik le. És nagyon kedvező az ára is. Bár nekem átlátszó kupakkal van meg, de a márka ugyanaz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

Kozmakrisztina

2016. június 9.

Nagyon jó és nem kopik hamar. Könnyű felvinni és szép színe van :) és nem is drága

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 9.

candus

2016. június 2.

Két színem is van, a Natural Blonde és Medium Brown -hangulattól függ, hogy mennyire szeretném intenzívre a szemöldököm (még jó, hogy a hajam ilyen univerzális színű). Ezt a ceruzát nagyon könnyű használni, pont kellően kemény, de krémes, pigmentált és tartós is -én sosem használok fixálót. Az ára meg egy vicc, szinte ingyen dobálják az ember után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 2.

ALettah

2016. május 26.

A 03-as sötétbarna ceruza elégedett tulajdonosa vagyok. Szépen lehet vele dolgozni, természetes a színhatás, nem olyan, mintha egy óvodás rajzolta volna kariókával, a kis kefével pedig el lehet rendezni a rakoncátlan szálakat. Amióta megvan ez a ceruza, a nappali sminkem alapdarabja lett: alapozás, minimális púder, szempillaspirál, szemöldökceruza, ajakápoló - nagyot dob a sima "nude-look" on. Ennyi pénzért pedig ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Chi-Annie

2016. május 21.

01 - természetes szőke árnyalatot használom jelenleg, de amikor sötétebb volt a hajam, a világosbarnát is használtam és mindkettővel elégedett voltam. Nagyon természetes árnyalatok. Ebben az árkategóriában nincsen náluk jobb szemöldök ceruza. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 21.

f93lilla

2016. május 6.

Természetes hatása van, csak ezt használom (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

Természetes hatása van, csak ezt használom (:

alizkad

2016. május 1.

Jó kis szemöldökspirál. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 1.

Jó kis szemöldökspirál. :)

Cintia89

2016. április 8.

Régóta használom szemöldökre, nekem nagyon bevált és olcsó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

Régóta használom szemöldökre, nekem nagyon bevált és olcsó!