RdeL Young

Ár:   399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 0kosan, Módosítva: 2015. február 11.

Kiszerelés:   1,3 g
Lelőhely:   Rossmann

Kiemelésre vagy kontúrként a szemöldökre.

Ár: 350 Ft , Eladó: Barby0227
Állapot: 1-2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel az Alleenál és az Árkádnál lehetséges, vagy Foxposttal tudom küldeni
beszterka

2016. április 7.

Szupeeer!:) tokeletes az árnyalat, nem mosodik el, olcso és nekem sokaig eleg. 5*:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 7.

biusjj

2016. március 24.

Olcsó, szép színe van, könnyű használni, jól kenődik, egyáltalán nem kemény és tartós is. Ami miatt viszont csak 2 csillagot kap, hogy kb 1 hétig bírtam használni. Gyorsan fogy, folyamatosan hegyezni kell és nekem tört a hegye minden hegyezésénél. Így a végén már nem is foglalkoztam vele. Tény, hogy a catrice szemöldök ceruzája 1000 Ft, viszont tripla ideig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

nicolebunny

2016. február 23.

Nagyon tetszik! A kasszánál sorban állva pillantottam meg az ilyen utolsó darabos stand mellett 399 Ft-ért. Először azt hittem, ez is akciós, olyan alacsony az ára :D 01 Natural blond árnyalatban van meg, féltem, hogy nem lesz elég "erős"... Középszőke hajam van, a vége világosabb, szuperül illik hozzá ez a szín. Szépen fog, nem kemény de nem is túl puha, nem szemöldökgyilkos, fent marad egész nap. Néha viszont nagyon kiül az a wax-szerűség a szálakra, ha már többször festem át ugyanazt a részt, de erre nyomatok egy kis szemöldökport, és problem solved. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

ayse

2016. február 16.

Tegnap vettem akciosan 300 korul.kemeny:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 16.

Tegnap vettem akciosan 300 korul.kemeny:(

dori96

2016. január 17.

kíváncsiságból vettem, ez az első termékem a márkától.
eddig catrice szemöldökceruzát használtam(többet elkoptattam már). ennek a rdl youngnak sokkal jobb a keféje és a ceruza része is pont jó,nem túl kemény, de nem is puha. nem lesz vele party-szemöldök,hanem természetes lesz.kicsit világos is, talán megveszem a sötétebb barnát is(most 02-es van meg). az is pozitívum,hogy 4 színben van meg.na meg 400forintért ?:D
annyit sajnáltam,hogy nincs teszter ,de az ilyeneknél nem is nagyon szokott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 17.

kíváncsiságból vettem, ez az első termékem a márkától.
annyit sajnáltam,hogy nincs teszter ,de az ilyeneknél nem is nagyon szokott.

Doris001

2015. december 20.

Csak afféle vészhelyzet szemöldökceruzának vettem, táskába dobálósnak, gyors igazításnak. De már első használat után beleszerettem, és maradok is nála, mert eddig ez a legjobb szemöldökceruza, amit kipróbáltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 20.

hearteu

2015. december 15.

Történetünk úgy kezdődött, hogy szerelmes lettem a szürke hajba, de nem voltam/vagyok elég bátor, hogy be is vállaljam :D A granny haj és szemöldök kombó szerintem iszonyat jól néz ki, szóval úgy gondoltam, utóbbit még ki is merem próbálni. Szerintem ez az egyetlen márka, ami árul szürke szemöldökceruzát... és esküszöm, sokkal jobban bejön, mint a barnák. A hajam és a szemöldököm színe inkább amolyan taupe, fakó barna, mint az élénk mogyoróbarna, és a legtöbb szemöldökceruza inkább utóbbi árnyalatokban érhető el... Elég dús szemöldököm van, ezért csak a hiányos foltokat töltöm ki vele, illetve a végének adok egy kis pluszt. Ezzel a színnel lehet elérni a legtermészetesebb összhatást :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.

Ennie86

2015. október 26.

Nagyon jó kis diszkrét barna színe van. Ritkán használom, de ez áll a legközelebb az igazi szemöldököm színéhez. Jó az állaga is. Ajánlom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

ViktoriaVrd

2015. október 8.

Az essence terméke után erre esett a választásom (sokat számít az a kb 100 forint különbség :D), és kb ugyanolyannak tartom a kettőt. Egész tartós, ennél ragaszkodóbb nekem nem kellene, a színe szép, természetes, és a szálak is a helyükön maradnak szépen. Teljesen jó termék még jobb áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 8.

Gabicc

2015. szeptember 27.

Vész esetben esett a medium brown árnyalatra a választásom, szóval nem vártam tőle sokat, mivel a kínálatban ez volt a legolcsóbb. Kellemesen csalódtam, nagyon szép színe van és pont annyira fog, amennyire kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 27.