RdeL Young

Ár:   399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 0kosan, Módosítva: 2015. február 11.

Kiszerelés:   1,3 g
Lelőhely:   Rossmann

Kiemelésre vagy kontúrként a szemöldökre.

Ár: 350 Ft , Eladó: Barby0227
Állapot: 1-2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel az Alleenál és az Árkádnál lehetséges, vagy Foxposttal tudom küldeni
PAncsi79

2015. szeptember 1.

Nem használok minden nap szemöldökceruzát, inkább porozok, de ha utazom vagy hétvégén, ha gyorsan kell alkotni valamit, akkor inkább ezt választom.
Én is az Essence hasonló ceruzáját cseréltem le erre és úgy érzem, ezt sokkal jobb, mivel puhább, nem olyan kemény az állaga, mint a másiknak.
A színe kellőképp világos (szőke színűt használom), nem túl sötét, szerintem határozottan világosabb színű, mint az Essence szőke színűje.
Rajtam tartós: színezett hidratáló után viszem fel ezt, így nem kenődik, maszatolódik el a nap folyamán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

JucMagic

2015. június 19.

A legvilágosabbat vettem meg, bár ez is sötét nekem. Az Essence-es után kész felüdülés ez, pedig nem hittem volna. Ennyi pénzért megéri kipróbálni, mert tartós, nem kenődik el. Remélem, hogy lesz még világosabb árnyalatuk, mert akkor nagy kedvenc lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 19.

PiciBrigii

2015. június 16.

Nagyon szeretem!! :) Mivel világos bőröm van és szőke hajam, figyelnem kell, hogy ne legyen túl sötét..de ebből találtam meg a megfelelő árnyalatot! Ahhoz képest milyen jó, nem drága. Nem kenődik el. Kedvenc lett! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 16.

piperepozitív

2015. április 19.

A blonde árnyalatot használom már egy ideje, az Essence hasonló terméke után. Összességében meg vagyok vele elégedve, a színe jó, nem túl sötét, alapvetően barnás árnyalat. Ha kicsit megszalad, akkor sem lesz túl sötét, mint az Essence. Viszont jóval kevésbé tartós is (igaz, feleannyiba kerül). Hajlamos lekopni, halványodni.
Puha, jól használható, jól faragható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 19.

Puha, jól használható, jól faragható.

kvitta.girl

2015. április 10.

A medium brown amit nem mondanék barnának inkább hamvas szín simán, az egy az egybe a catrice date with ashton szemöldök ceruzája. De tényleg mert azt már több mint 1 éve használom, kicsit kezdtem unni meg nagyon sok szőrszálat kitépett, gondoltam váltok, de hosszas tanakodás és készlethiány miatt ennél ragadtam le mert olcsó és nem veszítek sokat max megveszem újra catricet. De nem kellett mert ez színbe, tartósságilag, állagba, detto ugyanazt véltem felfedezni csak persze fele annyiért. Úgyhogy most ezt fogom venni időtlen időkig :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 10.

Kacsa

2015. április 3.

Nagyon szeretem ezt a terméket! Szőke hajam van és a 01 natural blond árnyalatot használom. Eredetileg egy másik szemöldökceruzát használtam ezt csak kíváncsiságból vettem meg, mert nagyon olcsónak találtam, de jó vétel volt, mert nagyon megszerettem. Reggel felviszem a szemöldökömre és estig úgy is marad. Nem kenődik, nem maszatolódik, sokáig elég, és nagyon olcsó. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 3.

Nussh

2015. március 5.

UPDATE: Visszaveszek egy pontocskát, mert mégsem muzsikál olyan jól, mint elsőre tapasztaltam. Tényleg elég vöröses beütése van, ami annyira nem gáz egyelőre, mert a hajam is vörösesbarna. Viszont hamar elkezd kopni, hiába fixálom még porral is. A sima miss sporty-s barna szemcerkám, amit anno befogtam szemöldöközni sokkal tartósabb volt, pedig akkoriban még csak azt használtam igazítgatásra. Na sebaj, ez van, az ára miatt végülis megérte.

2014. 12. 22.: A sötétbarna teljesen jó, mind színben, mind keménységben, az áráról meg ne is beszéljünk. Fixálom egy kis matt barna szemhéjpúderrel, a biztonság kedvéért, de ki fogom próbálni anélkül is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 5.

jubileum

2015. február 14.

Sose hittem volna, hogy lesz olyan sminktermék, amiből nekem fekete kell...de a világos fekete van meg...igazából az első szemöldökceruzám, de jó, könnyen flevihető, nem lesz rajzolt hatása, szépen kitölt, disztkrét, és tartós, az is megesett velem, nem túl egészséges nyilván, hogy mivel tudtam, hogy másnap sietek, lefekvés előtt csináltam, meg a szemöldökömet, és reggel már kész volt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 14.

pmarcsi

2015. február 8.

Jó termék, az árához képest meg főleg! Tartós, jók a színek. Nekem nem is kell ennél több. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

Kodi

2015. február 1.

A Krémesen szép az élet blogon láttam, írója elégedett volt vele, és tényleg meglepően jó ceruza, kellemesen puha, könnyű vele dolgozni. Az én szemöldököm színéhez talán jobbak az essence ceruzák, de ezt sem bántam meg. Természetes, csak egy kicsit szőkés-vöröses-barnás a végeredmény. Nagyon világosszőkéknek lehet, hogy előnytelen lesz a színe. Egy próbát megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 1.