RdeL Young

Ár:   399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 0kosan, Módosítva: 2015. február 11.

Kiszerelés:   1,3 g
Lelőhely:   Rossmann

Kiemelésre vagy kontúrként a szemöldökre.

Ár: 350 Ft , Eladó: Barby0227
Állapot: 1-2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel az Alleenál és az Árkádnál lehetséges, vagy Foxposttal tudom küldeni
Myselfie

2015. január 31.

A Rossmannban vettem csak "kipróbálás" szinten, aztán ahogy most használgattam teljesen meg vagyok vele elégedve! Szerencsére az én szemöldököm kellőképp dús, de azért van egy-két hely ahol kicsit szerettem volna kipótolni. Nagyon kellemesen csalódtam! Olcsó és hatásos, könnyen lehet vele dolgozni, ajánlom bárkinek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 31.

pampamacska

2014. december 23.

A sötétbarna színt vettem meg és egy álom. Szépen fog és valahogy nem sikerül túl adagolni, ami nálam az előző szemöldökceruzámnál probléma volt. Nagyon szépen fent marad, nem csúszik és minimálisan kopik. Úgy érzem minden egyes csillagáért megküzdött :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 23.

Linda0222

2014. december 5.

Nagyon jó termék nem maszatolodik es olcsó is! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 5.

Nagyon jó termék nem maszatolodik es olcsó is! 5*

blackcat00616

2014. december 3.

Én szőke vagyok, de a 02-es árnyalatot vettem, mert az hamvasabb. Tartósabb, mint a drágább társai. Szemöldököm szőke és ritka, nap végére se kopott le a bőrömről (a többinél csak ott maradt meg, ahol a szőr is)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 3.

azepretaztszeretem

2014. november 19.

Habár én nem vagyok szőke, nekem is mindig az a bajom a szemöldök cerkákkal, mint 0kosannak, ezért vettem meg én is a szőkéknek való árnyalatot. Hát valami csodás! Kemény, ezért szép vonalakat lehet vele húzni, tök természetes és egész tartós is. Az ára is megfelel, sőt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 19.

0kosan

2014. november 17.

Ma ez a látvány fogadott a Rossmannban: http://3.bp.blogspot.com/-QsDHo72E_-k/Ux1579G3zzI/AAAAAAAAXv8/Qwz0qWuYTNI/s1600/Neue+Theke+Rival+de+Loop+Young.jpg

Hát mit ne mondjak, nagyon vissza kellett fognom magam, hogy ne pakoljak be mindent a kosárba.. ;) egy rúzs, 3 lakk, egy spirál, egy szemöldökceruza (még nagyon érdekel a concealer-paletta, a szemhéjalap, vannak gyönyörű baked highlighter/bronzosítók is), egyáltalán nem bánom, hogy NYC helyett ez van most.

Régóta vágytam egy szemöldökceruzára, ami van annyira világos, hogy megy a világosszőke hajamhoz, egyébként inkább port szoktam haszálni, mert a ceruzáktól tartok, túl sötét, mesterkélt lesz vele az eredmény, ha nem vigyázok, úgyhogy eddig mindig trükközni kellett, hogy csak kicsit érjen a ceruza hegye a szálakhoz, aztán nagyon sokszor átfésülni...
300-400 Ft-ért azonnal lecsaptam a 01-es természetes szőke árnyalatra, hátha jó lesz. Ki is próbáltam itthon rögtön.
Elég kemény ceruza, bátran lehet vele "satírozni", akkor jön csak elő belőle a szín, de ezt nem bánom igazából, mert akármennyire is nyomtam rá, nem lett túl sötét az eredmény, az egyik szemöldököm csináltam csak meg, és látszik ugyan, hogy más, mint amelyiken nincs semmi, de a különbség csak az, hogy sokkal szebb, definiáltabb a ceruzás formája :) Imádom! Ja és a kupakján kis kefe is van! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.