RIVAL loves me

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0kosan, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   Rossmann

A négy színnel tökéletesen eltüntethető minden bőrhiba.

• Zöld : semlegesíti a pirosodást
  • Bézs: elfedi a bőr egyenetlenségeit
  • Rózsaszín: elrejti a szem körüli karikákat
  • Highlighter: Ragyogó kinézetet biztosít

Virogka

2016. július 30.

Hááát.... elég darabos és nem is lehet nagyon szétkenni, akárhogy küzd vele az ember.
Nem jön velem haza többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

Nem jön velem haza többet.

Yuyu

2016. április 23.

Először én is nagyon utáltam a terméket, de aztán rájöttem, hogy nem fogom kidobni akármilyen olcsó is volt! A zöldből nagyon keveset és csak a piros részre szabad tenni, és miután beleütögettük tehetjük rá az arcunkkal megegyező színű korrektort, nekem például az ami a palettában van is tökéletesen megfelel. A rózsaszín színűt csak a karikára szabad rakni és nem följebb, és miután felmelegedet ezt is az ujjunkkal el lehet dolgozni, ha valakinek ez nem elég akkor a bőrszínével megegyező folyékony korrektort tegyen rá és azt is dolgozza el. A highlithert én se használom, de majd még kitalálom, hogy hogy lehetne hasznosítani, szemhéjbázis(?). Nagyon fontos, hogy a korrektort csak akkor szabad eldolgozni, ha már a bőrünkön Felmelegedett, ezért rajta kell hagyni egy kicsit!

Update: ÁÁÁ hagyjuk már... Nem éri meg szenvedni vele. Még mindig azon a véleményen voltam, hogy nem dobom ki, fel is kentem a rózsaszínt a szemem alá, de alapozó fölé és olyan darabos lett, sehogy sem lehetet rendesen beleütögetni és undorítóan nézett ki szóval moshattam le az egészet. Ez nálam az összes színre vonatkozik. Szóval emberek meg ne vegyétek! Én mostmár tuti kidobom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 23.

ribizlizizi

2016. március 24.

Utálom :D semmire se jó. a két rózsaszínesnek felkenve ugyanaz a szinte áttetsző, icipicit sárgásba hajló árnyalata van, de nem fed, sehogyse néz ki, és a highlighterje is borzalmas, csurom csillám. a zöldet nem használom mert nem vagyok ragyás. de gondoltam, a rózsaszínesebb jó lesz a karikáimra, highlightert meg amúgy is vadásztam már mindenhol... PÉNZKIDOBÁÁÁS

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

varga

2016. január 11.

Nekem a szem alatti karikáim inkább pirosas színűek, ezért a zöldet rájuk használom, és az nagyon jól elfedi őket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 11.

fashionlinehungary

2016. január 8.

Hónapok óta a Catrice hasonló korrektor palettájával szemeztem, de végül mégis erre a palettára esett a választásom. Kicsit féltem tőle, hogy az ára miatt nem lesz olyan hatásos, de nagyon meglepődtem. Több piros folt is van az arcomon, és a zöld szín tényleg semlegesítette. A rózsaszín is elég szépen elfedi a karikákat, csak vigyázni kell, ne üljön meg a pici ráncokba. A bézs az egyetlen aminek a hatását annyira nem érzetem, de lehet csak ki kell tapasztalni. A highlighter pedig meglepően szép felkenve, szemöldök alá és fel, arccsontra, csak nem szabad túlzásba esni, mert tényleg nagyon tud csillogni. Az applikátor kuka, de nyilván ez az ilyen palettáknál nem meglepő, én a saját ecseteimmel dolgoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 8.

Viki995

2015. augusztus 11.

Hát nekem ez a termék egyáltalán nem jött be. Valami borzasztó a kis applikátor, ami hozzá volt, de ez nem lett volna végzetes hiba. A highlighterében hatalmas csillámok vannak amik nekem nagyon soknak tűnnek, de lehet, hogy másnak éppen ez tetszik. A rózsaszín nem csinált semmit a szemem alatti karikákkal, a zöld szintén nem ért semmit a piros foltokon. Egyedül a bézs használható, de annak se a legjobb a fedése. Összességében szerintem nagy mellényúlás ez a termék és totális pénzkidobás. :( 1*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Mimik

2015. április 23.

A zöldet, barnát és rózsaszínt használtam. A rózsaszín az én szemem alatt semmit nem tűntetett el, a barna nem volt rossz, de csak amiatt nem venném újra, az essence korrektora jobban bejött. A zöldet aktívabban használtam, nem olyan rossz.Ár-érték arány elég jó, de nem biztos hogy újra megveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

thalion3

2015. április 22.

Az ötlet jó, a kivitelezéssel vannak problémák. A rózsaszín és a bézs teszi a dolgát, bár túlságosan is púderesen. A highlighter túl csillámos, így arcra nem való. A zöld... hát... azt hittem sminkalapnak jó lesz, de nagyon hamar beleül a ráncokba. Az ecset landolt a kukában, nem is értem mire gondoltak.

Up.: Használtam egy darabig, de túl macerás volt és a végeredményel sem voltam megelégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

lavender

2015. március 21.

Ma vettem meg másodjára, az első adag most fogyott el december óta, pedig minden nap használtam. Én a rózsaszín részét használom a szemem alá (ami tragikusan lilás alapjáraton) és a zöldet a piros foltokra. A bézs részére nincs szükségem, a highlighter része pedig nekem túlságosan csillogós, bár lehet világosabb bőrűeken nem üt el annyira. Az ujjammal viszem fel, az applikátora szerintem eléggé használhatatlan. Egész sokáig fenn van, kis fixálással kb. 8 órát is kibír úgy, hogy nem ül bele a ráncokba. 499 volt (a Rossmannban most hétvégén akciósak a sminktermékek), de teljes áron is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 21.

beauté

2015. február 25.

Olcsó, de egy elég semmilyen korrektor. Az az egy jó van benne, h több színt tartalmaz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 25.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Hidratálók: Cyclomethicone

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.