RIVAL loves me

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0kosan, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   Rossmann

A négy színnel tökéletesen eltüntethető minden bőrhiba.

• Zöld : semlegesíti a pirosodást
  • Bézs: elfedi a bőr egyenetlenségeit
  • Rózsaszín: elrejti a szem körüli karikákat
  • Highlighter: Ragyogó kinézetet biztosít

manulka

2015. február 3.

Egy youtube videóban láttam, hogy a rózsaszín elég jól fedi a karikákat. Hát az enyémeket nem, egy ideig próbálkoztam, ma dobtam ki, a highlightere is csúnya, 0 pigmentáció, 0 fedőképesség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 3.

magyaredina

2015. január 25.

Nincs vele különösebb bajom, de van több korrektorom és sosem ezt választom valahogy. A Catrice korrektor palettája nekem sokkal jobb, azt nagyon szeretem. Ebben a palettában a highliter szín ( a fehér ) az túlságosan csillámos, hétköznapra túl fényes, szórakozóhelyre elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 25.

Guppi

2014. december 6.

Eddig az essence hasonló termèkèt használtam, ès akaratlanul is összehasonlítom őket. Ez valamivel krèmesebb, viszont a felvitele balhèsabb. Ujjal-hosszú körömmel nem szerencsès belenyúlni, úgyhogy marad az a hatalmas applikátor amit adnak hozzá. A csomagolás praktikus, jól záródik, olyan igazi táskába dobós. A tartóssága közepes. A használhatósága viszont jó: ami a dolga, azt maximálisan teljesíti (jobban mint az essence).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 6.

Odil

2014. december 3.

Nem volt még négyszínű korrektorom, így ismerkedve egy új márkával, ráadásul ilyen árkategóriában túl buta lett volna kihagyni.
Kedvenc: a rózsaszín. A szemem alatti kékségre (vékony bőr, átlátszódó erek) valami mesés, nem tudom, eddig miért sápadt testszínűvel vacakoltam. Ez egyszerűen csak hatásosabb. A tartóssága 4-6 óra, ráncokba nagyon enyhén ül(tízszer ennyibe kerülő korrektor is produkál ennél durvábbat), nem mocorog, jó kutya.
A bézs túl krémes és enyhén fedő komparatíve a minőségibbekkel, ám nem kétlem, hogy valakinek megfelelhet. A színe természetes és világos, felvinni könnyű.
A highlighterről nehézkesen nyilatkozom, mert nem játszok kontúrozós-kiemelősdit (gyémánt arcformám van nagy, mélyen ülő mandulaszemekkel és csontos orral, ha erre még rájátszom, pont olyan természetesen nézek ki, mint Angelina Jolie a Maleficientben), viszont krémes, tartós, szép fényű. Talán a kelleténél egy kicsivel nagyobb csillámok vannak benne, azonban karácsonyi szemhéjpúdernek igazán csinos, enyhe, mégis csilli és glamour, mintha a szűz hó legfelső milliméterét csodálnám holdfényben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 3.

0kosan

2014. november 20.

Tegnap kipróbáltam, tartósságról nem tudok nyilatkozni mert nem volt rajtam a sminkem sokáig, de az első benyomásaim: még soha nem használtam nem bőrszínű korrektort, szóval lehet, hogy béna vagyok, de a zöldet nem tudtam úgy a piros részekre tenni, hogy azok ne váljanak zölddé, viszont a zöldre a bézst rákenve már működött, se nem volt piros, se nem volt zöld az arcom. A bézs önállóan is elég jól működött, zöld nélkül. A rózsaszín talán valamit mérsékelt a szem alatti karikákon, de erre nem merek megesküdni, este volt, nem láttam természetes fénynél az arcom. A highlightert még nem igazán használtam. Mind a négy krémes állagú, először concealer-ecsettel próbáltam felvinni őket, de aztán az ujjam hatékonyabbnak bizonyult. Mivel nincs tapasztalatom más négyszínű korrektorral, nem tudom, mennyire számít jónak, de tudtam használni és láttam is változást szóval elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 20.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Hidratálók: Cyclomethicone

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.