Real Techniques

Ár:   1890 Ft és 4390 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db és 2 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2018. július 2.

Ár:   1890 Ft és 4390 Ft
Kiszerelés:   1 db és 2 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1890 Ft

Alapozószivacs

• Lapos oldala: tökéletes a szem alatti és a homlok részre
  • Lekerekített oldala: az arc nagyobb területeire
  • Csúcsos vég: a kontúrozáshoz és a kicsi, nehezen elérhető részekhez, hibákhoz

Ár: 1890 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Adri_87

2014. december 26.

Imádom, tökéletes, nagyon nagyon nagyon szépen lehet vele dolgozni
4 dollárért rendeltem az Iherbről.
2 hét alatt ért ide a kis csoda :) nevesen használom, Valami csoda, hogy a végeredmény mutat az arcon.

Én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.

Imádom, tökéletes, nagyon nagyon nagyon szépen lehet vele dolgozni
4 dollárért rendeltem az Iherbről.

Én csak ajánlani tudom.

galambhajkuraszo

2014. december 19.

Nagyon szépen el lehet vele oszlatni az alapozót, igazán természetes hatást eredményez, imádom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 19.

Milendoria

2014. december 9.

Használtam sima alapozószivacsokat már, és meg kell mondjam, elég nagy a különbség! Ez a kis csoda valahogy egységesebben szívja be a vizet, és csak egészen puhán 'nedveskés'. Az alapozót nem nyeli el, nem csíkoz, nem foltoz, csak szépen egységesen teríti az alapozót. Sose volt még ilyen szép az arcom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 9.

Rony

2014. november 24.

Nagyon szeretem ezt a kis szivacsot. Én a szemem alatt a korrektort ezzel szoktam eldolgozni, és nagyon szép lesz az eredmény.
Más sminkszivacsom még nem volt, szóval nem tudom összehasonlítani semmivel, de nem is akarok másik szivacsot, mert ezzel tökéletesen elégedett vagyok.
Én csak úgy használtam, hogy előtte egy kicsit benedvesítettem, szárazon nem próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 24.

tofifi11

2014. szeptember 24.

Ez egy kis cukiság! Oké, ezzel így sok mindent nem lehet kezdeni :D Szóval, a vásárlása előtt volt pár gyenge próbálkozásom az alapozó ecset használatával, de nekem nem állt kézre sehogy sem, viszont az ujjaimat se akartam már használni többé alapozásra, így jött képbe a smink szivacs. Azonban nem akartam a drogériás háromszög alakú szivacsoknál kikötni. Netes vélemények hatására vettem végül ezt meg, és elsőre talán drágának tűnik a "make-up világán kívül állóknak", de én megelőlegeztem a bizalmat. Nem bántam meg: puha, rugalmas, kézre áll. Nagyon szépen egységessé teszi az arcot, azáltal, hogy segítségével az alapozó/bb-cc krém bedolgozható az arcbőrbe, a végeredmény: természetes hatás, csíkok, foltok nélkül! Minőségi termék, nem fog a szélein elkezdeni szakadni, hosszú távú befektetés lesz ez. És majd egyszer újra veszem, ha már nagyon elhasználtam. A tökéletes tisztítási módot még keresem, főleg azért, hogy nehogy "kárt tegyek" benne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

ercsike76

2014. szeptember 9.

Már annyi tesztet olvastam Beauty Blender vs. RT Miracle Complexion Sponge témában, kíváncsi voltam tényleg ennyire jó-e. Nekem van BB-m és meg kell, hogy mondjam nem szeretem. Rengeteg anyagot elnyel és a végeredménye sem olyan amit elvártam tőle. Viszont ez a kis narancssárga szivacska brutál!!! Gyönyörűen eldolgozza az alapozót, szem alatti korrektort! A lapos részével szoktam az arcom nagy részét nyomkodva bedolgozni (persze nedvesen), én úgy vettem észre, h nem nyel el annyi alapozót mint BB testvérkéje.
Bio natúr szappannal sokkal könnyebb tisztítani mint sima babasamponnal, nekem attól nem lett tiszta sosem, a szappannal pedig kijön minden belőle.
Eddig szuper, bevált! Remélem jó ideig nem kell újravennem :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Eddig szuper, bevált! Remélem jó ideig nem kell újravennem :-)

szisz5

2014. szeptember 8.

Eddig egy duo fibre ecsetet használtam alapozásra, de mivel azzal nem voltam maradéktalanul elégedett, így ki akartam próbálni valamilyen tömöttebb verziót: a RT flawless expert face-re esett a választásom, de hozzácsaptam a rendeléshez kíváncsiságból ezt a kis szivacsot is. Rengeteg jót hallottam róla és ezt csak megerősíteni tudom. Összehasonlíthatatlanul könnyebb használni és szebb hatást lehet elérni vele, mint az eddig használt ecsetemmel. Nem volt drága, nagyon elégedett vagyok. Az élettartamára még kíváncsi leszek, de egyelőre megkapja az 5*-ot.

Up: kb. 3 hetes mindennapi használat után: egyrészt babaszappannal próbáltam tisztítani hetente egyszer, de egyáltalán nem jött ki belőle a beleült alapozó. Az ecset anyagában némi változás állt be, veszített a rugalmasságából, de ez a vele való munkát nem akadályozza, továbbra is jól működik.
Nedvesen érdemes használni, de nem lehet belőle teljesen kinyomkodni a vizet, mindig érzed hogy marad még benne valamennyi (erről több külföldi blogon is panaszkodtak, és csak megerősíteni tudom).
Összességében továbbra is fenntartom, hogy ez egy remek termék, tökéletes Beauty Blender-dupe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 8.

Maggie

2014. augusztus 5.

Én is a beauty blender helyett vettem meg ezt, és bevált!
Imádok vele alapozót és BB krémet felvinni, nagyon jól bele tudom dolgozni a bőrömbe, és olyan mintha ott sem lenne, mégis egy elég jó fedést lehet vele elérni.
Nedvesen használom, és minden egyes használat után rögtön ki is mosom, így abszolút tisztán tudom tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

Én is a beauty blender helyett vettem meg ezt, és bevált!

Nagy Dóri

2014. augusztus 4.

Nagyon jó kis szivacs. Nedvesen nagyon jól lehet használni. Azért vettem meg mert a beauty blendert drágállom, és erről hallottam a legjobb kritikákat mint "beauty blender dupe" Nagyon megszerettem. Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Szundikacica

2014. július 13.

Imádom!! A beauty blenderért sajnáltam olyan sok pénzt kiadni, de szerintem ez sem marad el tőle, tökéletesen el tudom vele dolgozni az alapozót, remek fedést biztosít és pillanatok alatt ki lehet mosni, az ára is nagyon baráti! :) Semmilyen ecsetre nem cserélném el! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 13.