Real Techniques

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2020. február 25.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek

• Lapos oldala: tökéletes a szem alatti és a homlok részre
  • Lekerekített oldala: az arc nagyobb területeire
  • Csúcsos vég: a kontúrozáshoz és a kicsi, nehezen elérhető részekhez, hibákhoz

Szundikacica

2014. július 13.

Imádom!! A beauty blenderért sajnáltam olyan sok pénzt kiadni, de szerintem ez sem marad el tőle, tökéletesen el tudom vele dolgozni az alapozót, remek fedést biztosít és pillanatok alatt ki lehet mosni, az ára is nagyon baráti! :) Semmilyen ecsetre nem cserélném el! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 13.

katalinmyy

2014. április 11.

Ezzel a szivaccsal sokkal szebb hatast tudok elerni, mint ecsettel. Valahogy nem olyan "poros" a hatas utana. Viszont ecsettel eleg egy pumpa az alapozobol, ezzel a szivaccsal 2 kell.... kicsit nyeli az anyagot. Ja es tenyleg nem egyszeru tisztitani, ezert hetkoznapokra maradok az ecsetnel, ezt a szivacsot pedig fontosabb alkalmakra, ha szebb akarok lenni :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 11.

NiDDA

2014. február 9.

Éppen akciós volt iherben, gondoltam, miért ne. A BB nekem is mozgatta már egy ideje a fantáziám, és elég sokak szerint ez a legjobb dupe.
Alapozásra egyszer használtam, miután megérkezett. Szép volt, de maradok az ecsetnél. Korrektort szoktam vele eldolgozni, vagy púderezni.
Pirosításra is próbáltam, de egy leheletnyit letörölt az alapozómból, úgyhogy erre nem alkalmas.
Korrektor eldolgozására viszont tökéletes.
A tisztítása nem megy, hiába nyomkodom ki samponnal, nem jön ki a belekerült korrektor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

Korrektor eldolgozására viszont tökéletes.

bella199

2013. december 18.

Teljesem odáig vagyok ezért a szivacsért. Nagyon természetesen el lehet vele dolgozni az alapozót. Az anyaga puha, rugalmas, minőségi. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 18.

Pandácska

2013. szeptember 19.

Szerettem volna egy Beauty Blendert megvásárolni, de gondoltam elöbb kipróbálok egy olcsóbb "változatot" is, mivel eddig csak ecsetekkel volt dolgom. Pont akkor jött ki ez az RT szivacs. 3 használat után engem meggyőzött arról, hogy nem is rossz szivaccsal alapozni, sőt... Nagyon szép és természetes végeredményt lehet vele elérni, könnyű vele dolgozni. Antibakteriális kézmosóval mostam ki, könnyen ki lehetett tisztítani. A szivacs puha, nem tömör inkább rugalmas, nedvesen használom így nem érzem, hogy több anyag veszne kárba, mint egy ecsetnél. Megérdemli az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 19.