Real Techniques

Ár:   4790 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 4790 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. április 16.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 4790 Ft

A szintetikus taklonból készült puha, tömött ecset széleskörű használhatóságot tesz lehetővé. Folyékony és por állagú festékekhez egyaránt használható.

Ár: 4790 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3900 , Eladó: VirgiKiss
Állapot: Eladó egyben 3 darab összesen 3900 forintért, Helyszín: Debrecen , fizetés: Banki átutalás, posta, személyes átvétel
amazing

2019. május 10.

Bronzosítani csak ezzel!! Gyönyörűen dolgozza el a por állagú bronzosítót, könnyű a használata, egyszerűen tisztítható. Próbáltam alapozáshoz is, de ahhoz nem vált be, csíkos lett a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 10.

oaxaca

2019. május 8.

A tökéletes alapozóecset! Minden állagot remekül oszlat el az arcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 8.

A tökéletes alapozóecset! Minden állagot remekül oszlat el az arcon.

széva

2019. május 4.

Jó kis ecset ez. Én a reptéren vettem jóval olcsóbban. Azóta naponta használom amit észrevettem a másik alapozó ecsetemmel szemben ebben nem marad annyi cucc. Sokoldalú kis ecset,pirosítóhoz kontúrhoz,alapozóhoz. Nagyon szeretem.
A BOURJOIS pirosítóm csak ezzel az ecsettel működik,próbáltam már szivaccsal másik ecsettel ,de ezzel tökéletes .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 4.

helgus96

2019. április 29.

Én nem is tudom mit mondjak. Évek óta! egy ebay-os ecsetkészlet alapozó ecsetét használom, ami kb. 300-500 ft és maximálisan meg vagyok elégedve vele, de gondoltam beújítok egy új ecsettel, ami tényleg márkás, és nagyon sok jó véleményt olvastam róla. Iszonyatosan örültem neki amikor megérkezett, még soha nem volt tényleg márkás ecsetem. Elkezdtem használni és semmi.. Abszolút nem érzem, hogy ez bármivel is többet tudna mint az én bevált pár száz forintos ecsetem, sminkeléskor sem ez után nyúlok egyből. Számomra csalódás,mert évek óta vártam erre, hogy legyen egy Real Techniques ecsetem, de nem érzem, hogy bármivel is többet nyújtana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 29.

Pannamaris

2019. április 27.

Kedvenc alapozó ecsetem, puha, nem csíkoz, könnyű tisztítani és mióta használom még egyetlen szál sem hullott ki belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 27.

AnnieWalker

2019. április 10.

Nagyon jó kis ecset,a folyósabb alapozóhoz tökéletes, a "keményebb", töményebb alapozókhoz,mint a Double Wear nekem nem vált be,nehezen tudtam nagyon eldolgozni azokat,bár lehet ez az alapozó számlájáa írható inkább. Tetszik a formája,jó a fogása,és jó tömött,könnyen tisztítható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

laanyka

2019. március 13.

Én eddig Estée Lauder ecseteket használtam főleg. Az se volt rossz, de ez sokkal puhább és tömöttebb, nekem könnyebb felvinni az alapozót vele. Én csak alapozásra használom, nem hiszek ezekben az univerzális dolgokban - ha alapozás akkor alapozás :) de ez csak én vagyok, ahogy itt olvastam több helyen, pirosításra és kontúrozásra is kiváló. Nem valami olcsó darab, de szerintem szuper befektetés :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

vinetta

2019. február 4.

A mattra száradó alapozóimmal nem működik túl jól. Mostanában bronzosító és pirosító felvitelére használom, és nagyon szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 4.

dvrml

2019. január 16.

Több fajta alapozó ecsetet is kipróbáltam már. Mivel sok jó véleményt hallottam róla, gondoltam kipróbálom. Nagyon megbántam, hogy megvettem. Nem tudtam vele szépen eldolgozni az alapozót, nem állt a kezemre sehogy sem. Bár, lehet azért mert megtaláltam számomra a tökéletes ecsetet, és ahhoz viszonyítottam. Csak annyi jó véleményt olvastam, azt gondoltam az ecotools ecsetemet is felülmúlja. Hát tévedtem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

zfruzsi

2018. december 18.

Egészen a múlt hétig csak és kizárólag alapozásra használtam és imádtam arra a célra, mert szépen tudtam vele eldolgozni az alapozóimat, nem csíkozott és nagyon puha. Éppen ezért mivel ennyire bevált alapozásra, eszem ágában sem volt másra kipróbálni (hajlamos vagyok erre sajnos...) mindaddig míg az egyik ismerősöm faggattam, hogy mi válhatna be az új, karácsonyi, limitált kiadású MAC arcra való hármas palettám bronzosítójához. Úgy éreztem ugyanis, hogy egyik ecset sem vette fel elég jól azok közül amikkel próbálkoztam vele és más bronzosítóknál be szokott válni. Az ő ajánlására kipróbáltam ezzel és valami csoda - új értelmet nyert ez is és a bronzosítóból is végre kihoztam, amit szerettem volna. Így most erre a célra fogom szerintem használni, mert alapozni más ecsetekkel is szeretek. De ajánlom mind alapozásra, mind bronzosításra, mert egy élmény vele dolgozni! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 18.