Real Techniques

Ár:   4790 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 4790 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. április 16.

Kiszerelés:
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 4790 Ft

A szintetikus taklonból készült puha, tömött ecset széleskörű használhatóságot tesz lehetővé. Folyékony és por állagú festékekhez egyaránt használható.

Ár: 4790 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Real Techniques Expert Face Brush RT200
Ár: 3.000,- Ft , Eladó: Animi
Állapot: ÚJ, 1-szer próbált, Helyszín: Solymár / Budapest, fizetés: Posta, Foxpost előre utalás után vagy személyes átvétel (Solymár, Budapest)
LaNara

2016. február 26.

Szerettem volna szeretni, de sajnos nem lett a kedvencem. Lehet csak én vagyok gyenge/béna/túl alapos de mire végzek vele konkrétan lerohad a kezem. Félretettem már egy ideje főleg, hogy a Sigma F80 nekem valahogy jobban működik, ettől függetlenül ha mosásban van az RT után nyúlok. Teszi a dolgát, szépen dolgozik valóban jó kis ecset. Amit viszont utálok benne de egyben praktikus is: a bunkó az ecset végén ami tök jól elálldogál ha leteszem, de nincs az a beledugós ecsettartó amibe bele lehetne erőszakolni. Ennyi pénzért összességében ez egy jó darab szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 26.

svekits

2016. február 20.

Amennyire szerettem ezt az ecsetet, annyira pipa lettem rá. Pár mosás után már csíkozott, de azért elég szépen dolgozott, viszont pár hónap után elkezdett hullani a szőre, és így fél év után az egész szőrös fej rész kiesett a helyéről. Na most nem tudom, hogy én nyúztam-e nagyon mosáskor, vagy mi történt, de mivel az összes többi ecsetem köszöni szépen, jól van, így csak arra tudok gondolni, hogy ez az ecset nem nagyon szeret engem (látom, nem én vagyok az egyetlen, aki így járt, így tényleg csak az ecsetet hibáztatom). Most nagyon keresek egy másik alapozó ecsetet ez helyett, de lehet inkább valami jó kis sminkszivacsot veszek, de ezt biztos nem veszem újra.
Egyébként még a szőrhullatás előtt elég jó volt vele dolgozni, az Estée Lauder alapozómat az összes ecset közül ez dolgozta el a legjobban, és kihozza a maximumot minden alapozóból, viszont a tartóssága miatt nem igazán vagyok elragadtatva, főleg, ennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

Tirion

2016. február 11.

Szerelem első kenésre :) Több mint 1 éve használom minden nap, és hetente mosom, sima hajsamponnal. Egy szála sem görbült ez idő alatt. Olyan mint újkorában. Tökéletesen viszi fel a folyékony alapozót. Több RT ecsetem van, mindegyik tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 11.

mujerconfused

2016. február 8.

iherbről rendeltem kuponnal, 2 hét alatt ideért és nagyon elégedett vagyok vele. Masszív, de a szőre puha és nem szívja meg magát krémmel. Gyorsan és feleannyi krémmel kész az alapozás, csíkozás nélkül, egy szóval tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

balogh.andrea

2016. február 7.

Úristen, hogy én mekkora hülye vagyok.....
Legalább 1 éve megvan ez az ecset, de eddig csak ide-oda tologattam a szekrényemben, és szerencsétlenkedtem ujjal meg szivaccsal meg mittudomén, mivel, az alapozókkal meg BB-kkel és CC-kkel.... Egy hirtelen ötlettől vezérelve aztán tegnap reggel ezzel álltam neki az alapozásnak; és a csodálatos, tökéletes, csíkmentes, gyakorlatilag pillanatok alatt szuperul eldolgozott eredményt megpillantva az imént is említett félmondat fogalmazódott meg bennem..

Az meg már csak hab a tortán, hogy a "műhöz" kb. feleannyi cucc elég, amit szépen beleépítve a bőrbe, az én (még púderrel is) kb. délre átfénylő homlokomat és orromat délutánig szépen mattan tartotta (pedig a "cuccok" a régiek). Bravó!

Hát ezentúl minden reggel ehhez nyúlok, az tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 7.

Úristen, hogy én mekkora hülye vagyok.....

Hát ezentúl minden reggel ehhez nyúlok, az tuti.

manitia

2016. február 6.

Nem tudom, hogy tudtam e nélkül élni eddig. Szuper jól fel lehet vinni vele az alapozót. Ehhez képest a a korábbi nagy kedvenc H&M-es alapozóecsetem semmi! Imádom! :) iherb-től rendeltem nagyon jó áron. ^_^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 6.

briw

2016. január 30.

Már több hónapja használom, a stippling brush-sal együtt rendeltem meg, és azt hittem,nem fogom annyit használni,mint azt. Hát,jó nagyot tévedtem! Szinte mindig ehhez nyúlok,sokkal szebben eldolgozza az alapozót,mint a stippling brush, de több festéket vesz fel. Én nem tapasztaltam,hogy csíkozna a sok mosás miatt, és egy szál se hullott még ki belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

Kamillavirag

2016. január 30.

Most érkezett meg (yaaasss!) így csak first impressiont tudok róla írni, de természetesen updatelek ha már sokat használtam.
Az első ami megütött hogy fú de kicsi! Aztán kipróbáltam és nagyon tetszett a mérete is jó de az igazi erőssége hogy nem szív fel sok anyagot így nem ragadt bele az alapozó nagyon szép erős de természetes fedést adott és nem ült rá az arcomra. A másik pedig hogy körülbelül fele annyi idő volt alapozózni mint az eddigi ecsetemmel. First impression: nagyon jó.

Update: Egy hónapja használom és még mindig meg vagyok elégedve vele, Nagyon jól bele lehet dolgozni az alapozót a bőrbe, nem ül rá az ember arcára. Nem szívja be olyan mértékben az alapozót. Szóval marad az 5*, csak ezt használom már alapozásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 30.

-Agi-

2016. január 29.

Tökéletes. Minden nap használom kb. egy éve, tartja a formáját, nem hullik, szépen bedolgozza az alapozót, nem csíkoz (igaz, ez az alapozótól is függ), nem szúr, jó érzés használni. 1-2 hetente sminkecsetekhez való szappannal mosom, azzal elég gyorsan meg lehet tisztítani. Nem érzem, hogy romlana a minősége, szerintem még évekig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 29.

KezdoManias

2016. január 21.

Pihe-puha, nagyon kézre áll, szép is, jó minőségűnek tűnik egyértelműen, valahogy mégsem boldogulok vele. Egyelőre az ásványi alapozómat (Bare Escentuals Bareminerals) és a Chanel Vitaluminere Aqua-t próbáltam vele, szépen sikerült is eloszlatnom őket az arcomon. A felkvett mennyiséggel persze kell egy kicsit kísérletezni. A munkafolyamat maga és a végeredmény azonban az ásványinál kézzel, a Chanelnél pedig inkább a MAC ecsetemmel lett jobb. Talán ha gyakorolok és ismerkedünk, mi is elválaszthatatlanok leszünk. Addig viszont 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 21.