Real Techniques

Ár:   4790 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 4790 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. április 16.

Kiszerelés:
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 4790 Ft

A szintetikus taklonból készült puha, tömött ecset széleskörű használhatóságot tesz lehetővé. Folyékony és por állagú festékekhez egyaránt használható.

Ár: 4790 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Real Techniques Expert Face Brush RT200
Ár: 3.000,- Ft , Eladó: Animi
Állapot: ÚJ, 1-szer próbált, Helyszín: Solymár / Budapest, fizetés: Posta, Foxpost előre utalás után vagy személyes átvétel (Solymár, Budapest)
Kmanci

2013. augusztus 31.

Ma kaptam meg ezt a kis csodát. Elvarázsolt teljesen és már alig várom, hogy a tesóit is megrendeljem. Még nem pontozom, mert még nem használtam, egyelőre csak tapogattam, nézegettem és még vár rá egy beavatás, de később visszajövök és beszámolok a kicsikéről.

Itt is vagyok. Már egy ideje használom minden nap és azt kell mondanom, hogy fantasztikus. Eddig a Coastal Scents 22-es készletből használtam 3 ecsetet felváltva alapozáshoz, de ez az ecset vetekszik velük. Azt nem merem állítani, hogy felülmúlja őket, mert azokat is imádom és már attól is megdobban a szívem, ha csak rájuk nézek, de az Expert is felkerült a kedvenc alapozóecset listámra. Teljesen máshogy működik, mint a CS ecseteim, azokkal általában ütögető mozdulatokkal viszem fel (kivéve a lapossal), ezzel pedig kenegetem. Ujjal szoktam felpöttyözni az alapozót az arcomra, mert más árnyalatokat használok más-más területeken, és ecsettel dolgozom össze. Ez az ecset úgy teríti a festéket, mint oviban mikor temperával festettünk. Nem szívja magába, hanem addig tolja maga előtt, amíg minden cseppjét bele nem dolgozza a bőrbe tökéletesen, csíkmentesen. Imádom, én átszámolva szállítással (bár volt rá kuponkódom) kb. 2100 forintért rendeltem. Gondolkodom a többi ecseten is, szerintem szép lassan beszerzem őket. Havonta egy tesó, és akkor még a pénztárcám sem fog sikítani.

Update: egy csillagot levonok tőle. Szeretem még most is, nagyon szépen dolgozik, de mostanában visszatértem a CS ecseteimhez, és amikor hosszú idő után azokat kezdtem használni látványosan sokkal szebb lett a sminkem. Valamiért az én bőrömmel azok jobban működnek, és én jobban szeretem a beütögetős technikát, mint a simítgatósat (ezért is nem preferálom annyira a lapos ecseteket). Szóval továbbra is szuper ecset, de ha a CS-nek 5 csillagot adok, ez nem kaphat annyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Pancsika

2013. augusztus 8.

Imádom! Nagyon szépen, természetesen el lehet vele oszlatni az alapozót (jelenleg Kryolan Supracolorral használom - verhetetlen páros!). Szép tömött a feje, és selmyes a szőr rajta, de nem túlságosan puha, úgyhogy nagyon jó fedést el lehet vele érni.
A Real Techniques ecseteket úgy általában nagyon szeretem, nagyon jó áron nagyon jó minőséget kap az ember. Könnyen és szépen lehet velük dolgozni, egyik sem hullajtott még egyetlen szálat sem. Meg egyébként is, olyan cukik. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Pöti

2013. augusztus 5.

Imádnivaló ecset... Az első sajnos elveszett a postán, de végre a második már az enyém... Első meglepődésem a mérete miatt volt, azt hittem nagyobb.. De használat közben bebizonyosodott, hogy tökéletes... Álom vele alapozni. A pirosítóval is jóban lesz , már úton van a tesó is... Tényleg szerelem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

musume

2013. július 24.

IHerb.com-ról rendeltem őt és a stippling brush társát potom 17 dollárért (szállítással együtt). Imádom!!! Egyszerűen annyira beleszerettem, hogy azt is ki merem jelenteni, hogy jobb(an szeretem), mint a Sigma F80-at. Az alapozót tökéletesen lehet vele eloszlatni a bőrömön, és nagyon finom, puha, tömött a szőre, és egyáltalán nem hullik (szemben az Sigma F80-nal). Ár érték arányban nálam ő nyert!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

orchidea8627

2013. július 20.

Az első Real Techniques ecsetem, de bizton merem állítani hogy nem az utolsó.
Egyszerűen isteni. Puha, tömött, remekül eldolgozza az alapozót.
Használtam folyékony alapozóhoz, púderalapozóhoz, kontúrozni, highlighterhez, mindenhez szuper volt.
Már nézegetem hogy melyik RT ecsetek legyenek benne a következő rendelésemben. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 20.

Az első Real Techniques ecsetem, de bizton merem állítani hogy nem az utolsó.
Egyszerűen isteni. Puha, tömött, remekül eldolgozza az alapozót.

Pandácska

2013. július 19.

Egyszerűen tökéletes! Ügyesen, könnyedén eldolgozza a bb krémemet, egyenletes, természetes hatást nyújt. Az ecset nem szívja magába az alapozót/krémet, használat után szinte tiszta marad. A legjobb alapozóecset (szerintem), nálam megelőzi a Mac és a Sigma ecseteimet. Nem hullik, könnyű tisztítani! Hihetetlenül jók a Real Techniques ecsetek, pedig egyáltalán nem a drága kategória és mégis! Főleg az arcra való ecseti verhetetlenek!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 19.

eo

2013. május 25.

Imádnivaló ecset. Jól lehet vele dolgozni, nekem a körkörös mozdulatok nagyon beváltak, sokkal szebben dolgozza be így az alapozót/bb krémet a bőrbe. A hajlatokhoz is jól hozzáfér. Egyetlen szála sem hullott ki még, mosás során sem. Tisztítani is viszonylag könnyen, gyorsan lehet. Bár én valamiért puhábbra számítottam - persze azért így sem kemény. :) Elégedett vagyok vele, ár/érték arányban igazán jól teljesít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

PaperMama

2013. április 25.

Nah végre megérkezett hozzám is:) Ez az első "igazi" alapozóecsetem és.....le vagyok nyűgözve!!!:D Bármilyen tömörebb állagú, nehezebben eloszlatható alapozót/bb-t gyönyörűen, pillanatok alatt, "láthatatlanul" eloszlat ....megfelelően tömött, pihe-puha, jól leadja a festéket (nem marad a fele az ecseten), egyszóval tökéletes. Nagyon megérte!! :)

Update: egy bajom van vele: nekem túl hosszú a nyele. Most lehet én vagyok nyomi és túl közel hajolok a tükörhöz (pedig jó a szemem:D) de nekem a nyele állandóan hozzáütődik a tükörhöz ha nem figyelek eléggé oda :D Na mindegy azért nem akkora probléma hogy csillagot vonjak le, de gondoltam hátha számít valakinek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

Dorcsa

2013. április 10.

Eszméletlenül jó! Imádom! >< Tényleg nagyon szépen a bőrbe dolgozza a cuccot, és nem nyeli el az alapozót, olyannyira, hogy majdnem száraz volt az ecset használat után. Semmi megmaradt, beleragadt alapozó maradvány, épp, hogy csak beszínezte. Nagyon természetes hatást lehet vele elérni, és természetesen ő is pihe-puha.
Én is az iherben rendeltem, mert ott érte meg a legjobban. 46 dollárt fizettem 2 szettért és 2 önálló ecsetért+ szállítás 4 dollárt -10 dollár a kuponkód miatt.(Féltem, hogy megvámolnak, de szerencsére nem így történt, mondjuk majdnem 3 hetet vártam rá, igaz, nem fővárosi vagyok, az még gondolom rátett 1-2 napot, bár nem igazán értek hozzá, ja és húsvét is lehet, hogy bekavart. :) ) Ár értek aránya kitűnő, szeretném a többi ecsetet is beszerezni.
Ui.: Előtte elf alapozó ecsetet használtam, 2 fajtát is, de a közelébe sem érnek ennek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

miomio

2013. április 6.

13 napot vártam rá. Nagyon megörültem amikor kézhez kaptam a postástól. Igazából én nagyobb ecsetre számítottam, nem tudom mi okból. Először egy tisztításnak vetettem alá. Egy szála nem pergett. Nagyon dús, tömött a feje. Csak az Elf ecsetemmel tudom összehasonlítani, ahhoz képest jobb :) Alapozáshoz szerintem hasznosabb, a fejével a kisebb zugokat könnyebben el lehet érni. A sűrű fejével nagyon csíkozódás mentesen lehet alapozni. Nagyon elégedett vagyok.
A vásárlóknak szeretném a figyelmükbe ajánlani a valuta árfolyam lecsekkolását vásárlás előtt. Lehetnek különbségek: pl én most a 37 dolláros rendelésemért 8436 forintot fizettem. Ezzel szemben október környékén volt 180 forintos árfolyam esetén 6660 lenne kb a fizetendő összeg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.