Remington

Ár:   6889 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mossyka, Módosítva: 2013. július 10.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Teljesítmény: 1800 W
  • 3 hőmérséklet -, 2 sebességfokozat
  • Eco beállítás: energiatakarékos működési lehetőség
  • Szűkítő fej
  • A levegőbemenetnél levő rács levehető, így könnyen tisztítható
  • Akasztófül

Rure90

2014. június 20.

Tényleg gyorsan szárít, és nem éget, mint más hajszárító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 20.

Tényleg gyorsan szárít, és nem éget, mint más hajszárító.

deagle13

2014. június 3.

Nagyon jó hajszárító, kicsi, így utazásokhoz is tökéletesen megfelel. Ezen felül mindent elmondtak az előttem szólók. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

Orchid

2014. február 5.

Régóta akartam olyan hajszárítót, ami hideg levegőt is fúj, rátaláltam erre, fel is írtam a kívánságlistámra, aztán megláttam akciósan (3700 Ft) és meg is vettem.
Egyrészt gyönyörű fekete, jó masszív felépítése van, nem csúszik, kézre áll, kellően hosszú a kábel, nagyon örülök, hogy a végéről a szűrő levehető, mert a régi hajszárítómmal többek között ez is volt a problémám, hogy nem tudom kitisztítani.
Nagyon örülök neki, hogy nemcsak hideg levegőt fúj, hanem ECO módban langyosat, szinte csak ezzel szárítok, a magasabb hőfokot még nem is használtam. Gyorsan szárít, nem száll tőle a hajam és nem égeti a fejbőröm.
Nagyon szeretem és szívből ajánlom mindenkinek, aki megfizethető áron keres igazán jó minőségű hajszárítót!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

Klayura

2013. december 31.

Gyorsan szárít, szeretem ezt a márkát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 31.

Gyorsan szárít, szeretem ezt a márkát.

Mossyka

2013. június 27.

Kb. 1 éve vettük 4 ezer forint körül. Nagyon gyorsan meg lehet vele szárítani a hajat, de nem roncsolja. Az akasztófül is nagyon praktikus. Ennyi pénzért bőven megérte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 27.