Remington

Ár:   6280 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lau0825, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

széva

2013. június 6.

Az én szárítóm is ilyen,nagyon szeretem. Elég hosszú a hajam és rengeteg,de ezzel nagyon hamar kiszárítom anélkül,hogy szálkásítaná és feltöltené elektromossággal .A hűsítő funkció is szuper,tartósabbá teszi a frizurát ha ezzel fejezem be a szárítást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 6.

Lori99

2013. június 6.

Szuper, nagyon szeretem, kb. 2 hónapja vettem. Csak jót tudok róla mondani. Mivel az előző hajszárítóm mindig annyira kiszárította a hajam, hogy jóformán leszoktam a hajszárításról, s mindig csak hagytam simán megszáradni. És akkor rábukkantam erre, gondoltam megveszem, kb. 6000 Ft volt, nem emlékszem, és még ilyen kis hajgumis vörös rózsa is volt hozzá ajándékba :) Mióta használom nem töredezik, nem szárítja a hajam, olyan szép csillogós és sima, puha lesz a hajam, hogy először el sem hittem. Gondolom ebben az ionok is közrerájtszanak. Abszolút maximum pont. Ha valaki épp hajszárítócserén gondolkodik, EZT ajánlom, a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

e.m.e.s.e

2013. május 27.

Egy hajszárító valóban nem képes hidratálni, de az én hajam számára az ionos és a sima változat ég és föld.
Ugyanazt a hajpakolást használom, csak a hajszárítót váltottam le, és a hajam állaga egészen más szárítás után. Egyáltalán nem száraz, durva tapintású, a következő hajmosásig tartja selymességét.
A típussal kapcsolatban, egyedül a szűkítő fejjel nem tudtam még megbarátkozni, valamint a szárító külső borítása nem tűnik tartósnak, a felső, ezüst részen egy kisebb karcolás, ütközés is meglátszik.
A hatása viszont tökéletes!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

A hatása viszont tökéletes!!!

agi.greendaygirl

2013. május 11.

nos, hát kb. 2 nap telt el az elhatározás, hogy nekem új hajszárító kell, és enneka terméknek a megvásárlása közt. Nem jellemző rám, hogy elektronikus kütyü vásárlása előtt nem törekszem a minél nagyobb mennyiségű információ begyűjtésére, magam is meglepődtem, hogy hogy történt a vásárlás. Szóval szokásos gúglizással kezdődött, ezzel együtt 2 hajszárító típust néztem meg mindössze, az alap követelményem az volt, hogy min. 2000W teljesítményű legyen (az előző csak 1600-as volt, és hát nem egy bajnok). Azt hittem az ilyen teljesítményű, jobb márkájú hajszárítók 10e-nél kezdődnek, így csak lestem, hogy már 5e alatt is van! Aztán megnéztem itt a km-en a hajszárítókat és ez a 7 maximális pontszám meg is győzött. Az is fontos volt, hogy a sebességek és a hőfokozatok közt tudjak variálni, illetve a hideg levegő alapvető számomra. Az ionos dologgal meg én úgy vagyok, hogy majd hosszútávon tud megmutatkozni, és azon ne múljon :D Az is meggyőző volt, hogy legújabb két szeretett hajformázóm is remington márkájú, a pearl termékcsalád tagja. A családban van hajszárító is, amivel szemezgettem, de az kb. 15ezer körül volt, annyit nem szerettem volna költeni rá.
Tegnap a joy napok alkalmával be is szereztem a müllerben. Akciós volt a tescoban is, de kuponnal a müllerben csak 6600 volt asszem, így nagyon jó vétel volt, úgy gondolom. Amin nagyon meglepődtem, hogy milyen kis könnyű, valamiért nehezebbre számítottam. Ez nagyon nagyon jó tulajdonsága, valamint az is, hogy a hőfok és sebesség szabályozók kézre állnak és könnyű váltogatni őket. Eddig még csak egyszer használtam, a kábel hossza engem annyira nem zavar, nem vagyok egy magasság, pont megfelel így igazából. A kisebb hőfokozatot használtam, hogy minél inkább kíméljem a hajamat, erősen fúj, nagyon jó a szűkítője is, szépen megszárítja a hajat. az, hogy ettől lett- e most más a hajam, vagy attól, hogy más sampont és balzsamot használtam mint általában, rejtély :) Diffúzort még sosem használtam, nem is érzem szükségét, de most, hogy már van, lehet, hogy egyszer kipróbálom.. amúgy meglepődtem, hogy milyen nagy Oo
De eddig nagyon tetszik, és remélem hosszú ideig jóban leszünk. Jó, hogy itt tudtam róla véleményeket olvasni :) Biztos ezért döntöttem ilyen könnyedén :P

egyébként valaki írta, hogy neki az 5010 van meg, az ugyanez :) az 5020-as asszem annyiban különbözik csak h 2200 W-os

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

zoldiedina

2013. március 18.

Januárban vettem a D5010-et és imádom. Nem hiszem, hogy sok külömbésg van köztük talán a teljesítmény. Gyorsan szárítja a hajam és még a kiskutyám szőrét is meg tudtam szárítani mert lehet állítani a fokozatot és hőfokot. Csendesebb mint a régi volt. De azt hiszem én is bedőltem az ionos dolognak, mert valójában nem tudom, hogyan tudja ápolni a hajam. Szerintem ha hajszárítót vesz az ember, akkor ez a márka és típus a jó választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 18.

orchidea8627

2013. március 18.

Január óta használom, nagyon megszerettem.
Sokkal halkabb mint az eddigi hajszárítóm. Szeretem hogy több sebesség, illetve hőfokozat van rajta, gyorsan megszárítja a hajamat, a hátáról a rács könnyen levehető és könnyen kitisztítható a "szöszgyűjtő lapocska".
Hogy az ionok mennyire hatékonyak azt nem tudom, talán kevésbé száraz és szalmaszerű a hajam szárítás után mint a régi szárítómtól.
Egyedüli kívánságom csak a hosszabb kábel lenne, de úgy vettem észre hogy mostanában ezt majdnem minden elektronikus kütyüből kispórolják sajnos. Ezt leszámítva remek darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 18.

Január óta használom, nagyon megszerettem.

tittus

2013. március 14.

Én is most vettem, nagyon lelkes vagyok :). Gyorsan szárít, tök jó, hogy be tudom állítani a hőmérsékletet, hát, az ionok meg... azért elég nagy változást tapasztaltam a hajamon, nem tudom, hogy az ionok-e a ludasak a dologban, de míg az előző hajszárítóval turbó fokozaton szárítottam a hajam, és után persze száraz volt és szétállt, ezzel szárítás után olyan volt, mintha kivasaltam volna! Sima és puha! Úgyhogy nekem már ezért megérte megvenni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

strawberry92

2013. február 24.

1,5 éve van meg kb, és még mindig tökéletes. Gyorsabban szárad a hajam mint a régi olcsóbb hajszárítómmal és sokkal puhább a hajam, nem olyan durva és kócos mint a többivel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 24.

lau0825

2013. február 24.

Ő az új szerzeményem :)
Babyliss hasonló képességekkel rendelkező verziója és e közt hezitáltam sokat, végül erre esett a választásom.
Nagy teljesítményű, 2 perc alatt száraz a hajam tőle.
Van hozzá diffúzor is, ha épp göndören akarom hagyni a hajam.
Hideglevegő-funkciója is van (a hőmérséklet-szabályzóval is be lehet állítani, van rá egy másik gomb is, ami így teljesen felesleges).
Hátránya, hogy nehéz egy kicsit.

Az ionok hatását pedig nem észlelem, nem is hiszek ilyesmiben, hogy egy hajSZÁRÍTÓ majd hidratálni fog... ugyan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 24.

Ő az új szerzeményem :)
Nagy teljesítményű, 2 perc alatt száraz a hajam tőle.
Van hozzá diffúzor is, ha épp göndören akarom hagyni a hajam.
Hátránya, hogy nehéz egy kicsit.