Remington

Ár:   8790 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Merla, Módosítva: 2017. június 21.

Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Simít és göndörít: az S6500 Remington Sleek and Curl göndörítő hajvasaló lapjainak külső felületei lekerekítettek és barázdáltak. A feltekert haj a hasítékokba szorosan beilleszkedik, és a megfelelő mozdulatok segítségével göndör fürtöket hozhatunk létre.

• 6 különböző stílus 1 készülékkel
  • A DVD-n hasznos hajformázási tippek találhatók.
  • Újgenerációs kerámia hajvasaló lapok: 2 x jobban csúszik a hajban*, 3 x kopásállóbb*
  • Digitális hőmérséklet beállítás LCD kijelzővel: 150ºC - 230ºC
  • Hőmérsékletszabályozó biztonsági funkció: meggátolja, hogy a hajvasaló hőmérséklete használat közben véletlenül elállítódjon.
  • Turbo Boost funkció: azonnali legmagasabb hőfok eléréséhez
  • 15 másodperces, gyors felmelegedés
  • Extra hosszú 110 mm hosszúságú, rugalmas lapok a különböző hajtípusokhoz.
  • Biztonsági retesz
  • Automatikus feszültségilleszkedés
  • Automatikus kikapcsoláa 1 óra után
  • Csuklópántos vezeték
  • Hőálló táska
  • Körbeforgó vezeték

A Remington göndörítő hajvasalójához egy DVD-t adunk, amin hasznos hajformázási tanácsokat és tippeket találunk. A DVD-n lépésről - lépésre bemutatjuk, hogy miképpen lehet ezzel a Remington hajvasalóval göndöríteni. A legváltozatosabb stílusú frizurákat hozhatjuk létre vele: legyen szó göndör, loknis, vagy tökéletesen sima frizuráról.

szederke

2016. április 11.

Nekem az első Remington termékem,és nem vagyok annyira oda érte. Az előző Imetech hajvasalóm több mint 8évet bírt ki, és csak a kábele hibásodott meg, de nem tudtam megjavíttatni. Ezt akciósan 28 €-ért vettem, mert sajnos egy Imetechre most nem tudtam áldozni, úgy gondoltam ez is jó vétel lesz. A kábel kicsit túl vékonyka, és a tok amit adtak hozzá is elég gagyi. Valahogy nem szeretem annyira mint a régit, de legalább ösztönöz arra,hogy leszokjak a hajvasalásról :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 11.

porcelanpipi

2015. november 26.

Ajándékba kaptam, nagyoooon imáádom! Ha valaki tervezi hogy hajformázót vesz, csakis a Remington szerintem. Villámgyorsan melegszik, szuper egyenes lesz tőle a hajam. A göndörítést még gyakorolnom kell, de ez az én bénaságom. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

tsix03

2015. március 31.

Számomra nagy csalódás az előző Remington hajvasalómhoz képest. Igaz könnyebben lehet vele göndöríteni. A leírása szerint 15 mp alatt felmelegedik, ami nem történik meg, kb. 1 perc kell neki, ami nem sok, de ezt a régi is tudta, amit 8 éve vettem. Eddig 160 fokon elég volt vasalni a hajam, mert vékonyszálú, de ezzel legalább 180 fokra kell tennem, aminek egyáltalán nem örülök. A legnagyobb problémám pedig az, hogy míg a régitől puha és selymes volt a hajam, addig ettől annyira elektromos lesz, hogy akár konnektorba is nyúlhatnék :( Sajnálom, hogy nem vált be, mert eddig imádtam az összes Remington termékemet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 31.

Echooo

2015. március 25.

Itt lőttem Krémmánián egyet, ki is próbáltam, amint hazaértem, és nagyon jó! Az előző, lepukkant hajvasalómhoz képest is, de egyébként is. Göndörítésre is. És nagyon könnyű, legalábbis engem ez meglepett. Gyorsan is melegszik. Áhh. Remek. Köszönöm Judit, ezúton is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

rekag

2015. február 14.

Karácsonyra kaptam, és nagyon örültem neki, mert bár az előző hajvasalóm is szuper, de azzal csak egyenesíteni tudtam, mert szögletes a lapokat körbevevő borítás. Szóval tényleg nagyon gyorsan felmelegszik, mire befújom a hajam hővédővel, már készen is áll a vasalásra. Szögegyenes hajat tudok vele vasalni, szépen siklik, nem akad bele hajam és nem is károsítja (180 fokon használom, hővédőzők mellette) és göndöríteni is pofonegyszerű vele, sőt már annyit javult a technikám, hogy nagyobb, lazább hullámokat és sűrűbb, csiga loknikat is tudok vele készíteni. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 14.

vicuri1014

2015. január 10.

Kedvencem :)
Sajnosbazbenyém tönkrement pár év után, de ugyanilyet szeretnék, mert ezzel könnyen ki tudtam vasalni anhajam :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 10.

Kedvencem :)

makeupmama

2014. május 4.

Nagyon szeretem!!! :) Megvan már vagy másfél éve és egyszerűen IMÁDOM! :D Erős vastag szálú hajam van és sok is de ennek ellenére gyorsan pár simítással megvagyok. nagyon gyorsan felmelegszik pikk- pakk kész a sima vagy göndör vagy hullámos haj. nagyon egyszerű kezelni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

bobika94

2014. április 21.

Kivégeztem már egy pár hajvasalót. Első hajvasalóm egy BabyLiss volt, amiben volt egy ki fésű, amit ki lehetett szedni. Ez tönrement, majd kaptam egy másik babyliss-et, ami szörnyű volt, szóval visszavittük kicserélni. Az áráért kaptunk egy másik babyliss-et, ami egy darabig jónak mondható, de sosem volt tartósan egyenes a hajam tőle... nem tudtam rendesen kiegyenesíteni. Úgyhogy megvettem EZT, amit azóta ia I M Á D O K. Tartósan egyenes marad a göndör hajam napokig, kipróbáltam, hogy milyen vele hullámosítani, és tök könnyű, valamint tartós is az is. SZUPER, megéri az árát, én 15.000-ért vettem a tescoban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 21.

szpirita

2014. március 5.

Remington rajongó vagyok, de sajnos ezzel a hajvasalóval kapcsolatban van kifogásom. Erős szálú, dús hajam van, ezért nálam a hajformázás 200 foknál kezdődik. Ezen a hőfokon viszont teljesen átmelegszik a hajvasaló külső része is, és égeti a kezem, amikor göndöríteni akarom a hajam. Ahhoz ugye kell a másik kéz is, hogy az ember forgatni tudja a hajvasalót, amíg végighúzza a tincsen. Tehát, ha valaki 200 fok felett nem vasalni, hanem göndöríteni akarja a haját, akkor kell hozzá védőkesztyű, ami még +2000 Ft kb. Egyébként vasalásra tökéletes, tartós, a hullámok is szépek lesznek, ha az embernek sikerül ügyesen használni az eszközt. És a formája miatt tényleg fantasztikusan könnyen siklik a hajban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 5.

Klayura

2013. december 28.

Karácsonyra kaptam, eddig egyszer használtam 3 napig tök egyenes volt a hajam. Mostmár hővédővel használom. 150C°-on használom és tökéletesen simít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.