Remington

Ár:   8790 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Merla, Módosítva: 2017. június 21.

Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Simít és göndörít: az S6500 Remington Sleek and Curl göndörítő hajvasaló lapjainak külső felületei lekerekítettek és barázdáltak. A feltekert haj a hasítékokba szorosan beilleszkedik, és a megfelelő mozdulatok segítségével göndör fürtöket hozhatunk létre.

• 6 különböző stílus 1 készülékkel
  • A DVD-n hasznos hajformázási tippek találhatók.
  • Újgenerációs kerámia hajvasaló lapok: 2 x jobban csúszik a hajban*, 3 x kopásállóbb*
  • Digitális hőmérséklet beállítás LCD kijelzővel: 150ºC - 230ºC
  • Hőmérsékletszabályozó biztonsági funkció: meggátolja, hogy a hajvasaló hőmérséklete használat közben véletlenül elállítódjon.
  • Turbo Boost funkció: azonnali legmagasabb hőfok eléréséhez
  • 15 másodperces, gyors felmelegedés
  • Extra hosszú 110 mm hosszúságú, rugalmas lapok a különböző hajtípusokhoz.
  • Biztonsági retesz
  • Automatikus feszültségilleszkedés
  • Automatikus kikapcsoláa 1 óra után
  • Csuklópántos vezeték
  • Hőálló táska
  • Körbeforgó vezeték

A Remington göndörítő hajvasalójához egy DVD-t adunk, amin hasznos hajformázási tanácsokat és tippeket találunk. A DVD-n lépésről - lépésre bemutatjuk, hogy miképpen lehet ezzel a Remington hajvasalóval göndöríteni. A legváltozatosabb stílusú frizurákat hozhatjuk létre vele: legyen szó göndör, loknis, vagy tökéletesen sima frizuráról.

zitt

2013. november 16.

Lassan három éve használom, könnyen és gyorsan vasal, hullámokat is szépen lehet vele készíteni. A vezeték is jól bírja, nem szakad meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 16.

benzol

2013. november 16.

Tegnap érkezett meg a drágaságom, máris imádom. :) A göndörítős mozdulaton még van mit dolgozni, de első próbálkozásra nem is olyan bonyolult, mint gondoltam. :) Aki már egy ideje használja, attól kérdezném: bírja a strapát a vezeték? Úgy értem, ami ott körbeforog, nem szakad meg a sok tekergetéstől?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 16.

csevelin96

2013. augusztus 30.

Legjobb hajvasalóm volt amit valaha használtam!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Legjobb hajvasalóm volt amit valaha használtam!:)

hajasbaba

2013. augusztus 30.

Valaha volt legjobb hajvasalóm! Nagyon könnyű kezelni. Nagyon jól vasal, nem éget és nagyon szép hullámokat, göndör fürtöket lehet vele készíteni. Tetszik, hogy van hozzá egy hőálló táska, melyben könnyű utaztatni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

adrienn.spaitsne

2013. július 5.

Nagyon bevált, már 2 éves. Könnyen kezelhető és nem teszi tönkre a hajat. 160 fokon használom, így is szögegyenes hajat csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 5.

moncsi29

2013. április 9.

Nekem ennek az elődje volt meg,de egyik nap nagyon siettem,és ráléptem.
Szegény azonnal kimúlt:)
Mivel mostanában olyan frizurám van,amit muszáj kivasalnom,ezért rohantam venni egy másikat.
Erre esett a választásom,és nem bántam meg.
Sokkal jobb mint az elődje.Tényleg jobban csúszik,nekem meglehetősen makacsul göndörödik a hajam,de elég vele egyszer végigsimítani,és teljesen egyenes lesz.
Nem is olyan száraz a hajam vasalás után,és még egy plusz pont,hogy a gombjai oldalt vannak,így nem olyan könnyű elállítani használat közben.
Már nem is bánom hogy kinyírtam a másikat:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 9.

Nekem ennek az elődje volt meg,de egyik nap nagyon siettem,és ráléptem.
Szegény azonnal kimúlt:)
Erre esett a választásom,és nem bántam meg.
Már nem is bánom hogy kinyírtam a másikat:)

timity

2013. március 19.

Nekem is az elődje van meg. Nem bánom így utólag sem a márkaválasztást. A Remington tényleg strapabíró, és könnyű, jól kézre álló "szerkentyű! :) Kb. 2,5 évvel ezelőtt vettem egy akció keretében a Rossmannban. Bármikor újravenném! A hajvasaló része tökéletes, tetszik, hogy már 150 fokon is lehet használni, a száraz, vékony szálú hajamnak éppen elég. A maximum a 220fok, azon gyorsan bemelegítem (15mp elég neki) és visszateszem 150-re. Amúgy lehet, hogy valamit én nem csinálok jól, de nekem a göndörítés nem sikerült. Amikor én vettem sajnos nem volt az elődjéhez se cd, se dvd.. Viszont egy hőálló tok igen! :D Göndör haj kreálásának gondolata még mindig foglalkoztat, de nem szeretnék csak ezért hajsütővasat vásárolni... Na de a lényeg: szeretem, maximálisan meg vagyok elégedve ezzel a típussal. 5-ös! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

Metty

2013. február 11.

Nekem ennek az elődje, az s1051 van meg, imádom.
Igaz, nagyon sokat szenvedek a hajvasalással (1,5 órát - közben egy filmet is megnézek :D), mivel hosszú, dús, és göndör hajam van, de ez a hajvasaló annyira fantasztikus, hogy egy teljes hétig szögegyenes a hajam, miután kivasaltam.
Göndöríteni is jól lehet vele, de az nem olyan tartós. Tetszik a vele kapott DVD. :)
Harmadik éve nyúzom egyébként, még semmi baja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 11.

Nekem ennek az elődje, az s1051 van meg, imádom.
Harmadik éve nyúzom egyébként, még semmi baja.

Shea

2013. február 11.

A mostani Remington Shine Therapy-m előtt ezt használtam és ezzel is nagyon meg voltam elégedve, egyedüli oka ami miatt lecseréltem, hogy a göndörítő funció miatt a külső része is felmelegszik és rendszeresen megsütöttem vele a kezem hajvasalás közben. Aki nem göndörít rendszeresen, annak a sima, csak belül felmelegedős típus praktikusabb!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 11.

eracream

2013. február 11.

Hajvasalók a Krémmánián? Hej....meglepődtem. Én már ezt nyúzom kb. 2 éve és megvagyok vele elégedve. Igaz mostanában kevesebbet használom a drágát, de egy évvel ezelőtt naponta nyúztam.Göndöríteni is nagyon jól lehet vele a körbeforgó vezetéke miatt. A hőálló táskát is nagyon szeretem, mert sokat ingázok két hely között és így biztonságosan tudom cipelni még akkor is ha nem hűlt ki teljesen. Csak akkor cserélném le, ha tönkre menne, de szerintem akkor is ugyanezt venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 11.