REN

Ár:   12 800 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. június 29.

Ár:   12 800 Ft
Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Potens, bio aktív radírozó maszk az arcbőr megújításához: csökkenti a finom ráncokat, hangsúlyosan javítja a bőr tónusát, feszességét, és visszaadja ragyogását.

Minden bőrtípusra, kivéve az érzékenyt; de nekik ajánlott az F10 Smooth and Renew Mask.

Ár: 3500ft , Eladó: hzsvitamin
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, Nyíregyháza, fizetés: Személyes átvétel, posta utalás után
médea

2011. szeptember 18.

Egyszer vettem én is a tavaly egy ilyen maszkot a sok lelekendező vélemény hatására (talán még díjakat is nyert). Én semmi változást nem tapasztaltam. Egy szemcsés bőrradír sokkal szebbé teszi a bőrt. Megbántam, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. szeptember 18.

UnVraiAnge

2011. július 4.

Sokáig kerülgettem ezt az arcradírt a fürdőszobában, pedig nagyon lelkes voltam mikor megvettem, ennek ellenére azonban otthon valamiért inamba szállt a bátorságom és jobbnál jobb kifogásokat gyártottam önmagam megnyugtatására, hogy miért nem próbálom ki. Nem tudom mi lehetett a pontos oka, de talán az, hogy ez nem a megszokott mechanikus technikával működő szer, hanem gyakorlatilag a kémiai hámlasztás egy -Biztonságos- alternatívája. Végül egy este mégiscsak rászántam magam és nekiálltam megszabadulni az elhalt hámsejtjeimtől. A csomagolása nagyon praktikus, a maszk pedig olyan akár a puha gyümölcszselé, illatát és textúráját tekintve is. Felkenve egyáltalán nem csíp, érezni ugyan kis bizsergést, de ez egyáltalán nem kellemetlen. Lemosás után határozottan szebb a bőr, de a hatása inkább másnap reggel mutatkozik meg. Szó szerint katartikus élmény, annyira gyönyörű, tiszta, egészséges lesz után az arc, amit én még soha eddig nem tapasztaltam semmilyen más terméknél! Tiszta szívből ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 4.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az óriás passiógyömölcs kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint nyugtató és bőrvédő hatású összetevő.