Revalid

Ár:   5399 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   90 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: zavada.andrea, Módosítva: 2019. február 25.

Kiszerelés:   90 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépségvitaminok

A megállítja a hajhullást, serkenti a hajnövekedést. Kedvezően befolyásolja a korpásodást, a viszketést, a seborrhoeat. Erősíti a körmöket. A Revalid ellátja a hajat és a körmöket a szükséges anyagokkal:
- a hajhagymák felépítéséhez,
- az alsó bőrrétegek erősítéséhez,
- a hajfelszín jó küllemének fenntartásához.

• A búzacsíra kivonat megállítja a hajhullást.
  • A köleshéj kivonat elősegíti a haj és a körmök növekedését és újraképződését.
  • A kéntartalmú aminosavak elősegítik a haj és a körmök újraképződését, javítják azok szerkezetét.
  • A B-vitaminok optimalizálják a hajhagymák és a körmök anyagcseréjét.
  • A PABA (para amino benzoe sav) serkenti a hajhagymák és a körmök anyagcseréjét.
  • Az ásványi anyagok (réz, vas, cink) nélkülözhetetlenek a hajhagymák és a körmök anyagcseréjének biztosításához.

cicatapmancs

2013. június 5.

3 hónapig szedtem, nem volt egy olcsó kúra és semmit sem használt. Az első pár napban emésztési gondjaim voltak tőle, de aztán megszokta a szervezetem. Akkoriban hullott a hajam és a körmeim is töredeztek. Ha naponta 1 C-vitamint vettem volna be, kb azzal is ugyanezt a "hatást" értem volna el. Ugyanúgy hullott tovább a hajam (csak 1 féle sampon segített) és a körmeim állapota sem ettől a kapszulától javult. Most a das gesunde plus haar vital complexet szedem, negyed annyiba kerül és hatásos. Ez csak egy felesleges pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 5.

Alexa369

2013. május 22.

anno tinikoromban több dobozzal beszedtem belőle amikor még a kéthetente hajszínváltós korszakomat éltem. használni használt, sokat erősödött tőle a hajam de nem kompenzálja azt hogy az első szemtől az utolsó szemig napi szinten hányingerem volt a beszedése után

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.

bőregér00

2013. május 8.

Régebben szedtem egy darabig( 2-3 hónap), én nem vettem észre semmi változást, csak annyit, hogy zabálok, mint egy disznyó, már elnézést :D Jahh, meg, hogy a pénztárcámnak egyáltalán nem tett jót.
Azóta dm-es hajvitaminnal élek, az sokkal jobban bevált, nekem és a pénztárcámnak egyaránt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

csildiko60

Korcsoport: >54
2013. április 1.

Szerencsémre nekem bevált! Több éve, általában tavasszal jelentkezik nálam a hajhullás, amit a körmök elgyengülése is kísér. Szépen teszi a dolgát, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. április 1.

beautifullife

2013. március 31.

Szerintem rablás.Anno tinikoromban megvettem,spóroltam rá,ám a dobozon nem írták,hogy hány darab kell naponta.Otthon kibontva láttam,hogy bizony naponta hármat kell bevenni,így a 30darabos kiszerelés elég 10 napig,így egy hónapra 9000 Ft ez a szépség.1-2 dobozzal használtam,de érni nem ér semmit.Nem csak nekem nem,mert lehet arra fogni,hogy nem szedtem sokáig,hanem nővéremnek sem,aki hosszú hónapokig szenvedett vele aranyáron.Egyetlen hatása,hogy a gyomrot tönkreteszi.. Ezerszer olcsóbb társai milliószor hatásosabbak.Komolyan nem értem mire kérnek el ennyit..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

Sumire

2013. március 13.

Nagyon nagy csalódás volt. :(
Semmit sem használt, csak hánytam tőle. Drága, semmit nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

Nagyon nagy csalódás volt. :(
Semmit sem használt, csak hánytam tőle. Drága, semmit nem ér.

andrej

2013. március 12.

Nem igazán használt, 4 év után levetettem a műkörmeimet, és azért vettem, hogy erősítse a körmeimet, de 1 kúra (30 db-os) valószínűleg nem volt elég, hogy kifejtse a hatását, valamint elég drága, több kúrát már nem csinálok végig.
Nem lettek tőle pattanásaim, rosszat sem tett a bőrömmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

Nem lettek tőle pattanásaim, rosszat sem tett a bőrömmel.

menczelenike

2013. március 6.

Nekem a körmömet rendbe tette, mert alapjában véve töredezett és gyenge. A hajamon nem vettem észre változást és kicsit sokallom az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

rekaaa

2013. március 2.

Legalább háromszor újravásároltam.A hajam egyáltalán nem nőtt,a hajhullást egy kicsit megállította de semmi extra. A körmeim viszont nagyon gyorsan nőttek és megvoltak erősödve. Csak sajnos nem ez volt a cél, hanem a hosszú haj.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 2.

Michelle

2013. március 2.

Én is beszedtem belőle egy jókora adagot, de semmiféle pozitív változást nem tapasztaltam. Viszont enyhe hányingert, émelygést okozott, valószínűleg van benne valami, amit a szervezetem nem tolerál. Napokig azt hittem, rosszat ettem és van egy enyhe gyomorrontásom, míg rájöttem, hogy ez a bűnös. Azóta ezzel a kapszulával nem próbálkoztam, nem is tervezek újabb kísérletet. Annyit az egész nem ér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 2.