Revalid

Ár:   5399 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   90 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: zavada.andrea, Módosítva: 2019. február 25.

Kiszerelés:   90 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépségvitaminok

A megállítja a hajhullást, serkenti a hajnövekedést. Kedvezően befolyásolja a korpásodást, a viszketést, a seborrhoeat. Erősíti a körmöket. A Revalid ellátja a hajat és a körmöket a szükséges anyagokkal:
- a hajhagymák felépítéséhez,
- az alsó bőrrétegek erősítéséhez,
- a hajfelszín jó küllemének fenntartásához.

• A búzacsíra kivonat megállítja a hajhullást.
  • A köleshéj kivonat elősegíti a haj és a körmök növekedését és újraképződését.
  • A kéntartalmú aminosavak elősegítik a haj és a körmök újraképződését, javítják azok szerkezetét.
  • A B-vitaminok optimalizálják a hajhagymák és a körmök anyagcseréjét.
  • A PABA (para amino benzoe sav) serkenti a hajhagymák és a körmök anyagcseréjét.
  • Az ásványi anyagok (réz, vas, cink) nélkülözhetetlenek a hajhagymák és a körmök anyagcseréjének biztosításához.

Ewyca

2013. március 2.

Érdekes,nekem meg anyának is pont ez vált be,de nagyon:O
Anyának rengeteg babahaja nőtt,meg nekem is,míg szedhettem.Aztán hatalmas pattanások jöttek ki:rájöttem,némi élesztő van benne,ami nekem iszonyú rosszat tesz:/Szóval nem szedhettem tovább,de addig isteni volt.
Anyának meg egyszerűen csodaszer a hajra való hatása miatt.Viszont bőr/körömnövekedésben nem figyeltünk meg semmit.Egy négyest a hajra nálunk nagyon megérdemel minden esetre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

Érdekes,nekem meg anyának is pont ez vált be,de nagyon:O

zafira

2013. március 2.

Csatlakozom az elottem szolokhoz.Roviden es tomoren fogalmazva sz@rt sem ert es meg draga is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

bandita

2013. március 1.

Amikor az ember lánya egy ilyen/ehhez hasonló készítmény mellett teszi le a voksát, biztos, hogy épp nincsenek saskörmei, bársonybőre és oroszlánsörénye. Talán még korpásodunk is olykor, egyszóval komoly segítséget remélünk komoly problémáink orvoslására.
Az én esetemben, a kúra alatt semmi pozitív változás nem történt, egy hangyányi sem. Ennélfogva soha ezek után semmilyen Revalid terméket nem vagyok hajlandó megvásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 1.

agi.greendaygirl

2013. március 1.

hát nem sok hatását észleltem.. a körmeimre egyértelműen nem volt hatással, hajról már nehezebb megállapítani, főleg mivel amúgy is gyorsan nő. de nem vettem észre, hogy dúsult volna vagy erősödött volna.. elég drága..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.