Revalid

Ár:   5399 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   90 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: zavada.andrea, Módosítva: 2019. február 25.

Kiszerelés:   90 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépségvitaminok

A megállítja a hajhullást, serkenti a hajnövekedést. Kedvezően befolyásolja a korpásodást, a viszketést, a seborrhoeat. Erősíti a körmöket. A Revalid ellátja a hajat és a körmöket a szükséges anyagokkal:
- a hajhagymák felépítéséhez,
- az alsó bőrrétegek erősítéséhez,
- a hajfelszín jó küllemének fenntartásához.

• A búzacsíra kivonat megállítja a hajhullást.
  • A köleshéj kivonat elősegíti a haj és a körmök növekedését és újraképződését.
  • A kéntartalmú aminosavak elősegítik a haj és a körmök újraképződését, javítják azok szerkezetét.
  • A B-vitaminok optimalizálják a hajhagymák és a körmök anyagcseréjét.
  • A PABA (para amino benzoe sav) serkenti a hajhagymák és a körmök anyagcseréjét.
  • Az ásványi anyagok (réz, vas, cink) nélkülözhetetlenek a hajhagymák és a körmök anyagcseréjének biztosításához.

skyline

2019. február 5.

hónapok óta csomókban hullott a hajam,már mindent kipróbáltam ,egyéb hajvitamint,magnéziumot,vasat,semmi sem segített. revalid kb egy hét alatt megállította a hajhullásom,nekem nagyon bejött,egy hónap után a copfom is vastagabb lett
érdekes,itt többen írják a hányingert..nekem semmi bajom nem volt,és nincs is tőle..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Pzsepi

2018. december 27.

Undoritó! Egésznapos hányinger és kapszula ízű böfögés. Gusztustalan. Nagyon akartam, hogy hasson, de 2 hét után kidobtam a fenébe.
Lehet, hogy jó a hajnak, de ilyen mellékhatásokkal, ennyi pénzért kell a francnak.
(A DM-es hajvitamin a maga 1000 Ft-os árával viszont teljesen jó! Se íze, se mellékhatás és csodát csinál a hajjal.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Zsfanni

2018. december 17.

Nekem szerencsére nem volt tőle hányingerem, babahajaim lettek, viszont csodát nem művelt, a hajhullásom nem csökkent tőle. Összességében az árát tekintve nem feltétlenül érte meg nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 17.

yuunachan97

2018. november 25.

Ezen kívül a helia d-t próbaltam. Az csak pénzkidobás volt de ettöl szép lett és nőtt is. Most fogok fodrászhoz menni egy kis hajvég frissítésre és persze félreteszem a festést. Ettöl rendbe kell jönnie. Május, Június, Július, Augusztusban rengetegszer festettem sminek a fele szőkítés volt. Ez egyértelműen baromság volt. Ideje befejezni egy időre a haj kínzást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

Katarzis

2018. október 22.

Az én hajam kizárólag ettől jön rendbe, pedig több terméket is kipróbáltam. Évek óta megbízhatóan teljesít, megállítja a hajhullást. Szuper termék. Egyetlen dologra kell figyelni, csak főétkezések után szabad bevenni, különben hányingert okozhat. Szóval a “reggeli tejeskávé után bedobom a kapszulát” nem játszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 22.

ZsanettLina

2018. október 12.

A nyár alatt egy 3 hónapos kúrát szedtem el. Nagyon sokat segített. Sokkal kevésbé tört a hajam vége, szerintem jobban is nőtt.. Akciósan vettem és nagyon szerettem, rövid pihenő után újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

bettina28

2018. szeptember 27.

Nekem az anyukám szedte ezt évekig. Egy betegség miatt sajnos sok haja kihullott, ami azelőtt is gyenge és vékony szálú volt neki.Ő szerette és bevált neki ez, viszont szerintem a HairClinic jobb, még ha egy picit drágább is. Olyan tapasztalatom nincs, hogy konkrétan a kettőt összehasonlítsam mert minden emberből mást válthatnak ki, más mellékhatások jelentkezhetnek, de mégis a HairClinicet jobbnak tarom, arról több jó véleményt is hallok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

ppond

2018. szeptember 19.

Nem csináltam végig a három hónapot de nem is fogom. Bevétel után mindig hányingerem volt tőle... nameg ahhoz képest drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Moxonidin

2018. augusztus 27.

Megvettem a legnagyobb adagot, mivel vegig akartam csinalni a kurat. Hat nagy nehezsegekkel ment. Valoban kellemetlen emesztesi panaszokkal jarhat, de ezt ki tudtam kuszobolni, ha a bevetele utan gyorsan ettem még vmit. De mivel eleg rossz gyogyszer szedo vagyok, nekem a napi 3 kapszula szedese nem mindig jott ossze, sokszor volt h elfelejtettem bevenni. Igaz nem csinaltam vegig a 3 honapot, igy nem relevans amit irok, de pozitiv hatast nem nagyon vettem eszre. Szoval valtottam :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

tothng

2018. augusztus 18.

Időszakos hajhullásra próbáltam. Nekem fájt tőle a gyomrom, és hányingerem volt, pedig mindnet kipróbáltam, hogy reggel, délben, vagy este vegyem-e be, evés előtt vagy után, de mindenhogy rossz volt, így a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.