Revalid

Ár:   5399 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   90 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: zavada.andrea, Módosítva: 2019. február 25.

Kiszerelés:   90 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépségvitaminok

A megállítja a hajhullást, serkenti a hajnövekedést. Kedvezően befolyásolja a korpásodást, a viszketést, a seborrhoeat. Erősíti a körmöket. A Revalid ellátja a hajat és a körmöket a szükséges anyagokkal:
- a hajhagymák felépítéséhez,
- az alsó bőrrétegek erősítéséhez,
- a hajfelszín jó küllemének fenntartásához.

• A búzacsíra kivonat megállítja a hajhullást.
  • A köleshéj kivonat elősegíti a haj és a körmök növekedését és újraképződését.
  • A kéntartalmú aminosavak elősegítik a haj és a körmök újraképződését, javítják azok szerkezetét.
  • A B-vitaminok optimalizálják a hajhagymák és a körmök anyagcseréjét.
  • A PABA (para amino benzoe sav) serkenti a hajhagymák és a körmök anyagcseréjét.
  • Az ásványi anyagok (réz, vas, cink) nélkülözhetetlenek a hajhagymák és a körmök anyagcseréjének biztosításához.

era40

2018. május 29.

Röviden egy nagy fos! 3 napig szedte a lányom. Fájt a feje,és hányt. Nem érdemes megvenni, pénz kidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 29.

hdori23

2018. május 3.

Nekem nem érte meg az árát ... annyira hányingerem volt utána hogy abba kellett hagynom . Sajnálom mert nem olcsó :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

Nikol88

2018. április 4.

10-15 éve még fiatalabb koromban 20-as éveim elején sokszor festettem a hajam... próbálkoztam a színekkel, és egy idő után az amúgy vékonyszálú hajam feladta, száraz sprőd lett, ami nagyon megilyesztett, hogy ilyen egy centis darabokban tört le a vége... tényleg tönkre vágtam a hajam ,... nagyon csunyán. bepánikoltam akkor anyukám mondta hogy vegyek revalidot. a legnagyobb dózissal kezdtem 3x 2 darab. sose vettem be üres gyomorra. Nekem csodát tett a hajammal. rövid időn belül.2-3 hónap.
mostanában (ugyan már nem hajfestéstől), de ismét hullik ritkul, pont ma vettem meg és ismét 3 x 2 fogok szedni ....
Én tudom hogy nekem rendbe fogja tenni a hajam ismét. és miután rendben van nem hullik és törik, gyorsabban is fog nőni. ugyan nem olcsó mulatság ... de NEKEM hangsúlyozom nekem megéri az árát, mert tudom mit képes a hajamból kihozni !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Raulita

2018. március 20.

Becsületesen végigcsináltam a 3 hónapos kúrát a legmagasabb dózissal. Semmi. Esetleg a körmeim erősödtek egy picit, de vastagabbak ellenállóbbak nem lettek azok sem. Nagy reményeket fűztem hozzád, de csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 20.

doriarany

2018. január 23.

Pozitiv velemenyek hatasara vettem meg es nagy bizalmat szavaztam neki. Azonban csak 3 hetig tudtam szedni, mert minden alkalommal majdnem kihanytam es nagyon fajt tole a fejem. Viszont a hajam szerkezeten mar ennyi ido alatt is javitott egy kicsit es fenyesebb is lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

GoldAngel

2017. december 27.

Nem bírtam szedni, megfájdult tőle a fejem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 27.

Nem bírtam szedni, megfájdult tőle a fejem.

ikinga91

2017. december 10.

Pár hónapja szörnyen el kezdett hullani a hajam, akkor vettem magamnak egy havi adagot. A hajhullásom mérséklődött, és nem korpásodik végre a fejbőröm. Összességében én csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Lili28

2017. december 6.

A körmömet tényleg erősítette, mást nem tapasztaltam. Hajamon változás nincs, pedig erre vettem volna.
Ennél barátibb áron is lehet hasonló vagy jobb terméket venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Ennél barátibb áron is lehet hasonló vagy jobb terméket venni.

pinkpapucs

2017. december 5.

Kritikus hajhullásom volt, a nyáron kedztem el szedni, előírás szerint, de csak két hétid szedtem napi 3 szemet belőle. A kezelás közepén a hajhullásom nagy mértékben csillapodott, majd mire letelt a három hónap, teljesen abba is maradt. Azóta, hogy bejefeztem a Revalid kúrát már eltelt három hónap, és elég sokat nőtt a hajam. Sokkal szebb és egészségesebb. Igaz, hogy nem olcsó, bár én s rossmannban vettem épp akciósan. Az árát mindenesetre megéri, szerintem az ár érték arány rendben van, mivel velem csodát tett. Részemről csakis ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 5.

Merengo95

2017. július 8.

3 alkalommal szedtem,de csak az első használatnál hatott. A bőrömet viszont mindig rendbe tette,arra azonban eléggé drága bogyó. Nekem nem okozott semmilyen rosszullétet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.