Revalid

Ár:   5399 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   90 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: zavada.andrea, Módosítva: 2019. február 25.

Kiszerelés:   90 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépségvitaminok

A megállítja a hajhullást, serkenti a hajnövekedést. Kedvezően befolyásolja a korpásodást, a viszketést, a seborrhoeat. Erősíti a körmöket. A Revalid ellátja a hajat és a körmöket a szükséges anyagokkal:
- a hajhagymák felépítéséhez,
- az alsó bőrrétegek erősítéséhez,
- a hajfelszín jó küllemének fenntartásához.

• A búzacsíra kivonat megállítja a hajhullást.
  • A köleshéj kivonat elősegíti a haj és a körmök növekedését és újraképződését.
  • A kéntartalmú aminosavak elősegítik a haj és a körmök újraképződését, javítják azok szerkezetét.
  • A B-vitaminok optimalizálják a hajhagymák és a körmök anyagcseréjét.
  • A PABA (para amino benzoe sav) serkenti a hajhagymák és a körmök anyagcseréjét.
  • Az ásványi anyagok (réz, vas, cink) nélkülözhetetlenek a hajhagymák és a körmök anyagcseréjének biztosításához.

TundiPapp

2017. június 18.

Draga, kevesbe hatasos, mint az olcsobb tarsai.
Mindig fajt tole a gyomrom is, szoval.... nekem nem erte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Draga, kevesbe hatasos, mint az olcsobb tarsai.
Mindig fajt tole a gyomrom is, szoval.... nekem nem erte meg.

libido

2017. június 4.

Nekem nagyon vékonyszálú kevés hajam van ezért vettem rá, hogy megerősítse. Beszedtem egy kúrát utána úgy éreztem nem hullik annyira mint előtte. Második kúra alkalmával viszont semmi változást nem tapasztaltam. Csalódtam benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

Petrence

2017. június 2.

Vékonyszálú hajam van, nekem csodaszer, egy hét alatt már gyönyörű puhává varázsolta. Egyre kell figyelni, éhgyomorra ne szedjük be, mert rosszul lehet lenni tőle. Évente kétszer használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Betty05

2017. május 10.

Régebben szedtem, ill. megpróbáltam.... csináltam egy teljes kúrát, de valami volt benne olyan íze volt ami nem éppen arra késztetett hogy le tudjam nyelni...... semmilyen változás nem történt.... ahhoz meg hogy vissza jöjjön a kapszula...... és semmit ne csináljon marha drága mulatság....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Fabi95

2017. május 8.

Glamour-napokkor vettem 90 darabosat. Régebbrn már szedtem, a gyenge körmeimre. A körmeimet most is nagyon megerősítette, nem tudom mikor volt utoljára ilyen erős. Viszont a hajamon nem vettem észre különösebb változást...talán, mintha egy kicsivel hosszabb lenne a hajam. Napi egy kapszulával szedek, tegnap vettem be a 30.-dikat. Most tartok egy hónap szünetet. Akinek gyenge a körme, hajlamos a beszakadásra, mindenképp próbálja ki! Talán ha napi 2-3 kapszulát szednék gyökeres változást vennék észre a hajamon is. Én sose lettem még tőle rosszul. (Reggeli után szoktam bevenni.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Bernadett86

2017. április 10.

Annyian irjatok,hogy hanytatok tole,emelyegtetek.Ez sajnos nem a termek hibaja,hanem a helytelen fogyasztase.Feketen feheren le van irva,hogy etkezes elott vagy kozben kell bevenni.Sajnos en sem szedem mindig rendeltetesszeruen ezeket a venynelkuli keszitmenyeket,csak eszebe jut az embernek napkozben,hogy meg nem vette be es bekapja ehgyomorra.Ennek sajnos iszonyat emelyges,hanyinger meg fajdalom a vege. Valamennyi hajszepito keszitmeny,de szamos multivitamin is ilyen hatassal bir,tapasztaltam mas drogeriak sajat markas termekeitol is,de a Beres szepsegvitamintol is,amelyekben szinten megtalahatok ezek a hatoanyagok,vagy egy reszuk. A fo ludas a vas..😊Ne adjatok fel,en mar ezer eve nem szedtem,de most nekifutok.Kivancsi leszek.Akinek viszont 3 havi kura sem segitett,mindenkepp forduljon dokihoz.Erdemes vasat nezetni (azt sajnos nem lehet venynelkuli szerrell visszapotolni) illetve erdems kizarni pajzsmirigy alulmukodest es meg egyeb betegsegeket is,calcium hiany is jatszhat (sok kolat keruljetek a foszforsav miatt,az zavarja a calcium anyagcseret,a koffein meg a vasfelszivodast).Ket egeszsegugyis diplomam van, nem a google-on szereztem az infot,ugyhogy hiteles...😊Jo eredmenyeket kivanok mindenkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

zahraa

2017. április 3.

Egy honapig hasznaltam, de nem vartam csodat, hiszen kuraszeruen kell hasznalni, a kormeimet szepen megerositette, hajamnak adott egy kis fenyt.
Eloszor nem tudtam hogy az a muanyag cucc lebomlik a gyomorban, es kiszedtem belole azt a cuccot... egesz napos hanyinger lett az eredmenye..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Bettina13

2017. március 18.

Egy hónapig szedtem, de nem teljesen azt hozta amit vártam. A hajammal nem történt semmi, ugyanolyan gyorsan töredezett tovább és ugyanolyan boglyásodásra volt hajlamos mint előtte. A bőrömön sem változtatott. A körmöm viszont iszonyat gyorsan kezdett el nőni, és egy egy éve húzódó sérülést is gyógyít a körmömön! Utóbbi miatt vettem meg, és mivel amire szántam azt szépen hozta, újraveszem. :) Ami negatívum volt hogy a hajamon nem segített, és néha, ha nem ettem olyan sokat a beszedése előtt, émelyegtem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 18.

tothfanni92

2017. március 14.

Lehet az én gyomrom a gyenge, de borzasztóan hányingerem volt tőle, valaki tapasztalt még ilyet? :( Sajnos úgy döntöttem annyit nem ér, hogy minden nap rosszul legyek, így nem tudom a hatását leírni, inkább félbeszakítottam a kúrát. Nekem NEM OK ez a termék :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

jegesmedve

2017. március 13.

3 hónapig szedtem becsületesen. 1 hónap után semmi. Szedtem tovább. 2. hónap után semmi. Abba akartam hagyni, de mondom hátha majd a 3 hónapban. Hát a 3. hónapban sem történt semmi. Teljes pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 13.