Revalid

Ár:   5399 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   90 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: zavada.andrea, Módosítva: 2019. február 25.

Kiszerelés:   90 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépségvitaminok

A megállítja a hajhullást, serkenti a hajnövekedést. Kedvezően befolyásolja a korpásodást, a viszketést, a seborrhoeat. Erősíti a körmöket. A Revalid ellátja a hajat és a körmöket a szükséges anyagokkal:
- a hajhagymák felépítéséhez,
- az alsó bőrrétegek erősítéséhez,
- a hajfelszín jó küllemének fenntartásához.

• A búzacsíra kivonat megállítja a hajhullást.
  • A köleshéj kivonat elősegíti a haj és a körmök növekedését és újraképződését.
  • A kéntartalmú aminosavak elősegítik a haj és a körmök újraképződését, javítják azok szerkezetét.
  • A B-vitaminok optimalizálják a hajhagymák és a körmök anyagcseréjét.
  • A PABA (para amino benzoe sav) serkenti a hajhagymák és a körmök anyagcseréjét.
  • Az ásványi anyagok (réz, vas, cink) nélkülözhetetlenek a hajhagymák és a körmök anyagcseréjének biztosításához.

Jenniii92

2017. február 14.

3 hónapig szedtem, mert törékeny a körmöm és gyenge, vékony szálú hajam van, ami eléggé hullott is. Nekem semmit nem használt, totális pénzkidobás, ráadásul fűszagút pisiltem tőle és állandóan vissza akart jönni miután bevettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Eszter0802

2017. február 8.

Egy dobozzal vettem csak, leginkább körömerősítés céljából, de amit a hajammal tett az valami csoda. Egy hónap alatt majdnem 4 centivel hosszabb lett a hajam és a hajhullás teljesen megszűnt. Én egyértelműen mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

Andikaa94

2017. február 6.

Nekem a bőrgyogyász javasolta, hajhullás miatt. Nagyon bevált bár én úgy szedem hogy reggel éhgyomorra 1 Revalid es este etkezés előtt 1 biovanne plus, így nálam sokka jobb a hatás mintha csak a Biovanne pluszt szedném (Revalidot külön még nem próbáltam). Kb 2x annyit nő a hajam egy hónap alatt mint amúgy, a hajhullás sokat javult és rengeteg új hajam van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

yellowbanane

2017. január 31.

Én hajnövesztés és hajszerkezet javítása céljából kezdtem el szedni, hisz köztudott, hogy az egészséges haj gyorsabban nő. Több mint egy hónapja szedem. Külsőleg legalább bizalomgerjesztőbb, mint egyéb társai. Lettek babahajaim, de a hajam állapota nem javult, nem gyorsabbodott a növekedés, nem érzem egészségesebbnek. Ennyi pénzért... Szóval én nem tudom ajánlani, mivel nekem hajhullásom nem volt, így arra nem tudom hatásos e. DE AKI HAJNÖVESZTÉSRE VENNÉ, MINT ÉN, AZ INKÁBB NE TEGYE.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

relaj

2017. január 9.

Tapasztalatom szerint a Revalid akkor hat, ha a tájékoztatójában található "indokolt esetben" javasoltak szerint napi 3x2 tablettát veszünk be belőle. De akkor nagyon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

theo

2016. november 10.

Amikor először kijöttek vele több éve, akkor is végigcsináltam egy 4 hónapos kúrát és most is de egyik alkalommal sem tapasztaltam semmilyen változást. Én kifejezetten hajhullás miatt kezdtem el szedni, de az nem csökkent egy picit sem, nem is nőtt gyorsabban a hajam és szebb sem lett igazából. Körmeimen szintén nem tapasztaltam semmi változást, ugyanolyan kis törékenyek voltak a kúra végén is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Femo

2016. november 7.

Érzékenyebb gyomrúaknak nem ajánlom, nekem iszonyatos hányingerem volt tőle, borzalmas az íze is. 1 hónapig bírtam a szedését, ez idő alatt nem változtatott a hajamon, a hajhullás nem csökkent. Az ára sem túl kedvező. Csalódtam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

barbusus93

2016. október 16.

Az elmúlt évben iszonyatosan hullott a hajam és keresztanyám ajánlására megvételeztem. Napi 3x1 kapszulát vettem be és tökéletesen megállította a hajhullásomat 1 doboz. Igaz 2-3 hét után fodrászom ajánlásával átálltam a 2x1-re. Balszerencsémre idén előjött ugyanez a probléma persze a fejbőröm szárazságával együtt, úgy hogy újravételeztem a terméket. Bőrgyógyászom javaslatára 2x1 kapszulát veszek be. Állíthatom, hogy a hajam hullása nagy mértékben csökkent. 2 problémám van ezzel a kapszulával, az ára (túlárazott) és az, hogy sajnos ha nem úgy étkezik az ember, és továbbá mozgásszegény életmódot folytat akkor kisebb székrekedéshez vezethet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

doris92

2016. szeptember 21.

Második doboz felénél járok. Nekem nagyon bevált, eddig naponta egy kapszulát szedtem (igaz többet lehet, akár napi 3-at is), de annyira borsos az ára, hogy nem szerettem volna, hogy elfogyjon 2-3 hét alatt... viszont így nem igazán használt, ezért lefekvés előtt duplán szedem már 3 hete, és ennyi idő alatt durván 1,5 centit nőtt a hajam! Erősen gondolkozom, hogy elkezdem szedni leírás alapján, napi 3 szemet. A negatív véleményezőkhöz szólnék, hogy attól még mert nektek nem használ, nem kell azt mondani hogy rossz termék és ne vegyék meg!!!! Mindenkinek a szervezete máshogy reagál, próbálkozni kell más termékkel, de ne húzzuk már le állandóan azt, ami nem hoz eredményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

gili

2016. szeptember 4.

Eddigi legrosszabb szépségkapszula, amit valaha szedtem! Semmiféle hatása nem volt, pontosabban pozitív...viszont mellékhatása rengeteg volt! Első napon kijött belőlem minden amit ettem, gyomorfájást, gyomorsav túltengést okozott; tehát soha többet nem veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.