Revalid

Ár:   5399 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   90 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: zavada.andrea, Módosítva: 2019. február 25.

Kiszerelés:   90 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépségvitaminok

A megállítja a hajhullást, serkenti a hajnövekedést. Kedvezően befolyásolja a korpásodást, a viszketést, a seborrhoeat. Erősíti a körmöket. A Revalid ellátja a hajat és a körmöket a szükséges anyagokkal:
- a hajhagymák felépítéséhez,
- az alsó bőrrétegek erősítéséhez,
- a hajfelszín jó küllemének fenntartásához.

• A búzacsíra kivonat megállítja a hajhullást.
  • A köleshéj kivonat elősegíti a haj és a körmök növekedését és újraképződését.
  • A kéntartalmú aminosavak elősegítik a haj és a körmök újraképződését, javítják azok szerkezetét.
  • A B-vitaminok optimalizálják a hajhagymák és a körmök anyagcseréjét.
  • A PABA (para amino benzoe sav) serkenti a hajhagymák és a körmök anyagcseréjét.
  • Az ásványi anyagok (réz, vas, cink) nélkülözhetetlenek a hajhagymák és a körmök anyagcseréjének biztosításához.

juliaa777

2016. július 22.

Nagy változást annyira nem érzékeltem, esetleg a hajam nőtt egy centit de olyan hányingerem volt tőle, hogy az utolsó levelet inkább kidobtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 22.

vadvirag919

2016. június 27.

Pár évvel ezelőtt használtam, a hajhullásra jó volt, újabb babahajakat hozott, de a legjobb hogy olyan gyorsan nőttek a körmeim, mint azelőtt és utána sem soha. A búzacsíra miatt most már sajnos nem opció, lévén lisztérzékeny lettem, de anno bevált, jó szívvel emlékszem rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

Olanzsahlef

(!)
2016. június 15.

Én imádom, az agyon szőkített hajamat egy hónap alatt teljesen rendbehozta :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

Én imádom, az agyon szőkített hajamat egy hónap alatt teljesen rendbehozta :)

soltesztamara

2016. május 21.

Több,mint egy hónapja szedem,és nekem nagyon is bevált!Nem fűztem hozzá sok reményt,de kellemesen csalódtam.Sokat nőtt azóta a hajam,nem is hullik.Nem tudok rá rosszat mondani! Persze mindannyian mások vagyunk,és sok mindent ki kell próbálnunk,hogy rátaláljunk a nekünk legjobbra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 21.

Melaniee

2016. április 6.

Talán 1 honapig szedtem, olyan hányingerem volt tőle, meg gyomorsavam! Ráadásul még pattanásosabb is lettem tőle!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

Auguszta

2016. március 22.

Velem csodát tett. Pár éve egy gyógyszer abbahagyása miatt csomókban hullott a hajam - nem túlzok, rossz volt nézni, mennyi jött ki hajmosáskor, fésülködéskor, aztán amikor már kisebb kopaszodó foltokat láttam a hajvonalamon, elkezdtem szedni ezt. Az előírt mennyiségben és módon szedtem, és két hét alatt teljesen megállt a hajhullás, utána elég gyorsan vissza is nőtt minden. Csak azt sajnálom, hogy nem kezdtem el szedni előbb, hiszen számítottam a hajhullásra, mint mellékhatásra. Azóta általában tavasszal csinálok egy kúrát, tényleg hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 22.

fruzsii11

2016. február 25.

Végig csináltam a kúrát,de semmi változást nem tapasztaltam. Babahajam sem nőtt, a hajam sem lett fényesebb, a hullás pedig eddig is minimális volt, ez után is az marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

blondie95

2016. február 23.

Hmm.. A hajamon jelentos valtozast nem vettem sajnos eszre, viszont a kormeim extrem modon elkezdtek akkoriban noni! Talan a hajhullasomra volt jo(bb) hatassal, de igazabol se hosszabb, se fenyesebb, se egeszsegesbb nem lett tole a hajam, szerkezete nem javult. Ehgyomorra nem tul kellemes...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

csokibeka

2015. december 1.

Én csak 2x1 szedtem naponta, de így is megállította a hajhullásomat:) Nálam semmilyen mellékhatás nem volt. Az ára miatt a 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

tunderke0102

2015. november 25.

Nem árt, de nem is igazán használ. Csomókban hullott a hajam (genetikai hajhullás) beszedtem egy 90 szemes dobozzal, a körmeim jobban nőttek tőle, a hajammal nem csinált semmit. Viszont egy valami tényleg bevált, ALPECIN KOFFEIN SAMPON! Többet ért mint bármi más.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.