Revalid

Ár:   5399 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   90 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: zavada.andrea, Módosítva: 2019. február 25.

Kiszerelés:   90 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépségvitaminok

A megállítja a hajhullást, serkenti a hajnövekedést. Kedvezően befolyásolja a korpásodást, a viszketést, a seborrhoeat. Erősíti a körmöket. A Revalid ellátja a hajat és a körmöket a szükséges anyagokkal:
- a hajhagymák felépítéséhez,
- az alsó bőrrétegek erősítéséhez,
- a hajfelszín jó küllemének fenntartásához.

• A búzacsíra kivonat megállítja a hajhullást.
  • A köleshéj kivonat elősegíti a haj és a körmök növekedését és újraképződését.
  • A kéntartalmú aminosavak elősegítik a haj és a körmök újraképződését, javítják azok szerkezetét.
  • A B-vitaminok optimalizálják a hajhagymák és a körmök anyagcseréjét.
  • A PABA (para amino benzoe sav) serkenti a hajhagymák és a körmök anyagcseréjét.
  • Az ásványi anyagok (réz, vas, cink) nélkülözhetetlenek a hajhagymák és a körmök anyagcseréjének biztosításához.

Annabelle

2015. január 27.

Szerintem nem rossz készítmény,de ha valaki azt várja,hogy csak ez rendbe teszi a haját,akkor nagyot téved. Ezek mellett ugyanúgy kell a rendes vitaminokban dús étel. Nekem bevált. A körmeimet helyre teszi rendesen,de ha abbahagyom,megint elkezd törni. Egy évvel ezelőtt már használtam. Drága,de megéri,mondjuk nem úgy szedem ahogy írva van. A 30 darabos is elég nekem egy hónapig. Én megadom az 5csillagot. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

Adababaa

2015. január 18.

A hajhullàs hátterében annyi minden állhat...még ha csak szimpla vitaminhiányod van,akkor sem biztos hogy ez a kapszula segít,ugyanis lehet hogy olyan hatóanyagok vannak benne ami jót tesz a hajnak,de attól még nincs benne az összes vitamin ami kell neki. Előnyösebb ha inkább egy jobb minőségű multivitamint vesztek hajhullásra és mellé szeditek ezt is!! Visztont az tény hogy amit ígér, azt teljesíti is. Sokkal gyorsabban nő tőle a haj, és serkenti az új hajszalak megjelenését is. Szóval nekem nagyon is bevált, szedem minden hónapban. Ráadásul megéri hiszen nem egy drága termék!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.

Ildie

2015. január 17.

régen: A Biovanne és a Hairclinichez képest semmit sem ér, de a semmihez képest azért jobb egy kicsit.

Leveszem 1 csillagra a 2ből, mivel a biovannéhoz képest is van jobb, és ez tényleg nem nagyon csinál semmit. Gonolom akinek komoly baja van, azon azért valamit segítget, de azért ebből kell napi 3-4 kapszula, és úgy meg már pénzkidobás.
Nekem bajom nem volt tőle, bár leginkább semmitől

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 17.

Nekem bajom nem volt tőle, bár leginkább semmitől

Yalana

2014. december 3.

Kb semmit nem ér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 3.

Kb semmit nem ér.

pruntyoke

2014. szeptember 20.

Nekem nagyon sokat segitet, viszont ha étkezés ellőtt vettem be valami hihetetlen hányingerem lett tőle öklendeztem aztán rájöttem hogy étkezés után kel beveni, a rosszulét miatt négy csillagot kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

blackcat00616

2014. május 7.

Elkezdtem szedni, most akció volt a P*ngvin patikában 700ft 30szem. Folyamatosan szedem és a hajam szebb, elkezdett nőni és végre nem hullik!!!! Mindent kipróbáltam a Biovanne plussz-tól... Megadom az 5 csillagot. Amikor régebben szedtem, évekkel ezelőtt akkor nem vettem észre ezt a változást. Jah igen, a papírvékony körmöm, amit az olló se tudott levágni (mert olyan vékony volt, hogy az élek között behajlott) erős! Vastag, nem levegősödik be és nem törik le könnyen :) 1 doboz elfogyott, eddig semmi mellékhatás nem volt, savat se csinált, a fejem se fájt, ezek szerint embere válogatja
Még 1 észrevétel, a bőrömnél én se vettem észre változást, a Biovanne plussznál viszont selymesebb, tömörebb és bársonyosabb volt

Írtam anno, hogy a bőrömnél nem érzek változást, persze, mert a Revalidnak arra külön kapszulája van, úgyhogy arra ne szedjétek :) A hajam viszont rengeteget nőtt, a körmöm fantasztikusan hosszú és erős

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 7.

Lilly24

2014. március 10.

Jó pár évvel ezelőtt ez a termék volt az etalon, mindenki regélt erről hogy milyen csodákat tesz... 2 dobozzal be is szedtem, szünetet tartva közte, de rájöttem hogy semmi! Nagyon drága, a többi hasonló kapszula töredékáron kapható és jobban is teljesítenek. Jobb lenne ha kivonnák a forgalomból!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 10.

cslb

2014. január 11.

abszolút semmit nem ér..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 11.

abszolút semmit nem ér..

Erika80

2013. december 26.

Pár évvel ezelőtt kipróbáltam, mert nagyon hullott a hajam. Hát éppenséggel a hajhullás abbamaradt egy darabig, de a körmeim törékenyebbé váltak. Nekem nem jött be és az ára is sok. Mivel a samponjában is nagyot csalódtam, ebből sem veszek többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 26.

Dayanara

2013. december 16.

Még pár évvel ezelőtt használtam, kétszer is.
Az első kúrát leginkább azért kezdtem el, mert eléggé hullott akkoriban a hajam (a körmeim világ életemben gyengék voltak és töredeztek/töredeznek). Még iskolába jártam, tehát nem nagyon volt pénzem, de emlékszem végül erre költöttem minden spórolt pénzem, annyi jót hallottam róla. Hát, nem érte meg...
Az első kúra után a körmeim és a bőröm állapota lényegében változatlan volt, azon nem segített. A hajamnál nem egészen tudtam eldönteni, talán egy nagyon kicsit. Viszont ami látványos volt, az a karom! Eleve láthatóan szőrös a karom, na nem riasztóan, de talán jobban, mint a legtöbb magyar nőnek. Na most, a kúra után már nem is köszöntek az emberek, vagyis ez volt a köszönés: Úristen, de szőrös lett a karod, mi történt? Szerintem már ne szedd tovább azt a kapszulát! ...
Legalább a szemöldököm, vagy a szempilláim dúsultak volna, de nem, csakis olyan helyen (kar, láb stb.), ahol szőrteleníteni kell!!! Bár a karomat csak párszor szőrtelenítettem, mert túlzásnak tartottam, hogy még azzal is kínlódjak. Végül szerencsére magától visszaállt a normál állapot.

A második kúrát már magam sem tudom, miért kezdtem el, talán adni akartam neki még egy esélyt és gondoltam biztos segít a hajon is (ha a karom olyan szőrös lett), csak nem vettem annyira észre. Később kezdtem el amúgy a másodikat, akkor talán nem is hullott a hajam.
Na, a második kúra még nagyobb pénzkidobás volt, mint az első! Akkor már tényleg SEMMI hatása nem volt! Még a karjaim sem lettek olyanok, mint egy gorillának. :-D Viszont azt hiszem, akkor émelyegtem még jobban a kapszuláktól, holott az első kúránál nem nagyon tapasztaltam ilyesmit.

Néha én is erősen émelyegtem tőle, de ezt írták is, hogy akkor ennivalóval vagy evés után kell bevenni vagy ilyesmi. Az volt a baj, hogy nekem nem sokszor volt időm reggelizni. Ha lett volna valami pozitív hatása, akkor ez tökéletesen kibírható kis mellékhatás lett volna.
Ráadásul én nem is 30 darabbal csináltam az egy kúrát, mert emlékeim szerint 90-nel kellett, nem? Vagy még többel, ha napi 3 kellett? Na de mindegy már. Emlékszem, hogy én az ajánlott (rengeteg kapszulás) adaggal csináltam mindkétszer, így tényleg egy vagyont sikerült költenem rá.
Egyébként tényleg nagyon drága, és a szedése során is oda kell figyelni, nehogy kihagyjunk egyet. Nem a legjobb.

Soha többé nem venném meg. Javaslom, hogy először mindenki az okokat próbálja feltárni orvosi segítséggel, és ha nem találnak semmit, akkor se ezt vásárolja. Többet ér valami multivitaminnal, ásványi anyagokkal és hasonlókkal. Plusz egészségesebb életmóddal. És olcsóbban is kijön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 16.

Még pár évvel ezelőtt használtam, kétszer is.