Revalid

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2010. december 2.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hajápolás

Megerősíti a haj szerkezetét.

Zabkivonatot, búzafehérjét és pantenolt tartalmaz.

Színezéket, formaldehidet nem tartalmaz, allergénmentes illatanyaggal.

Ár: Megegyezes szerint , Eladó: piccem
Állapot: Uj, Helyszín: Budapest, fizetés: --

Hanna222

2012. április 25.

Közel sem olyan jó, mint amire számítottam. :-(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 25.

Közel sem olyan jó, mint amire számítottam. :-(

Sminkes

2012. március 21.

Az eddig legtovább használt samponom és balzsamom, mivel nagyon jók szerintem. A sampon nagyon jól habzik és ez a hab szinte krémes a hajamon. Mindig használom utána a balzsamját is, ami után nagyon jól kifésülhető a gubancosodásra hajlamos hajam. Sokáig friss marad a hajam tőle és ápolt. Ritka, hogy évekig ugyan azt használom, de nekem nagyon bevált. Egyelőre nem váltom le, mert még nincs negatív tapasztalatom vele és a hajam sem sokallt be tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 21.

st79

2012. február 18.

3 flakonnal használtam el régebben, sokat javított a hajam szárazságán és egy kicsit jobban is nőtt. ára miatt -1.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 18.

Balea11

2012. január 31.

Nálam bevált! Megéri az árát. Szépen rendbe tette a fejbőrömet és a hajam is kezelhetőbb tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 31.

Dalma1111

2012. január 12.

Én nem vettem semmi különöset észre, de nem is romlott a hajam állapota tőle. Mivel normális hajam van és nem is hullott, ezért nem tudom, hogy jobb-e tőle, de az biztos, hogy nagyon selymes lett a hajam és jól fésülhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 12.

MelC

2011. november 5.

Egyedül leszek a véleményemmel, de ez van :-) Sok terméket kipróbáltam már és ez nekem nagyon bevált. Már 2 vagy 3 éve csak ezeket használom. A rendszeres használat után valóban javult a hajam töredezettsége és még nőtt is. Nem korpásodik azóta a hajam, nem zsírosodik, szép a fénye. A balzsamja nekem nagyon-nagyon bevált. A gubancos hajamat szinte fésülés nélkül szétválasztja.
Azon egyébként jót mosolyogtam, hogy a benne lévő koffein miatt valaki nem tudott aludni :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 5.

pitypango

2011. október 12.

Én a pakolást szereztem meg, hetekig tartó használat után azt kell mondanom, hogy nagyon sokan tudnak tőle többet/jobbat. Nem vettem észre különösebb változást a hajamon, hidratáltságában sem. Még egy jó balzsam is többet segített a hajam állapotán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 12.

sandoragi0

2011. október 10.

Drága,de megéri megvenni! Maximálisan 5-ös!!! Szőke,eltöredezett,sprőd hajam helyrehozta! táplálta,nem volt olyan száraz miután elkezdtem használni! Javította az egész szerkezetét!!! Csak ajánlani tudom szőke hajúaknak!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 10.

tilbog

2011. október 5.

A sampontól és balzsamtól kipattogott a fejbőröm, elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 5.

A sampontól és balzsamtól kipattogott a fejbőröm, elajándékoztam.

Opium

2011. március 28.

A hatása kétséges...hajhullás ellen inkább a Revalid kapszula ajánlott...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 28.

A hatása kétséges...hajhullás ellen inkább a Revalid kapszula ajánlott...

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin