Revlon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: annamarialado, Módosítva: 2013. január 24.

Illat­család: virágos-friss-citrus

Illatjellemzők: gyöngyvirág, mosusz, zöld jegyek, fás akkordok

azursatellite

2013. március 5.

Amikor felébred a természet tavasszal, ahhoz tudnám hasonlítani. Lombot hoznak a fák, sarjad a fű, virágzik a gyöngyvirág, magam előtt látom az egész tavaszi erdőt, hallom a madarak csivitelését, érzem a hűvös szelet az arcomban.

Ez a hűsítő, friss illat igazán jóleső lehet a nyári ezer fokban. Most a ~10°C-ban nagyon jól teljesít, egész tartós, de én mivel inkább nyári illatnak érzem, így kíváncsian várom hogy bírja a meleget/forróságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.

annamarialado

2013. február 25.

Ár érték arányban nagyszerű,, bőrömre fujjva nem a legtartósabb tehát nem kisér egész nap végig de ruhára fujjva napok után is megcsap az illata.
CSodálom hogy milyen kicsi itt a népszerüsége pedig nem egy drága cucc és nagy adag!!Lehet hogy más is úgy van mint én?? ha itt az oldalon nemtalálok rá soha meg nem illatoltam volna kár lett volna kimaradjon az életemből!! :) 35-38 fokban elviselhetőbb lányok hölgyek mint a Pink Sugár Hahhó!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 25.

miraclum

2012. június 12.

Talán ez lehet a legvállalhatóbb Charlie illat(?). Ráadásul ez a fiatal korosztálynak is okés, vagy inkább úgy mondom, hogy nem mamás illat. Még húsz éves sem voltam amikor használtam egy nyáron, Ajándékba kaptam, egyébként magamtól még csak meg sem szagoltam volna esetleg egy üzletben.
Emlékszem minden reggel hajnalban indultam el otthonról, épphogy napkelte után, amikor még nincs kánikula és még friss az ember (és abban a tudatban, hogy pár óra múlva ez már nem így lesz), és ezt a reggeli hangulatot nekem nagyon megdobta, teljes jókedvvel indult a nap, nem kellett más hozzá, csak egy kis napfény és egy ilyen frissítő illat.
Úgyhogy tavaszi-nyári illatnak teljesen jó, nem erős és tolakodó. A tartósságára már nem emlékszem. Árban is jó, nagy adagot kapunk kevés pénzért.
Ma már csak azért nem venném meg újra, mert nekem túl egyszerű, nem valami különleges kompozíció. Azóta már felfedeztem magamnak más illatokat, amiket tavasszal-nyáron használhatok és jobban megfog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate
Illatanyagok: Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Amyl Cinnamal, Geraniol, Citral
Színezékek: CI 60730, CI 42090

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.