Revlon

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: Nittuska, az összetevőket feltöltötte: alizv, Módosítva: 2016. december 5.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Megújult, pumpával ellátott változat

Speciálisan kifejlesztett alapozó, kombinált vagy zsíros bőrre. Az olajmentes összetétel segít kontrollálni a bőr kifényesedését a tökéletes, matt végeredményért. Jól építhető formulájának köszönhetően észrevehetetlenül simul a bőrre, és természetes hatást kölcsönöz egész nap. Közepes és teljes fedést nyújt.

Ár: 2000 , Eladó: Veszti
Állapot: Egyszer próbáltam., Helyszín: Ócsa, fizetés: személyes átvétel Budapesten
Ár: 1800 , Eladó: rencsike21
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

NikolettaV

2017. január 6.

Sajnos nem találtam még meg a bőrszínemhez való színt, így alapozó sötétítő krémmel keverve használom. Nagyon szeretem ezt az alapozót, gyönyörű a fedése, remélem egyszer megtalálom a bőrszínemhez valót. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Bebek

2016. december 25.

Jó a színe, a fedése is. Óvatosan kell vele bánni, mert kben eléggé maszkatású.
Nem ül bele a ráncokba, a pórusokat nem emeli ki.
Pozitív , hogy végre nem öntögetős!
De ami nem okés... Nagyon-nagyon hamar átfényesedik T-vonalban, sőt a durvábban zsírosodára hajlamos részeken olyan, mintha étolajjal kentem volna be a bőrömet. :( Pedig ugye alapból kombinált/ zsíros bőrre van ... :(

Update: Újravettem...de nem tudom, mi történt, mert nem jó... Sápaszt, nem fed szépen. És már szinte felkenés után átfényesedik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 25.

Jó a színe, a fedése is. Óvatosan kell vele bánni, mert kben eléggé maszkatású.
Nem ül bele a ráncokba, a pórusokat nem emeli ki.
Pozitív , hogy végre nem öntögetős!

niki93093

2016. december 5.

Szerintem nagyon jó alapozó. Tartós, nekem 8-10 órát kibírt kopás nélkül. Nem fényesedik át olyan könnyen, de nem szárítja a bőrt sem. Természetes eredményt lehet vele elérni, nincs maszkhatása. Persze nem mindegy hogy mivel használjuk, és a real techniques sminkszivaccsal viszem fel általában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

gombolya

2016. november 26.

Nagyon jó kis alapozó,szépen fed nem ül bele a ráncokba. Talán annyi a hátránya,hogy elég hamar átzsírosodik a T-vonalban,de ez egy jó kis porpúderrel orvosolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 26.

mormi13

2016. november 14.

Legjobb alapozó,fedése tokéletes és természetes hatású,egész nap kibírja kopás nélkul.És amióta pumpás változatban is lehet kapni,azóta még jobban kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

ZiAn

2016. november 6.

Megtaláltam a tökéletes alapozót! Tartós, nem érzem nehéznek, könnyű vele dolgozni. Adagolása egyszerű, praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 6.

haloittbarbi

2016. november 5.

Először is, nekem a normal/dry változatot kellet volna megvennem mivel az felet volna meg a bőrtípusomnak, de sajnos az iparfümérián ebből a verzióból nem volt készleten a nekem megfelelő árnyalat, ezért esett a választás a combination/oily változatra. Amit nem bántam meg, mivel az én száraz arcbőrömön egyáltalán nem lett matt! Ami nekem tökéletes, hiszen felkenés után nagyon szép a finishe, nem is matt nem is csillogó, éppen a megfelelő dewy természetes és üde hatás, pont amit én szeretek. AZONBAN, én egy zsíros vagy kombinált bőrtípusú embernek egyáltalán nem ajánlanám ezt az alapozót, mert ha nekem nem matt és kis mértékben átfényesedik, akkor nekik azonnal átfénylene az alapozó és zsíros hatást keltene. Bár ez csak az én véleményem/tapasztalatom, szóval mindenki döntse el maga :) A régi változatról sok videót megnéztem és több tapasztalatot is olvastam, és szerintem az szembetűnően matt volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

Lunacska

2016. október 17.

Létezik kiöntős és pumpás verziója, a pumpás adagolóval csillagos 10-es, kenterbe veri a high-end alapozókat is, ár-érték aránya több mint tökéletes. Fedése a közepes és teljes között van valahol, kombinált bőrön szépen viselkedik, nem fényesedik ki.
Nagy szívfájdalom, hogy nem költenek többet a márka és ennek az alapozónak a promóciójára, megérdemelné.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

kkinga07

2016. október 12.

Évek óta használom. Most, hogy adagolópumpája is lett, TÖBB, MINT TÖKÉLETES.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

Évek óta használom. Most, hogy adagolópumpája is lett, TÖBB, MINT TÖKÉLETES.

alizv

2016. szeptember 30.

Erre az alapozóra tényleg csak egy szó van: tökéletes!!!!
Nem is tudom, mivel kezdjem az ömlengést. A színe abszolút megegyezik a bőrömmel, még úgy is, hogy neten rendeltem (iparfümérián 3000 forint alatt volt, nagyon jó ár szerintem) és vagy 3 órán keresztül sakkoztam a színek között, mivel nem akartam feleslegesen pénzt kiadni.
Én sminkszivaccsal viszem fel, nagyon nagyon szépen el lehet dolgozni vele, bár azt megjegyezném, hogy elég nehéz kimosni belőle az alapozót, valamiért olyan a textúrája.
Nekem a kombinált bőrömhöz mindig iszonyat nehéz volt bármit is találni, amivel a fejem 2 óra után nem néz ki úgy, mintha olajban fürödtem volna, de ez valami csoda, 7-8 óra után is csak minimálisan zsírosodik a bőröm, igaz, fixáló púdert is használok, no de az sosem volt nagy segítség, ha nincs mellette jó alapozó termék.
Ami nekem a másik nagyon fontos dolog volt, hogy ne legyen észrevehető érzete annak, hogy viselek bármit is az arcomon, mert ha valamit, akkor a maszkhatást utálom. De ennél semmi ilyesmi nincsen, fel sem tűnik, hogy van rajtam.
Az egyetlen, ami negatívum, hogy nekem nem a pumpás verzió érkezett meg, így ez kicsit megnehezíti a felvitelt, de emiatt eszemben sincs levonni csillagot, a termék ugyanolyan jó, és nagyon remélem, hogy a telet is ennyire jól bírni fogja.
Lényegében leírtam ugyanazt, amit az előttem szóló, csak sokkal hosszabban, de hát ami jó, az jó.:) Abszolút ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Erre az alapozóra tényleg csak egy szó van: tökéletes!!!!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A Yerba Santa nevű növény levelének fermentálásával nyert, glikoproteinekben gazdag kivonat. Hidratáló, nyugtató és emolliens hatása van a bőrön. Bővebb infó itt.