Revlon

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: Nittuska, az összetevőket feltöltötte: alizv, Módosítva: 2016. december 5.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Megújult, pumpával ellátott változat

Speciálisan kifejlesztett alapozó, kombinált vagy zsíros bőrre. Az olajmentes összetétel segít kontrollálni a bőr kifényesedését a tökéletes, matt végeredményért. Jól építhető formulájának köszönhetően észrevehetetlenül simul a bőrre, és természetes hatást kölcsönöz egész nap. Közepes és teljes fedést nyújt.

Ár: 2000 , Eladó: Veszti
Állapot: Egyszer próbáltam., Helyszín: Ócsa, fizetés: személyes átvétel Budapesten
Ár: 1800 , Eladó: rencsike21
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2019. július 23.

Legvilágosabb árnyalat, az Ivory van meg. Sűrűbb, mint az eddigi alapozóim, de nem nehéz eldolgozni, egy rétegben közepes, 2-ben magas fedés, de mindkét esetben szép, természetes a végeredmény. Nagyon tartós, nekem a kombinált bőrömön egész nap a helyén marad. 2 hónapja használom minden nap. Imádom, biztos hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 23.

kalen

2019. július 23.

Felváltva használom a sokak által itt is emlegetett EL DW alapozóval. Nekem ez kevésbé tartós, primer nélkül kicsit mászkál a melegben. Viszont a legvilágosabb szín tökéletes, valóban nem változik felvétel után az árnyalata.
Mindennapi sminkhez nagyon ajánlom. Az ára is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

Mindennapi sminkhez nagyon ajánlom. Az ára is szuper.

Cukiduda

2019. július 22.

Szuper alapozó :) az EW DL-t hasznaltam napi szinten, de kellett valami gazdasagosabb es borbaratabb alternativa. Nagyon szepen terul, fed, nekem bevalt. Kb. kozepes fedesu, termeszetes vegeredmennyel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

bolondaviki

2019. május 15.

I-má-dom. Sokkal jobban bejön, mint az Estée Lauder DW, és töredékébe kerül. Nem úgy néz ki, mint egy maszk, nem oxidálódik, rajongója vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Bridddzs

2019. április 18.

Nagyon jó ez az alapozó. Talán az eddigi legjobb alapozóm, mint színben és fedésben is. Nagyon örülök, hogy ezt választottam pedig a DWt akartam megvenni. De árban és első benyomásra ez győzött. A kombinált bőrömön annyira jól mutat, hogy még púder sem kell hozzá!!! Egy idő után átfénylik, de szerintem mindegyik alapozó... Viszont púder nélkül tart egész nap!! Nagyon elégedett vagyok. Egy plusz info: nekem sajnos a max factor prep& illuminating primerével abszolút nem működik együtt. Morzsálódik és a pórusaimba is belül, de anélkül tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

dorka19

2019. április 17.

Imádni való. Gyönyörű fedése van, ha az ember egy szép, tartós sminket akar készíteni ezzel biztosan azt fog. Nekem a hetkoznapokra egy kicsit erős, bár nem nehezíti el az arcbőrt, én megis inkább csak alkalmakkor használom, mert szeretem ha látszik a szeplos bőröm, ez pedig maradéktalanul elfed mindent. 😀
Ha elkopik tuti ujra veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

Ha elkopik tuti ujra veszem.

matine91

2019. április 14.

Nekem a 150 és a 180 árnyalatok vannak meg, adott esetben keverem, vagy nyáron értelemszerűen a sötétebbet használom. Egész szép fedést biztosít az én pattanásokból származó hegeim eltüntetésére és a nap végén is beton sminkem van. Nem mondom, hogy egy Estée Lauder, de közel áll hozzá és ár-érték arányban is szuper kencéről van szó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

pikpakata

2019. április 3.

OMG! És igen létezik és igen rátaláltam :D Végre van egy olyan alapozóm, ami illik a hulla-fehér bőrömhöz, ami nem változik se télen se nyáron. Imádom h az arcom színe és a nyakam színe nem üt el egymástól. Azt hiszem a legvilágosabb árnyalat van meg (110 ivory), direkt a kombinált bőrre való típusát vettem meg, mert a T-vonalban mondhatni zsírosabb a bőröm, az arcom viszont normál. Nagyon sok fajta alapozót kipróbáltam, sőt BB krémeket is, de mindig vhogy a színnel volt problémám, vagy aminek jó volt a színe, kb 1 óra múlva átfénylett. Ezt az alapozót hidratáló után szoktam felvinni s púderrel fixálom, egész nap fent marad....♥♥♥
Csak ajánlani tudom, de persze tudom, hogy mindenkinek más fajta termékek jönnek be....próbálgatni kell, nem vagyunk egyformák :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

veniko12

2019. március 23.

Itt találtam rá erre az alapozóra, és nagyon megszerettem! Decemberbe vettem meg először és most fog majd elfogyni. Nagyon sokáig kitart. A fedése szerintem nagyon jó, lehet rétegezni ha szükséges. Púderrel használva tartós, 6-7 órát simán kibír, utána kopik csak. Notinorol rendeltem kedvezményesen, de teljes áron is megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

Blackey

2019. március 14.

Ma próbáltam ki.A Bipában csak a 150-es szín volt a legvilágosabb, de így se rossz a szín szerencsére.
Nagyon szuper szerintem!Nem érzem azt, hogy megfulladna a bőröm tőle.
Nem nagyon fényesedett át és valahogy jobban bírta, mint a catrice made to stay.
Érzésre is sokkal kellemesebb és illatra is. Az érzékeny bőrömön is nagyon jól működik, nem okoz semmi problémát.
A Photoready primer-el használtam és nálam tuti újra vevős! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Nagyon szuper szerintem!Nem érzem azt, hogy megfulladna a bőröm tőle.
A Photoready primer-el használtam és nálam tuti újra vevős! :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A Yerba Santa nevű növény levelének fermentálásával nyert, glikoproteinekben gazdag kivonat. Hidratáló, nyugtató és emolliens hatása van a bőrön. Bővebb infó itt.