Revlon

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: Nittuska, az összetevőket feltöltötte: alizv, Módosítva: 2016. december 5.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Megújult, pumpával ellátott változat

Speciálisan kifejlesztett alapozó, kombinált vagy zsíros bőrre. Az olajmentes összetétel segít kontrollálni a bőr kifényesedését a tökéletes, matt végeredményért. Jól építhető formulájának köszönhetően észrevehetetlenül simul a bőrre, és természetes hatást kölcsönöz egész nap. Közepes és teljes fedést nyújt.

Ár: 2000 , Eladó: Veszti
Állapot: Egyszer próbáltam., Helyszín: Ócsa, fizetés: személyes átvétel Budapesten
Ár: 1800 , Eladó: rencsike21
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

SzaboKarina

2019. március 10.

Számomra ez az alapozó maga a megváltás! Erősen zsírosodó, aknéra és miteszerre hajlamos, érzékeny bőröm van, ráadásul borzasztó sápadt is vagyok, ezért nagyon nehezen találok olyan alapozót aminek az árnyalata és a fedése is megfelel számomra. Ezt a kis csodaszert lassan egy hónapja használom, és bár a 24 órás tartósságát még nem teszteltem, de azt bátran kijelentem, hogy 10-12 órát fenn van az arcomon úgy, hogy nem fénylik át, pedig ezt eddig egyik alapozómnál sem tudtam elkerülni, és mindezt fixáló púder nélkül! Sőt, annyira elszívja a zsírt az arcról, hogy még a rendszeres esti és reggeli hidratálást is muszáj vagyok beiktatni, hogy ne legyenek szárazabb foltok az arcomon, mert azokat sajnos nagyon gyorsan felfedi. Mindent összevetve nagy szerelmem lett ez a kis alapozó, ezért legszívesebben 10 csillagot adnék neki, de csak 5 van, szóval ennyit kap. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 10.

cicc

2019. február 20.

UPDATE: mégsem találtam meg a megfelelő alapozót :( ami 1 évvel ezelőtt még világos is volt az én hófehér bőrömön, az most sárgás, hamar oxidálódik, és nem szép hatást kelt :( ha valaki szintén így járt, és lecserélte ezt a terméket, legyen szíves írja már meg hogy mire, mert kétségbeeesve keresem még mindig a tökéletes alapozót :D

A fehér, t-vonalban zsírosodó,kissé pattanásos emberek táborát erősítem. Nagyon sokféle alapozót kipróbáltam már, tényleg, a drágábbtól az olcsóbbig, bejártam egész Budapestet hogy egy-kettőt megszerezzek, de mindig csalódás volt a vége. Ideig óráig jók, ezután rájövök hogy vagy színben nem passzol,vagy sehogyse.. (fontos szempont volt a szín, fedés, és hogy ne legyen benne annyi káros cucc)
2 hónapja választottam őt ,megrendeltem, nem fűztem hozzá nagy reményt, de! : színben végre passzol (sőőt picit világosabb is), fedésre nekem elég, igaz hogy ez is átfényesedik az orromon, de az legyen a legnagyobb problémám. Ha hosszútávon beválik,akkor maradok nála :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

beautylover

2019. január 30.

Szeretem ezt az alapozót, enyhén közepes fedésű, nekem a pattanások utáni hegeket sem fedi el teljesen, viszont inkább ilyen legyen mint maszkos, inkább használok egy kis korrektort a kritikus helyeken. A kis ráncokba nem ül bele és nem emeli ki a száraz részeket sem. Nem irritálta a bőrömet, nem okozott pattanásokat, ami kisebb csoda az összetevőket nézve. Nem zsírosodik át a nap folyamán viszont nem is kifejezetten matt a hatása, pont tökéletes. Azért érdemes púderrel fixálni. A színe nagyon jól illeszkedik az én arcszínemhez, pedig kicsit fakóbbnak tűnik. Nem csodaszer, mert azért fedhetne egy picit jobban és az összetevők is lehetnének jobbak, viszont amiatt lehet, hogy újravenném, hogy nem találtam jobb alternatívát hiába próbáltam már ki vagy 25 alapozót..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

aniko19

2019. január 29.

Elég sok alapozót kipróbáltam mire megtaláltam a Revlon Colorstay alapozóját. Messze veri az összeset! Számomra az egyik legnagyobb pozitívum, hogy végre találtam egy világos, de mégsem rózsaszínes árnyalatú alapozót, tökéletesen illeszkedik a bőrszínemhez (150 buff). Erős fedés maszkhatás nélkül. Tartósnak mondható, de persze azért a nap végére átfényesedik, de így is teljesen természetes hatású. Az ára szerintem rendben van, még többet is megérne, pláne, hogy nekem 5-6 hónapig is elég akár!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Stefania80

2019. január 11.

Juppiéé! Akciósan rendeltem kb 2200 Ft volt most a notino.hu oldalon, és minden krajcárt megér, simán adnék érte dupla/tripla ennyit is. Mivel T vonalban zsíros az arcom, ezért alapvetően a matt alapozókat preferálom, de gyakran belefutok abba, hogy iszonyatosan púderes hatású lesz a fejem tőlük. Ez a termék azonban szuper! Nem ül bele a ráncokba, nagyon szép egészséges bőrképet ad, nem full matt, de nem is dewy.. Elég sok alapozóm van.. ( mániákus tesztelőjük vagyok, sajnos... ) de benne van az első háromban.. Jól terül rajta minden, bronzosító, pirosító, púder.. Csajok, próbáljátok ki ha kombinált bőrőtök van, nekem messze veri pl. a Catrice HD alapozóját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

v1v13n

2018. november 13.

Nagyon jó kis termék, könnyed viselet. Akciósan rendeltem Notinorol. Nem csomósodik, és egyáltalán nem DW. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

Boriskajuliska

2018. november 6.

Picit szkeptikusan álltam hozzá de nagyon meglepett mennyire jól működik! Tartós alapozót kerestem zsíros bőrre ami nem DW. Az sem rossz de mintha kevésbé mutatna jól délutánra mint eddig. Mivel csak neten lehet beszerezni sok -sok kutakodás után a 240 medium beige színre esett a választásom, ami egy világos-közepes sárgás, neutrális szín. Féltem picit hogy túl beige lesz de szerencsére elmaradt a rózsaszín malacka effektus. Primerről le"csúszik" korrektorostól pirosítóstól, viszont szérum+hidratáló szépen a helyén tartja. Szerintem veszek egy világosabbat télre, és egy sötétebbet lebarnult bőrre is. Nem könnyű a próba nélküli vásárlás de pici kutakodás után szerintem menni fog:) az ára pedig csak hab a tortán.

UP: Télre vettem egy 180-as SAND árnyalatot ami egy picit hígabb mint a 240-es de a végeredményt tekintve ugyan az a finish. Ennek a színe is tökéletesen passzol most hogy minden barnaság lekopott az arcomról, a mellkasom picit barnább területeihez (napterasz) bronzosítóval korrigálom. Szemezek a 300-as színnel és a téli nyaralásra azt viszem magammal. Nagyon úgytűnik hogy jó darabig nem fogok más alapozóval próbálkozni mivel a bőröm jelen állapotának ez tökéletesen megfelel: matt de nem végletesen, tartós, nem maszkos, nem kopik, nem oxidálódik, könnyen gyorsan lehet vele dolgozni, ill. a színek szépen passzolnak nem csak a sárgás hanem a natúr és a rózsás bőrtónúshoz is találni megfelelőt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 6.

VelvetTeddy91

2018. október 17.

Teljesen rendben van, szépen fed, egyenletes. Viszont van nála jobb alapozó, jobb összetevőkkel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

bugeyes

2018. szeptember 27.

UD: Most már egy ideje tesztelgetem és tényleg kenterbe veri jó pár high endes társát, amit próbáltam. Jól és szépen fed, mégsem maszkos, a zsírosodó bőröm egy munkanap végén is vállalható. Jár az 5* részemről.

2018.06.27. Eddig a legjobb! Örülök, hogy megrendeltem, bár voltak félelmeim a színválasztás miatt. Jó lenne, ha Mo.-n boltban is lehetne kapni. Nagyon szuper, hogy végre találtam egy alapozót, ami jó áron kapható és jól is teljesít. Ecsettel eldolgozva nagyon szép, hibátlan bőr finish-t nyújt, beauty blenderrel kicsit természetesebb hatást ad, de egyébként könnyen lehet vele dolgozni, szépen építhető. Annyit vettem észre, hogy a kifényesedés szempontjából nem mindegy, hogy milyen púderrel fixálom. A Chanel púderemmel szuperül kibírt egy ebéd-esküvő-lagzi kombót, viszont jelenleg hétköznapokra NYX púdert használok, azzal annyira nem tudom jól fixálni az alapot.
Még nem használom olyan régóta, úgyhogy nem merek 5*-ot adni, de eddig tényleg elégedett vagyok, úgyhogy jövök majd egy update-tel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Stenico

2018. szeptember 3.

Nagy remenyeket fuztem hozza, de nem valtotta be oket. Fedese kozepesnek is gyengebb, nekem tul hig, folyekony, nem sikerul tobb retegben epiteni sem. Catrice HD Liquid Coverage-hez keverem, vilagositas celjabol, magaban teljesen alkalmatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A Yerba Santa nevű növény levelének fermentálásával nyert, glikoproteinekben gazdag kivonat. Hidratáló, nyugtató és emolliens hatása van a bőrön. Bővebb infó itt.