Revlon

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: Nittuska, az összetevőket feltöltötte: alizv, Módosítva: 2016. december 5.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Megújult, pumpával ellátott változat

Speciálisan kifejlesztett alapozó, kombinált vagy zsíros bőrre. Az olajmentes összetétel segít kontrollálni a bőr kifényesedését a tökéletes, matt végeredményért. Jól építhető formulájának köszönhetően észrevehetetlenül simul a bőrre, és természetes hatást kölcsönöz egész nap. Közepes és teljes fedést nyújt.

Ár: 2000 , Eladó: Veszti
Állapot: Egyszer próbáltam., Helyszín: Ócsa, fizetés: személyes átvétel Budapesten
Ár: 1800 , Eladó: rencsike21
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

googles

2018. augusztus 18.

Jo alapozo, szeretem, hogy van belole vilagos arnyalat es a 15 faktoros fenyvedot is. Bar ehhez biztos sokkal vastagabban kellene hasznalni.

Ket aprosag miatt nem 5 pont: az allaga nekem kicsit tul suru, jobban szeretem a vizesebb, folyekonyabb alapozokat. Masik pici kifogasom, hogy konnyen lehet maszkos alapozast kesziteni, nekem ebbol valami egeszen keveset kell ahhoz hasznalnom, hogy szep legyen az eredmeny, nem pedig lathato, stb. Ez egyeni preferencia valoszinuleg, de nekem igy 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 18.

szabikaaa

2018. augusztus 14.

Egy álom ez az alapozó . Kicsit mellé nyíltam szinben , de vettem hozza korrigálót és azóta nem tudom letenni . Zsíros bőrre kifejezetten jó . Ár érték arányban sem rossz sőt .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

LindaM

2018. július 29.

A legjobb alapozó, amit használtam. Nagyon zsíros bőrömön 8 órát kibírt egyszeri utánpúderezéssel. Az 1. hónap nagyon elégedett voltam. Mára már nem bírja annyira kifényesedés nélkül. Nem jelentek meg tőle új pattanások. Oxidálódik. Ár érték arányban kiváló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

zsucci93

2018. július 29.

Ride or die termék nálam. Semmi más nem olyan jó az én extra zsíros bőrömre, mint ez. Nem esik szét, nem kenődik el, és ha olyan fehér vagy, mint én, akkor is van belőle megfelelő árnyalat. Szerelem volt első találkozásra, és ez azóta is kitart. Már 3x vettem újra

Bonnie13

2018. július 9.

Egy csoda! :) Rengeteg alapozóval próbálkoztam előtte. Olcsóbb drogériással és magasabb kategóriákkal is, de egyik sem ér a nyomába! Netről rendeltem és a színválasztástól féltem így, de gondoltam egy próbát megér. Nem nyúltam mellé, tökéletes! Többé nem váltok, ő örök kapcsolat lesz számomra :)

UPDATE: Sajnos mégis meg kell válnom tőle, pedig minden tekintetben nagyon szerettem, de hosszú távon, napi használatban már nem szerette a bőröm. Nem vonok le minden csillagot, mert talán csak az én bőröm nincs vele kibékülve. Apró patitenger jelent meg a homlokamon és először reméltem, hogy nem ettől, de mivel abbahagytam a használatát és elmúltak, így bebizonyosodott, hogy ő volt a hibás. Fájó szívvel búcsúzom tőle :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

Csacsillus

2018. július 7.

Eddig ez az alapozó vált be a legjobban, szépen felvihető, kevés is elég belőle és egész jól bírja. De nem 24 órán át. Primerrel is max. 7-8 órát mutat vállalhatóan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

abicicaaa

2018. június 28.

Nem rossz alapozo, de nem a legjobb. Van par hibaja, kezdve az oxidalodassal.
Legvilagosabb arnyalat eleg malackas, es narancssargara transzformalodik, mikor ugy vagy kedve.
Kovetkezo arnyalat sarga tonusu, de tul sotet. Hatalmas ugras van a ket arnyalat kozott. Egy ennyire hypeolt alapozo nem engedhetne meg maganak ilyen szegenyes szinvalasztekot.
Fedese kozepes, foltokra, pattanasokra lehet vele retegezni, de meg igy sem lesz teljes a fedes.
Szaten finish, nem csontszaritoan matt, ezaltal hiaba szantak zsiros-kombinalt borre, 3 oran belul atfenyesedik.
Annyira azert nem nagy szam, mint mondjak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 28.

Nem rossz alapozo, de nem a legjobb. Van par hibaja, kezdve az oxidalodassal.
Annyira azert nem nagy szam, mint mondjak.

cseteeglerkitti

2018. június 23.

Abszolut kedvenc. Megfizetheto ar(bar most dragult),kivalo minoseg,nincs kellemetlen szaga. Nincs sargas szine,es miutan felviszem nem oxidalodik jelentos mertekben szoval a szin nem megteveszto. Rengetegszer vettem mar es mindig ezt hasznalom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

Jece

2018. május 30.

Évek óta csak ezt használom! Tetszik hogy váltottak pumpás megoldásra, mert így könnyebb kontrolálni az adagot így 2 - 3 pumpálás elég is a közepes/teljes fedéshet.
Nálam simán bírja a 10-12 órát is anélkül, hogy púderrel v sprayvel fixálnám. Félig mattra szárad, ami tökéletes mert nem szeretem ha nagyon matt egy alapozó, s azt sem ha csillog és púderezni kell. A száraz foltokat viszont kiemeli, így nem árt a megfelelő hidratálás alá.
A bőrhibákat, pattanásokat korrektor nélkül is szépen elfedi. Nagyon szép a finish-e is, szépen illeszkedik a bőrhöz. Nekem a 2 árnyalat van meg (150 és a 180) télen - nyáron variálom, köztes időszakban kombinálom a megfelelő árnyalat/tónus elérése miatt ☺️
Este a smink eltávolításnál nehezen jön le sima vízzel, ezért olajos bázisú micellás vízzel vagy sminklemosóval ajánlott az eltávolítása. Ami szerintem szintén plusz pont, mert úgy tűnik, hogy vízálló. Ecsettel is és szivaccsal is tökéletesen fel lehet vinni. - én ecsettel szoktam és aztán szivaccsal szoktam beleütögetni a bőrömbe, hogy mégszebb és természetesebb legyen a hatás.
Nekem bevált! Imádom és már nem is kísérletezem mással ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Nekem bevált! Imádom és már nem is kísérletezem mással ☺️

javi

2018. május 28.

Update: kis féléves kihagyással most megint elkezdtem használni, és el is fogyott. Elég nehéz volt az üveg aljáról a maradékot felszedni amit a pumpa már nem tudott. Ahogy a spatulámmal kapargattam ki az alapozót, észrevettem hogy az aljára oda van ragadva egy réteg, nem tudom ez miért van. :S de amúgy szerettem megint használni, szép egységes bőrképet ad, de nekem a bőrhibákra és hegekre kellett plusz korrektor. Melegben is teszteltem most, nem folyt le rólam. Illetve a vizet is bírja, mert amikor a kezemre került akkor szappanos vízzel jött le csak. ----------
Sminkszivaccsal szépen el lehet dolgozni, a fedését közepesre mondanám. Kicsit ragadós az érzése órák múlva is. Nem egyszerű beszerezni, mert a második legvilágosabb árnyalat van meg nekem (150 Buff) amit drogériában nem találtam, ezért rendelnem kellett (drogériában 4-5 árnyalatot láttam amikor vettem). Csak kicsit fényesedik át tőle a bőröm az orromnál, szóval jól mattít. A száraz foltokat viszont kiemeli.
Jó alapozó, tartós, de mást is kipróbálnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

Jó alapozó, tartós, de mást is kipróbálnék.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A Yerba Santa nevű növény levelének fermentálásával nyert, glikoproteinekben gazdag kivonat. Hidratáló, nyugtató és emolliens hatása van a bőrön. Bővebb infó itt.