Revlon

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: Nittuska, az összetevőket feltöltötte: alizv, Módosítva: 2016. december 5.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Megújult, pumpával ellátott változat

Speciálisan kifejlesztett alapozó, kombinált vagy zsíros bőrre. Az olajmentes összetétel segít kontrollálni a bőr kifényesedését a tökéletes, matt végeredményért. Jól építhető formulájának köszönhetően észrevehetetlenül simul a bőrre, és természetes hatást kölcsönöz egész nap. Közepes és teljes fedést nyújt.

Ár: 2000 , Eladó: Veszti
Állapot: Egyszer próbáltam., Helyszín: Ócsa, fizetés: személyes átvétel Budapesten
Ár: 1800 , Eladó: rencsike21
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

anee888

2018. május 23.

Szeretem használni, szépen el tudom dolgozni, jó az állaga, nem zsírosítja el a bőrömet, kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

muszika

2018. április 30.

AZ ALAPOZÓ. Csodálatos, imádom. Tartós, jó a színe még az én hófehér bőrömre is. Már nincs szükségem hálistennek ilyen erős fedésre, ezért egy ideje nem használom. Lehet, hogy vissza fogok még térni hozzá akkor is, ha marad a bőröm ilyen jó állapotban, egységes alapra tökéletes vékony rétegben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

Merlotwine

2018. március 21.

Kipróbáltam, és nem bántam meg.
Felvitel után kicsit ragacsos, de jól beleragad a púder, és nagyon-nagyon tartós! Egész nap bírja.
Lemosásnál figyelni kell, mert nehezen jön le.
Fedése rendben van, bár építve kicsit nehéz az arcbőrön, én a könnyebb alapozókat jobban szeretem, viszont a tartóssága kárpótol. Ha problémás a bőröm, lealapozom ezzel vékonyan, és egy könnyebb alapozóval viszek rá még egy réteget. így tartós végeredményt kapok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Kipróbáltam, és nem bántam meg.
Lemosásnál figyelni kell, mert nehezen jön le.

nkrisztaa

2018. március 9.

Nagyon szeretem, a photoreadyvel használom keverve:)
A legjobb alapozó(k) ami eddig 10 éves smink "pályafutásom" alatt a kezem ügyébe került.
Nem ül bele a mosolyráncocskába, könnyed, kellemes alapozó.
Üde hatást kelt :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 9.

Nagyon szeretem, a photoreadyvel használom keverve:)
Nem ül bele a mosolyráncocskába, könnyed, kellemes alapozó.
Üde hatást kelt :))

nemethbe

2018. március 4.

Nagyon sokáig kerestem a tökéletes alapozót és végre elmondhatom, hogy megtaláltam! :) Elmentem a müllerbe, de ott már nem lehet kapni, így megrendeltem notino-ról. Jó pár alapozót teszteltem előtte, így volt mihez hasonlítani. Sajnos nekem télen az összes drogériás alapozó legvilágosabb árnyalata is sötét, így féltem a Buff árnyalattól, de ennél tökéletesebb nem is lehetne a színe! :D Nap végéig rajtamarad az arcon, nem oxidálódik, nem mozdul el. Az egyetlen hátránya, hogy beül a ráncokba, de mikor végzek a sminkkel el szoktam dolgozni egy ecsettel, de ez miatt nem vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 4.

Craftastic

2018. február 15.

A hype hatására vettem meg, beszippantott az internet. Engem annyira nem győzött meg, olyan nem rossz kategória. Jobb fedésre számítottam, eddig a rimmel lasting finish alapozóját és egy koreai bb krémet használtam, hát mindkettőnek jobb fedése volt. Ez olyan BB krém kategória nekem, építgetni a színt a sietős reggeleken se időm se kedvem. Másik hogy erősen szárít és cakey face lesz a végeredmény, pedig zsíros, kombinált pattanásokra hajlamos bőröm van. Úgy érzem a száraz bőrre való verziót kellett volna megvennem. Próbáltam olajjal keverni, úgysem működött jobban. Lehet hogy nyáron jobban beválna. Viszont a szín nagyon szépen illeszkedik, a 150 Buff árnyalat van meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

maow

2018. február 8.

Nagyon jó alapozó, DE nem tökéletes!
Elég nehéz megfelelő színű alapozót találni nagyon fehér, meleg tónusú (sárgás) bőrhöz, szerencsére most nagyjából sikerült eltalálnom a színt (150 Buff). Tényleg tartós, nap végén is ott van, és csak minimálisan kopik meg. A fedését erős közepesnek/gyenge teljesnek mondanám, az igazán nagy, feltűnő bőrhibákat, pl. piros pattanásokat, vagy az ezek után maradt sebeket nem tünteti el teljesen, egy pici korrektor kell még rájuk, úgy viszont nagyon szépen eltakarja. Pirosítóval és bronzosítóval kompatibilis, de nagyon fontos, hogy kellően hidratált legyen a bőrünk, különben nagyon csúnya maszkos, poros (cakey) hatást kelt, kiemeli a száraz részeket és a bőr textúráját. Ha kézzel viszem fel, sokkal szebben, vékonyabban és természetesebbre el tudom dolgozni, mint ecsettel. Nem észrevehetetlen a bőrön, illetve érezhető, hogy valamivel be van kenve az arcom, tehát nem éppen a legkönnyebb alapozók egyike, de nem túlságosan nehéz vagy ragacsos. Nekem kombinált, vízhiányos bőröm van, emiatt nem szükséges még púderrel fixálni, épp elég matt anélkül is. Napközben egy pici fénye lesz az arcomnak, de nekem ez pont, hogy tetszik, mert nagyon természetes, nem a diszkógömbszerű, zsíros fényességről beszélek. Az ár-érték arány is nagyon korrekt, notino-ról kb. 3200 Ft-ért lehet hozzájutni. Összességében meg vagyok elégedve, de ne dőljünk be a nagy felhajtásnak, nem tökéletes ez az alapozó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Nagyon jó alapozó, DE nem tökéletes!

dorotheea

2018. január 29.

Kipróbáltam már rengeteg fajta alapozót, a drogériástól egészen a felső kategóriás alapozókig. A sok pozitív vélemény és a rengeteg videó megnézése alapján döntettem, úgy, hogy kipróbálom a Revlon-t! MEGÉRTE! Hát ez valami szuper hihetetlen kb. 3000 Ft-ért!
Nem mászik le az arcomról, nem oxidálódik, nem fényesedik ki az arcom! Pattanásokat nekem nem okozott. 12-16 órát nekem lazán kibírni. Télen száraz az arcom egy-két helyen, de számomra azokat a részeket sem emeli ki. Kipróbáltam aláhidratálva, primerrel és mindenféle kence nélkül..mindenhogyan tökéletes! A fedése nekem pont elég, de szépen lehet tovább építgetni. Újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

petrusspajti

2017. december 27.

Az eddigi legjobb valaha használt drogériás alapozóm!! Végre egy alapozó, amelyik tökéletesen illik a bõrtónusomhoz( buff árnyalatban van meg), mivel általában mindegyik árnyalat túl sötét nekem. Nem oxidálódik, elég sokáig bírja púderrel átfényesedés nélkül. Tavasszal illetve nyáron tökéletes, viszont télen úgy veszem észre picit kiemeli a száraz részeket, úgyhogy jól alá kell hidratálni. De ettõl függetlenül nem vonok le pontot, mert szuper tartós és a fedése is kifogástalan:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

KJ1427

2017. november 25.

Imádom!! Ez az új kedvencem. Végre színben is egy tökéletes alapozót sikerült találnom. Nagyon jól illeszkedik a bőrömhöz,egyáltalán nem maszkhatású. Teljes mértékben meg vagyok elégedve vele!! Ár - érték arányban 5*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A Yerba Santa nevű növény levelének fermentálásával nyert, glikoproteinekben gazdag kivonat. Hidratáló, nyugtató és emolliens hatása van a bőrön. Bővebb infó itt.