Revlon

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: Nittuska, az összetevőket feltöltötte: alizv, Módosítva: 2016. december 5.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Megújult, pumpával ellátott változat

Speciálisan kifejlesztett alapozó, kombinált vagy zsíros bőrre. Az olajmentes összetétel segít kontrollálni a bőr kifényesedését a tökéletes, matt végeredményért. Jól építhető formulájának köszönhetően észrevehetetlenül simul a bőrre, és természetes hatást kölcsönöz egész nap. Közepes és teljes fedést nyújt.

Ár: 2000 , Eladó: Veszti
Állapot: Egyszer próbáltam., Helyszín: Ócsa, fizetés: személyes átvétel Budapesten
Ár: 1800 , Eladó: rencsike21
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

raven

2017. november 9.

Egyetlen alapozó, aminek színe tökéletesen passzol hozzám, és eddig csak ez marad rajtam egy hosszú nap után anélkül, hogy diszkógömbnek néznék ki, még edzés után is remekül nézek ki. Egyszer azért kell blot-olnom egy nap, viszont sokkal tovább bírja, mint bármelyik másik alapozó amit kipróbáltam. Valamint a fedése nagyon jó, nem túl erős, de nagyon sok mindent elfed.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 9.

szaboaniita

2017. november 8.

A legjobb alapozó amit valaha próbáltam. Nagyon sajnálom hogy itthon már nem lehet kapni boltban csak netes rendeléssel. Két szín van meg, az egyik tökéletes volt nyáron, őszre/télre rendeltem egy másik színt viszont ez meg túl világos..:D Most a kettőt kevergetem, de be fogok ruházni egy harmadik színre is. A rossmann saját márkás beauty blenderével viszem fel, tökéletes. Még egyik krémemmel se veszett össze. A finishe szerintem pont jó, nem túl matt, nem túl fényes szép egészséges bár én rápúderezek mert amúgy durván zsírosodik a bőröm. Sokszor sebes a bőröm a pattanások után ezt nem fedi el 100%-osan de nem is akarom, így legalább nincs maszkhatása. Azt vettem észre hogy a sötétebbik amit külföldön vettem kicsit testesebb, míg a világosabb amit emagról rendeltem könnyedebb, folyékonyabb. Ez nem von le az értékéből, nem okozott pattanást sem és úgy vettem észre hogy lassan fogy. Nagyon ajánlom mindenkinek! Nálam 5*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

zsuzsu20

2017. október 6.

Szerintem én már minden felkapott drogériás alapozót kipróbáltam, de mind közül magasan ez vezet. A Buff árnyalat van meg, ami a második legvilágosabb, neutrális szín. Számomra tökéletes, nem volt még színben ennyire jól passzoló alapozóm. (Általában rózsaszínes árnyalatokba futok bele, mert a drogériások döntő többsége sajnos ilyen.) Sminkszivaccsal szoktam felvinni primer fölé, nagyon jól építhető maszkhatás nélkül. Egy kis korrektort és púdert még szoktam használni, nagyon jól bírja a napi strapát, még este is vállalható az arcom. Szerintem sminkszivaccsal lesz a legszebb az eredmény, ennek viszont az a hátránya, hogy viszonylag sok terméket elnyel a szivacs. Ennek ellenére óriási kedvenc lett!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

jzsofi

2017. október 4.

Duzzogva valtottam le a Bourjois HMRR alapozot ami evek ota a kedvencem volt, mivel mar nem gyartjak. Ezt vettem helyette, egyelore ugy erzem jobban jartam mint a Bourjois-val. Sokkal tartosabb, nap vegere is csak borfenyu lesz, semmi csillogas. Fedese igaz jobb mint a B, de a velemenyek miatt jobbat vartam. Sajnos nekem a hegeimre kell plusz korrektor ezzel a termekkel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

drszoszi95

2017. szeptember 27.

Eddig egyértelműen ez a legjobb alapozóm, viszont egy hátránya, hogy mivel zsíros/kombinált bőrre van, eléggé szárít. Lehet,hogy később kipróbálom a száraz bőrre való verzióját, bár arról nem ennyire jók a vélemények.
2 árnyalatban is van nekem. Egy téli és egy nyári. Nagyon szépen fed, maszkhatás nélkül, és nincs szükség púderre, mert egész nap matt marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

MadKat

2017. szeptember 27.

Nagyon-nagy kedvencem volt anno, de mintha változtattak volna az összetételén azóta.. vagy csak én öregszem, nem tudom. :)
Lényeg a lényeg, leváltottam szegénykét. Mondjuk az is közrejátszott, hogy nehéz hozzájutni Magyarországon.
De az 5 csillagot még mindig megkapja tőlem, természetesen.. sok szép emlékem fűződik hozzá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

littleblondie

2017. szeptember 23.

Ő számomra AZ alapozó. Csak ajánlani tudom mindenkinek, akinek az enyémhez hasonló bőre van. Imádom, mert van a kínálatukban a hóka bőrömhöz tökéletesen illő árnyalat. Imádom, mert egész nap a helyén marad. Imádom, mert gyönyörűen fed, mégsem múmiaszerű az arcom tőle. És ha mindez nem lenne elég, végre ez egy olyan alapozó, amiben nincsen parfüm, így én is nyugodt szívvel használhatom. Sajnos az én bőröm nagyon kényes a parfümös dolgokra, így ha nem akarok hatalmas, gyulladt pattanásokat, jobb elkerülnöm az ilyen termékeket. Egy szó, mint száz: fantasztikus alapozó, a legeslegeslegnagyobb kedvencem, és nem kívánok nélküle élni ezentúl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

mreni876

2017. szeptember 17.

Németországban vásároltam egy grogériában. Elsősorban csak azért figyeltem fel rá, mert végre valahára a legvilágosabb árnyalat passzolt a bőröm színéhez. Az itteni véleményeket olvasva határoztam el magam a vásárlásra. És azt kell hogy mondjam, az eddigi legjobb alapozóm. A fedése és a tartóssága szuper. Mattra szárad és nekem a nap folyamán nem fényesedett át még sehol. Éppen ezért púderrel már nem terhelem a bőröm és még púder nélkül is egész nap tartós marad. Egyetlen egy negatívumot vettem észre, hogy amióta használom, kicsit szárazabb lett a bőröm. De összességében szuper kis termék. Az ára kicsit húzósabb, de valóban minőséget vásárolunk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Lolychan

2017. szeptember 13.

Eddig használt alapozóim közül ő a nyertes. Nagyon szeretem, imádom, igaz, ettől is átfénylek, bizonyos idő után, de szépen fed és könnyen eldolgozható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

emcuscicus666

2017. szeptember 2.

Sajnos egy picit sotetebb arnyalatot rendeltem, de meg par het, es mar nem kell vilagositanom. A L'oreal True Match alapozoval keverem olyan 1-3 aranyban, plusz egy borsonyit rakok a NYX Born To Glow Liquid Illuminatorbol, meghozza a Pure Gold arnyalatbol. Ez az a kombo, ami ilyenkor nyaron, egyszeruen mesesen mutat rajtam. (Megjegyzem meleg tonusu a borom, tehat sargas, bronzosba hajloan barnulok, nem teljesen barnara.)
Termeszetesen hasznalok fenyvedos primert, es a vegen puderrel fixalom az egeszet, igy egesz nap tart rajtam. Meg ebben a melegben sem folyik el. Vagy kopik meg. Szamomra ez meg hihetetlen, hogy munkabol hazaerve is van rajtam alapozo, meghozza ugy, ahogy felkentem reggel.
Sok termeket hasznalok, - mint fentebb leirtam - megis ugy gondolom, hogy ez az alapozo sokat nyom a latba. Mas termeket is probaltam mar ezzel a modszerrel, es megsem volt ilyen tartos a vegeredmeny.
A fedese kozepes/eros, ecsettel es Beauty Blenderrel is szepen eldolgozhato. A tartossaga nalam 5*! Nem tudom, hogy epitheto e, nem szeretem a full fedest, igy erre nem is probaltam hasznalni.
Mindenesetre nalam tuti ujravevos lesz! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Mindenesetre nalam tuti ujravevos lesz! :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A Yerba Santa nevű növény levelének fermentálásával nyert, glikoproteinekben gazdag kivonat. Hidratáló, nyugtató és emolliens hatása van a bőrön. Bővebb infó itt.